gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vernieuwde opzet TC De Liemers classic

caaf20e3a4e014bbf489226900fc7398
Redactie REGIO8 |
“We hebben de mensen een mooi cafetariamodel voorgeschoteld”, legt Richard Tijsseling van TC De Liemers de veranderingen uit. “Ze kunnen dus zelf gaan kiezen welke route ze willen gaan fietsen. We hebben een rode, een groene en een blauwe lus.” Alle routes hebben een andere lengte en gaan een andere kant op. De rode lus is 60 kilometer en gaat over de Posbank, de groene route gaat door het Montferland en is 65 kilometer en de kortere blauwe route van 55 kilometer voert over het minder heuvelachtige terrein van de Gelderse Poort. “Het zijn toch wel de hele mooie stukken die we hebben uitgekozen. Er wordt heel veel gereden op dezelfde trajecten en wij hebben er bewust voor gekozen om juist wat nieuwe stukjes te pakken.”

Deelnemers hoeven geen racefiets te hebben om mee te doen, ook gewone fietsers mogen meedoen aan de toertocht, speciaal voor hen is er een route van 40 kilometer uitgezet door de Bijland. “Ik hoor heel veel mensen die een e-bike hebben en op een e-bike kun je ook mooie trajecten van 40 á 55 kilometer fietsen, dus dan kun je mooi over het Gelders Eiland fietsen en daar was toch wel behoefte aan.” Wie alle routes wil fietsen kan dat doen. “Je kunt 180 kilometer fietsen als je dat wilt. Je kunt zelf bepalen of je één lus rijdt, of je rijdt twee lussen of drie lussen, dat mag iedereen zelf weten. We zijn de hele dag aanwezig van 8.00 ’s morgens tot 17.00 uur ’s avonds houden we de kantine open. We zorgen ook voor de nodige versnaperingen en de verzorgingspost zodat de mensen daar echt een mooie dag gaan beleven.” De TC De Liemers classic is aanstaande zaterdag 21 april. Start en finish is bij de atletiekbaan van AV De Heerenmäten in Zevenaar. Inschrijven kan op de dag zelf.
Foto: TC De Liemers

Lees ook

DSC05405

De Graafschap haalt Jorn Triep naar Doetinchem

De Graafschap heeft een extra aanvallende middenvelder binnen. De 21-jarige Jorn Triep tekent tot 2028 in Doetinchem. Triep komt over van Sparta Rotterdam.

IMG_0213

‘Bel’ moet onduidelijke raadsleden Berkelland wakker schudden

Is een raadsvergadering in Berkelland voor álle inwoners van de gemeente goed te volgen? Is het taalgebruik niet te ambtelijk? De raadsleden van Berkelland gaan dinsdagavond 8 september een spel spelen om dat te testen.

Herenboerderij0

Eerste Herenboerderij van de Achterhoek wil groeien

Meer dan honderd huishoudens delen in Gaanderen samen één boerderij. Op ’t Maatje verbouwen zij hun eigen groenten en fruit en zorgen ze samen voor hun voedsel. Het is de eerste Herenboerderij van de Achterhoek. Volgens voorzitter Karin Aalders was de start best spannend.

Schermafbeelding 2026-08-31 142012

Auto gelanceerd door omgevallen boom en botst op vrachtwagen in Geesteren

Bij een ongeval met een auto en een vrachtwagen op de Nettelhorsterweg in Geesteren is maandagmiddag een automobilist gewond geraakt. De auto reed over een omgevallen boom, werd gelanceerd en botste vervolgens hard tegen een tegemoetkomende vrachtwagen.

Lochem Gemeentehuis 2026

Lochem vraagt inwoners naar profiel voor ideale burgemeester

Lochem roept haar inwoners op om hun wensen voor een nieuwe burgemeester kenbaar te maken. Via een enquête kunnen inwoners aangeven welke eigenschappen en kwaliteiten zij belangrijk vinden voor de opvolger van Sebastiaan van 't Erve. De gemeenteraad gebruikt de uitkomsten bij het opstellen van de profielschets.

241d36ef-9f89-35f2-9c31-c3f3d0ab171c

1 miljard euro nodig om de Achterhoek klaar te maken voor droogte

Eén miljard euro in dertig jaar. Zoveel geld denkt de regio nodig te hebben om de Achterhoek beter bestand te maken tegen droogte. Maar juist daar wringt het. Voor bijvoorbeeld stikstof en schoon water zijn er duidelijke doelen, regels en geld. Voor droogte niet.