gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verwaarloosd hondje in weiland achtergelaten

b1f760bfc81c24f41ca6c32b888b1ef5
Redactie REGIO8 |
Het dier, een mannetje, is er slecht aan toe aldus de dierenambulance Doetinchem/Winterswijk. "Hij is tot op het bot vermagerd, heeft koorts, is uitgedroogd en de vacht was totaal vervilt met klitten met ontlasting en zat zelfs vol vliegeneieren. Deze waren gelukkig nog net niet tot mades uitgegroeid, anders was deze hond levend opgegeten!"

Wie het dier in de schapenweide achterliet, is onbekend. "De eigenaren van de weide hebben wel een auto gehoord en daarna wat hondengeblaf." Toen het dier gevonden werd, had het een kuiltje gegraven om te slapen. De medewerkers van de dierenambulance zijn op zoek naar de eigenaar of mensen die weten waar het dier vandaan komt.
Foto: Dierenambulance Doetinchem/Winterswijk

Lees ook

WhatsApp Image 2026-07-23 at 10.11.46

Auto klapt achterop andere auto in Beek, mogelijk door vergeten richtingaanwijzer

Een auto is hard op een andere auto geklapt op de Arnhemseweg (N335) in Beek. Ter hoogte van de Oude Eltenseweg ging het mis. Beide voertuigen moesten worden afgesleept.

DeStrang

Paviljoen de Strang Ulft krijgt rekening van 18.000 euro van gemeente

Paviljoen de Strang krijgt een rekening van 18.000 euro van de gemeente Oude IJsselstreek voor grondsanering. De grond rond het paviljoen is licht tot sterk verontreinigd met onder andere zware metalen en PFAS. Volgens de gemeente heeft de stichting niet op de goede manier met de grond gehandeld. Belangrijkste bezwaar? Het worteldoek ontbreekt.

WhatsApp Image 2026-07-23 at 08.01.34

Scooterrijdster gewond na botsing tegen stilstaande hoogwerker bij Etten

Een scooterrijdster is woensdagavond tegen een stilstaande hoogwerker gebotst bij Etten. De bestuurster raakte hierbij gewond.

Sinkhole

Straat blank in ’s-Heerenberg, fietser valt in gat vol water

De Tugerallee in ’s-Heerenberg heeft enige tijd blank gestaan. De oorzaak hiervan was een ondergrondse waterleiding die knapte. Een deel van de stad zit naar verwachting tot woensdagavond 20.30 uur zonder water. Op sociale media circuleren beelden van een fietser die in een gat vol water in de stoep valt.

Euroscope_010

Nieuwe serie 'EuroScope' te zien op REGIO8: wat is de invloed van Europa in grensstreek?

EuroScope is een serie van vijf afleveringen waarin REGIO8 samen met vier partneromroepen laten zien hoe Europa en de besluitvorming in Brussel het dagelijks leven van mensen beïnvloeden. De eerste aflevering gaat over de herontwikkeling van veengebieden als bijdrage aan klimaatbescherming, innovatieve onderzoeksprojecten op het gebied van water en nieuwe ideeën voor een duurzame landbouw.

46ce80aa-6972-4dbb-81e5-063fe8e90217

Mogelijk mortier uit Tweede Wereldoorlog aangetroffen Didam

Tijdens werkzaamheden op woningbouwlocatie Didam-Oost is een verdacht voorwerp aangetroffen. De werkzaamheden op de bouwplaats tussen de Heeghstraat en de Van Rouwenoortweg zijn stilgelegd.