gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vernieuwde opzet TC De Liemers classic

caaf20e3a4e014bbf489226900fc7398
Redactie REGIO8 |
“We hebben de mensen een mooi cafetariamodel voorgeschoteld”, legt Richard Tijsseling van TC De Liemers de veranderingen uit. “Ze kunnen dus zelf gaan kiezen welke route ze willen gaan fietsen. We hebben een rode, een groene en een blauwe lus.” Alle routes hebben een andere lengte en gaan een andere kant op. De rode lus is 60 kilometer en gaat over de Posbank, de groene route gaat door het Montferland en is 65 kilometer en de kortere blauwe route van 55 kilometer voert over het minder heuvelachtige terrein van de Gelderse Poort. “Het zijn toch wel de hele mooie stukken die we hebben uitgekozen. Er wordt heel veel gereden op dezelfde trajecten en wij hebben er bewust voor gekozen om juist wat nieuwe stukjes te pakken.”

Deelnemers hoeven geen racefiets te hebben om mee te doen, ook gewone fietsers mogen meedoen aan de toertocht, speciaal voor hen is er een route van 40 kilometer uitgezet door de Bijland. “Ik hoor heel veel mensen die een e-bike hebben en op een e-bike kun je ook mooie trajecten van 40 á 55 kilometer fietsen, dus dan kun je mooi over het Gelders Eiland fietsen en daar was toch wel behoefte aan.” Wie alle routes wil fietsen kan dat doen. “Je kunt 180 kilometer fietsen als je dat wilt. Je kunt zelf bepalen of je één lus rijdt, of je rijdt twee lussen of drie lussen, dat mag iedereen zelf weten. We zijn de hele dag aanwezig van 8.00 ’s morgens tot 17.00 uur ’s avonds houden we de kantine open. We zorgen ook voor de nodige versnaperingen en de verzorgingspost zodat de mensen daar echt een mooie dag gaan beleven.” De TC De Liemers classic is aanstaande zaterdag 21 april. Start en finish is bij de atletiekbaan van AV De Heerenmäten in Zevenaar. Inschrijven kan op de dag zelf.
Foto: TC De Liemers

Lees ook

Graafschap stadion

De Graafschap zonder uitsupporters aan seizoenstart tegen Helmond Sport

De Graafschap speelt op 9 augustus de eerste wedstrijd van het seizoen, maar moet dat doen zonder uitsupporters. De Doetinchemse club is akkoord gegaan met een aantal schikkingsvoorstellen van de aanklager betaald voetbal, naar aanleiding van vuurwerk tijdens de uit- en thuiswedstrijd in de play-offs tegen Almere City FC.

blur beek

Wielrenner zwaargewond na botsing met auto op Arnhemseweg in Beek

Bij een ongeval op de Arnhemseweg in Beek is maandagmiddag een wielrenner zwaargewond geraakt na aanrijding met een auto. De wielrenner is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

weth bland

De Regisseur, Man met een Missie en Ei van Columbus in Berkelland

Het nieuwe college van Berkelland gaat onder het mom van ‘verbinding’ met een schone lei beginnen aan een nieuwe bestuursperiode, met een ‘nieuw’ bestuursmodel. Zes zaken die zijn opgevallen tijdens de presentatie van het nieuwe raadsprogramma.

LaatsepaaltjeZC0

Laatste paaltje Zwarte Cross de grond in, opbouw officieel begonnen

Met nog zo’n vier weken te gaan tot het feest van de Zwarte Cross weer los barst, zijn de eerste zichtbare voorbereidingen een feit. De nieuwe burgemeester van de gemeente Oost-Gelre, waar het festival gehouden wordt, had de eer om het aller laatste markeerpaaltje de grond in te slaan.

WhatsApp Image 2026-06-22 at 07.21.43

Automobilist zwaargewond na botsing tegen boom in Zelhem

Bij een eenzijdig ongeval op de Halseweg in Zelhem is maandagochtend een automobilist zwaargewond geraakt. De bestuurder kwam door een nog onbekende oorzaak in de berm terecht en botste tegen een boom.

WhatsApp Image 2026-06-21 at 13.52.36

De Graafschap trapt seizoen af met duidelijke ambities en aast op langer verblijf Niemeijer

De Graafschap is zondagmiddag op de velden van ZZC ’20 in Zelhem begonnen aan de voorbereiding op een nieuw seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. Onder leiding van de nieuwe hoofdtrainer Thomas Duivenvoorden werd de toon met een pittige en energieke training, gelijk gezet.