gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vernieuwde opzet TC De Liemers classic

caaf20e3a4e014bbf489226900fc7398.jpg
Redactie REGIO8 |
“We hebben de mensen een mooi cafetariamodel voorgeschoteld”, legt Richard Tijsseling van TC De Liemers de veranderingen uit. “Ze kunnen dus zelf gaan kiezen welke route ze willen gaan fietsen. We hebben een rode, een groene en een blauwe lus.” Alle routes hebben een andere lengte en gaan een andere kant op. De rode lus is 60 kilometer en gaat over de Posbank, de groene route gaat door het Montferland en is 65 kilometer en de kortere blauwe route van 55 kilometer voert over het minder heuvelachtige terrein van de Gelderse Poort. “Het zijn toch wel de hele mooie stukken die we hebben uitgekozen. Er wordt heel veel gereden op dezelfde trajecten en wij hebben er bewust voor gekozen om juist wat nieuwe stukjes te pakken.”

Deelnemers hoeven geen racefiets te hebben om mee te doen, ook gewone fietsers mogen meedoen aan de toertocht, speciaal voor hen is er een route van 40 kilometer uitgezet door de Bijland. “Ik hoor heel veel mensen die een e-bike hebben en op een e-bike kun je ook mooie trajecten van 40 á 55 kilometer fietsen, dus dan kun je mooi over het Gelders Eiland fietsen en daar was toch wel behoefte aan.” Wie alle routes wil fietsen kan dat doen. “Je kunt 180 kilometer fietsen als je dat wilt. Je kunt zelf bepalen of je één lus rijdt, of je rijdt twee lussen of drie lussen, dat mag iedereen zelf weten. We zijn de hele dag aanwezig van 8.00 ’s morgens tot 17.00 uur ’s avonds houden we de kantine open. We zorgen ook voor de nodige versnaperingen en de verzorgingspost zodat de mensen daar echt een mooie dag gaan beleven.” De TC De Liemers classic is aanstaande zaterdag 21 april. Start en finish is bij de atletiekbaan van AV De Heerenmäten in Zevenaar. Inschrijven kan op de dag zelf.
Foto: TC De Liemers

Lees ook

KerkEtten50.jpg

Geen extra subsidie voor hoger uitgevallen bouwkosten Martinuskerk Etten

Stichting Martinuskerk Etten trekt aan het kortste eind in een geschil over de subsidie met de gemeente Oude IJsselstreek. De kerk wilde dertig procent van de totale bouwkosten ontvangen, de gemeente gaat hier niet in mee.

InfoavondKeppelWindmolens Omroep GLD.jpg

Onrust bij informatieavond over windpark in Keppel, groepje loopt boos weg

Een informatieavond over het geplande windpark in Keppel-Eldrik heeft dinsdagavond voor onrust gezorgd in een vol Hessencafé in Hoog-Keppel. Ongeveer 150 belangstellenden kwamen af op de plannen van GreenTrust en Landgoed Keppel voor mogelijk vier tot zes windmolens met een tiphoogte van 230 tot 270 meter.

terborgseweg drone 20.jpg

Opvanglocatie Terborgseweg Doetinchem in de zomer open: vergunning terecht verleend

De voorbereidingen voor de opvanglocatie van asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem mogen doorgaan. Dat laat de gemeente weten samen met het COA aan omwonenden middels een brief. Volgens de gemeente zijn de ingediende bezwaren tegen de vergunning behandeld en is geconcludeerd dat deze ‘terecht is verleend’. Wel blijkt uit een risicoanalyse dat er nog tientallen risicopunten zijn waar de gemeente en COA mee aan de slag moeten voor de locatie kan openen.

wesenthorst3.jpg

Voormalig schoolgebouw de Wesenthorst in Ulft wordt toch gesloopt

Het pand van voormalig middelbare school de Wesenthorst in Ulft gaat tóch aan de grond. Het gebied rond de oude school in het centrum wordt stevig aangepakt de komende jaren. In eerste instantie zouden delen van het pand een nieuwe invulling krijgen, zodat het kon blijven staan, nu blijkt dat niet haalbaar.

AnnieWandeldagen0.png

Annie (89) loopt al twintig keer mee met Achterhoekse Wandeldagen: ‘Ben blij dat ik het nog kan’

Tijdens de twintigste editie van de Achterhoekse wandeldagen is het tijd voor een feestje bij de organisatie. Ook voor Annie Banning uit Wehl is het een speciale editie omdat ze ook al twintig keer meeloopt. Ondanks haar 89-jarige leeftijd loopt ze nog altijd even enthousiast mee.

Esbro50.jpg

Esbro shop verhuist naar hartje Wehl: ‘De grootste kippenwinkel van Europa’

De winkel die nu naast de kippenslachterij zit op het A18 Bedrijvenpark gaat medio juli verhuizen naar Wehl en trekt in het leegstaande supermarktpand waar voorheen de Boni zat. Daarmee groeit de shop van 50 naar 750 vierkante meter en wil het meer aanbieden dan alleen kip.