gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vermiste vrouw uit Gaanderen levend teruggevonden na zoekactie

1113a8f3a063f9244db00410cea5636d

De politie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag een uitgebreide zoekactie uitgevoerd naar een vermiste 31-jarige vrouw uit Gaanderen. De vrouw werd vrijdagochtend levend aangetroffen in de buurt van natuurgebied De Koekendaal, gelegen tussen Doetinchem en Gaanderen.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De zoekactie concentreerde zich voornamelijk rond de Rekhemseweg bij De Koekendaal. Naast politieagenten die te voet en met voertuigen het gebied doorzochten, werd er ook geruime tijd een helikopter ingezet. Het hele bosgebied is uitgekamd. Later in de nacht werd de zoekactie gestaakt, maar er werd wel een Burgernet-melding verspreid met het signalement van de vermiste vrouw.

Vrijdagochtend ontving de politie een tip van voorbijgangers dat er een scootmobiel was aangetroffen nabij De Koekendaal. Even later volgde het bericht dat de vrouw was gevonden door omstanders op een smal bospad aan de Ellegoorsestraat. De vrouw is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Haar huidige toestand is niet bekend.

Lees ook

Tante Rikie3

Zwarte Cross brengt eerbetoon aan Tante Rikie met slogan voor 2027

De Zwarte Cross heeft maandagmiddag de slogan voor de editie van 2027 bekendgemaakt. Met ‘Rikie Forever!’ brengt de organisatie een eerbetoon aan Tante Rikie, de festivaldirectrice in ruste.

HybridAchterhoek (13)

Honderden atleten gaan tijdens Hybrid Achterhoek tot het uiterste

Meer dan driehonderd atleten gingen zaterdag tot het gaatje in de SSP-hal in Ulft. Tijdens de Hybrid Achterhoek combineren de deelnemers hardlopen met verschillende kracht- en conditieoefeningen. Organisator Bram de Vries krijgt energie van al die fanatiekelingen.

Jotihunt0

XXL-vossenjacht door de Achterhoek tijdens jubileumeditie van Jotihunt

26 uur lang jagen op vossen en daarbij diverse opdrachten uitvoeren om punten te behalen, dat is het doel van de Jotihunt. Honderden scouts van negen Achterhoekse verenigingen deden dit weekend tijdens de 25e editie van dit evenement een gooi naar de winst.

WhatsApp Image 2026-10-19 at 14.26.00

Kortsluiting zorgt voor flinke rookontwikkeling in ’s-Heerenberg

De hulpdiensten zijn maandagmiddag uitgerukt vanwege flinke rookontwikkeling in een woning aan het Rodingsveen in ’s-Heerenberg. De rook ontstond door kortsluiting in een stopcontact. Er raakte niemand gewond.

rechtbankZutphen

Cel voor Doetinchemmer (54) na poging tot verkrachting ex

Een 54-jarige man uit Doetinchem is veroordeeld voor het proberen te verkrachten en het mishandelen van zijn ex. De man heeft een gevangenisstraf gekregen van twee jaar, waarvan tien maanden voorwaardelijk.

WhatsApp Image 2026-10-19 at 13.28.33

CBR ziet geen reden voor theorie-examens in de Achterhoek ondanks beoogde verhuizing

Hoewel het CBR een nieuwe locatie voor praktijkexamens in Doetinchem lijkt te hebben gevonden, is er nog altijd geen mogelijkheid voor Achterhoekers om in de regio hun theorie-examen af te leggen. Het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR) ziet geen aanleiding om daar verandering in te brengen.