gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vernieuwde opzet TC De Liemers classic

caaf20e3a4e014bbf489226900fc7398
Redactie REGIO8 |
“We hebben de mensen een mooi cafetariamodel voorgeschoteld”, legt Richard Tijsseling van TC De Liemers de veranderingen uit. “Ze kunnen dus zelf gaan kiezen welke route ze willen gaan fietsen. We hebben een rode, een groene en een blauwe lus.” Alle routes hebben een andere lengte en gaan een andere kant op. De rode lus is 60 kilometer en gaat over de Posbank, de groene route gaat door het Montferland en is 65 kilometer en de kortere blauwe route van 55 kilometer voert over het minder heuvelachtige terrein van de Gelderse Poort. “Het zijn toch wel de hele mooie stukken die we hebben uitgekozen. Er wordt heel veel gereden op dezelfde trajecten en wij hebben er bewust voor gekozen om juist wat nieuwe stukjes te pakken.”

Deelnemers hoeven geen racefiets te hebben om mee te doen, ook gewone fietsers mogen meedoen aan de toertocht, speciaal voor hen is er een route van 40 kilometer uitgezet door de Bijland. “Ik hoor heel veel mensen die een e-bike hebben en op een e-bike kun je ook mooie trajecten van 40 á 55 kilometer fietsen, dus dan kun je mooi over het Gelders Eiland fietsen en daar was toch wel behoefte aan.” Wie alle routes wil fietsen kan dat doen. “Je kunt 180 kilometer fietsen als je dat wilt. Je kunt zelf bepalen of je één lus rijdt, of je rijdt twee lussen of drie lussen, dat mag iedereen zelf weten. We zijn de hele dag aanwezig van 8.00 ’s morgens tot 17.00 uur ’s avonds houden we de kantine open. We zorgen ook voor de nodige versnaperingen en de verzorgingspost zodat de mensen daar echt een mooie dag gaan beleven.” De TC De Liemers classic is aanstaande zaterdag 21 april. Start en finish is bij de atletiekbaan van AV De Heerenmäten in Zevenaar. Inschrijven kan op de dag zelf.
Foto: TC De Liemers

Lees ook

Jamkoningin30

Broer introduceert met nieuw jamlied zijn zus als nieuwe Jamkoningin

“Hier op de markt...” Tommy Markerink presenteert met gitaar het nieuwe jamlied van de Nationale Jammarkt in Neede. En ziet even later zijn zus Marieke Lubbers als nieuwe Jamkoningin het podium betreden.

DJI_0245

Archeologen stuiten opnieuw op duizenden jaren oude resten in Zelhem

Voor de vierde keer op rij zijn er bij archeologische onderzoeken in Zelhem weer oude resten uit het verleden aangetroffen. Tijdens de herinrichtingen van de parkeerplaatsen bij de jumbo aan de Magnoliaweg stuitte archeologen wederom op sporen van vroegere bewoning. De vondsten zijn duizenden jaren oud.

WhatsApp Image 2026-08-26 at 12.06.38

Fietser raakt gewond bij aanrijding met vuilniswagen in Doetinchem

Een fietser is woensdagochtend in Doetinchem gewond geraakt bij een aanrijding met een vuilniswagen. Het slachtoffer hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

WhatsApp Image 2026-08-26 at 13.03.03

Droogte zorgt voor vroege maïsoogst in Winterswijk: ‘Als het rijp is, moet het eraf’

Waar op de meerdere akkers de maïs nog volop staat, wordt in Winterswijk op sommige percelen de hakselaar al ingezet. Normaal gesproken blijft de maïs zo lang mogelijk op het land staan. Toch zijn sommige percelen nu al klaar voor de oogst.

WhatsApp Image 2026-08-25 at 15.35.00

Brandweer blust brand in weiland met koeien in Varsseveld

Op een weiland in Varsseveld waar onder andere koeien in stonden, is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Voorbijgangers probeerden de brand nog te blussen, maar schakelde toch de brandweer in.

Rechtbank Arnhem  goede

Slachtoffer wist van niets terwijl collega’s live meekeken met seks

Een van hen had seks in de machinekamer, de ander startte een livestream en keek met collega's vanuit een technische ruimte mee. Twee matrozen uit de Achterhoek zouden aan boord van een marineschip in Den Helder seksueel beeldmateriaal hebben gemaakt en verspreid. Het slachtoffer kampt met paniekaanvallen.