gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Victor Steeman (17) richt zijn ogen op WK

62dc0c9328d78befe00e33d4d2f058e6.jpg
Redactie REGIO8 |

"Toen ik zeven jaar oud was heb ik een minibike gekregen voor mijn verjaardag en daar ben ik op gaan oefenen op een klein autocircuit in Velp", zo vertelt motortalent Victor Steeman over zijn start als wegracer. "Daar ben ik eigenlijk gescout door de KNMV (Koninklijke Nederlandse Motorrijders Vereniging, red)." Steeman bewees zijn talent tijdens het Nederlands Kampioenschap voor junioren waar hij meteen een plek op het podium pakte. Volgens zijn trainer Hans Smees beschikt de 17-jarige coureur uit Lathum over een natuurlijk talent voor de sport. "Hij is heel goed in het afstellen van de motor en het aangeven waar verbeterpunten liggen", vindt Smees. "Zo kan ik de motor beter afstellen zodat hij nog sneller kan."

Het doel van de Achterhoeker is om hoge ogen te gooien op het WK eind dit jaar, maar daar moet Steeman nog een aantal stappen voor maken. "Er moet meer ervaring komen in de gevechten in de wedstrijden", aldus trainer Smees. "De Supersport 300 is zeer competitief, het komt voor dat ze in de laatste ronde nog met tien of vijftien man bij elkaar zitten en dan moet dat in de laatste ronde beslist worden. Dan moet je wel je mannetje staan." Steeman heeft, naast het WK, grote ambities voor de toekomst: "De MotoGP is het hoogste wat je kunt halen, dat lijkt me heel erg cool."

Foto: Henk Teerink

Lees ook

STILL DEBAT LOCHEM0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Lochem gemeenteraadsverkiezing 2026

De acht lijsttrekkers van de gemeente Lochem zijn maandagavond met elkaar in debat gegaan in het gemeentehuis in Lochem. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over de sportaccommodaties, de groei van de gemeente en het azc-vraagstuk. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Lochem terug.

Feuerwehr4.jpeg

Brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding krijgen Winterswijkse prijs

De goede samenwerking tussen brandweerkorpsen in het Duits-Nederlandse grensgebied is beloond met de Beste Noaberprijs van de gemeente Winterswijk. De prijs ging dit jaar naar de brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding. Zij werken al lange tijd nauw samen met de Brandweer Winterswijk.

lochem gemeentehuis0.jpg

Lijsttrekkers Lochem maandagavond in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Als laatste gemeente is maandagavond Lochem aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

WhatsApp Image 2026-03-16 at 13.17.50.jpeg

FIOD doet inval bij Doetinchemmer vanwege belastingfraude

De Fiscale inlichtingen- en opsporingsdienst (FIOD) heeft een verdachte uit Doetinchem aangehouden. Die zou betrokken zijn bij belastingfraude en het plegen van valsheid in geschrift.

FreddyAndre30.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Freddy van Dijken (D66) en André Menting (PvdA) in Montferland

Politieke partijen doen er alles aan om mensen bij de lokale politiek te betrekken. In sommige huishoudens begint die betrokkenheid al aan de keukentafel. In deze serie stonden meestal ouder en kind centraal die samen op een kieslijst staan. Maar voor het slot van deze reeks een bijzondere uitzondering: een stel dat ieder voor een andere partij op de lijst staat.

Monieb2.jpeg

Van Zelhem naar Kabul: voetbaldroom komt uit voor Monieb (19)

Voor Monieb Piroez (19) uit Zelhem is een bijzondere voetbaldroom werkelijkheid geworden. De voetballer van het Doetinchemse DZC ’68 kreeg de kans om in Kabul mee te trainen met zowel het O23- als het O20-nationale elftal van Afghanistan.