Ulft, Netherlands

Vervoersproblemen bij Radstake

Regio8 | 24 december 2015 12:06 | Aangepast op 24 december 2015 12:06
“Vier maanden geleden zijn we begonnen met het busvervoer te regelen”, zegt Robert Venderbosch, eigenaar van de Radstake. Hij wilde tijdens de feesten op Eerste en Tweede Kerstdag vervoer van en naar de discotheek in Varsseveld regelen, maar kreeg het niet rond. “Het wordt gewoon onbetaalbaar. Het is een plattelandsprobleem. Ik vind het ook vervelend, maar mijn handen zijn gebonden.”

“Ik heb het met de Oktoberfeesten ook busvervoer proberen te regelen”, aldus de discotheekeigenaar. “Ik kwam toen uit bij een busmaatschappij ergens uit Brabant. Die moesten dan mensen in Twente ophalen. Dat is niet echt goedkoop. Het probleem is niet dat we niet willen, maar het is er niet.”

Zelf regelen blijkt onmogelijk

Een vriendengroep uit Zelhem probeerde voor 25 mensen busvervoer te regelen naar de Varsseveldse discotheek. “Alle busmaatschappijen zitten al volgeboekt of ze rijden niet tijdens de feestdagen”, aldus de groep.

Meest gelezen

Wateroverlast en veel schade na zware storm in Winterswijk: 'Het was echt heftig'

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 3 jul 2025 01:08

Kindje ernstig gewond na val uit raam in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 3 jul 2025 10:20

Lees ook

Kop-staartbotsing zorgt voor chaos tussen Doetinchem en Gaanderen

Een kop-staartbotsing op de weg tussen Doetinchem en Gaanderen heeft donderdagmiddag tijdens de spit...

Weersextremen en water stoppen niet bij de grens, onze waarschuwingen wel

November 2024. De regen viel periodeslang aanhoudend neer. In het grensgebied tussen Duitsland en Ne...

Bengevoord blikt terug op storm in Winterswijk: 'Het was echt verschrikkelijk'

Het was woensdagavond een grote chaos in en rondom Winterswijk. Een dag na de zomerse storm is het s...

Directeur-bestuurder Kop verlaat na anderhalf jaar Amphion in Doetinchem

Directeur-bestuurder Ariane Kop, vertrekt na anderhalf jaar bij Amphion Cultuurbedrijf in Doetinchem...

Winnares actie ‘Win je winkel’ Doetinchem: “Los in september, oktober”

De winnaar van de actie ‘Win je winkel’ in Doetinchem is woensdagmiddag bekendgemaakt. De 36-jarige ...

Kindje ernstig gewond na val uit raam in Doetinchem

Een kind is donderdagochtend ernstig gewond geraakt na een val uit een raam van een woning aan de Co...