gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verhuizing op komst voor TV Doesburg 2002

e081a4b3ddb97dc2a7e9b393d16a6562.jpg
Redactie REGIO8 |
"Met deze verplaatsing bewijzen wij niet alleen bedoelde ondernemer een dienst, maar ook TVD 2002", vindt de gemeente Doesburg. De tennisvereniging wil met het oog op de toekomst verhuizen naar een kleinere locatie, tegelijkertijd heeft de ondernemer wel oren naar de huidige locatie van TVD 2002 aan de Leigraafseweg. "Om de onderhandelingen niet nadelig te beïnvloeden, kunnen wij de naam van deze ondernemer nu niet bekend maken", aldus Doesburg. "Wij verwachten in september hier meer duidelijkheid over te kunnen verschaffen."

"Uitgangspunt is om de verplaatsing van de tennisvereniging (mede) te bekostigen uit de verkoop van dit vrijkomende perceel aan deze ondernemer", aldus Doesburg. De gemeente hoopt daardoor geen extra uitgaven te hoeven doen. De financiële haalbaarheid wordt de komende periode onderzocht. Het bestuur van TVD 2002 is inmiddels benaderd en staat niet negatief tegen de plannen. "Begin september houden zij een bijzondere algemene ledenvergadering, waarbij de leden zal worden gevraagd of zij akkoord kunnen gaan met het sluiten van een intentieovereenkomst met de gemeente."
Foto: TVD 2002

Lees ook

Defensie_030.png

Grootste landmachtoefening in twintig jaar trekt door de Achterhoek

De Nederlandse landmacht is begonnen aan de grootste oefening van dit jaar. De oefening heeft de naam ‘Fighter Lion’ en loopt tot begin juli. De oefening is in de Achterhoekse grensregio goed zichtbaar. In juni trekken duizenden militairen met een groot aantal legervoertuigen door de Achterhoek naar Duitsland.

CDA Gewonnen (NIEUWSUITBERKELLAND)

Sterk besluit CDA: kleur bekend en geen speelbal in Berkelland

COMMENTAAR / De gesprekken over een raadsakkoord in Berkelland gaan verder zonder het CDA. De grootste partij heeft zélf de stekker getrokken uit het overleg met de andere vijf fracties en zal daardoor de komende vier jaren niet aan het politieke stuur zitten.

KerkEtten50.jpg

Geen extra subsidie voor hoger uitgevallen bouwkosten Martinuskerk Etten

Stichting Martinuskerk Etten trekt aan het kortste eind in een geschil over de subsidie met de gemeente Oude IJsselstreek. De kerk wilde dertig procent van de totale bouwkosten ontvangen, de gemeente gaat hier niet in mee.

InfoavondKeppelWindmolens Omroep GLD.jpg

Onrust bij informatieavond over windpark in Keppel, groepje loopt boos weg

Een informatieavond over het geplande windpark in Keppel-Eldrik heeft dinsdagavond voor onrust gezorgd in een vol Hessencafé in Hoog-Keppel. Ongeveer 150 belangstellenden kwamen af op de plannen van GreenTrust en Landgoed Keppel voor mogelijk vier tot zes windmolens met een tiphoogte van 230 tot 270 meter.

terborgseweg drone 20.jpg

Opvanglocatie Terborgseweg Doetinchem in de zomer open: vergunning terecht verleend

De voorbereidingen voor de opvanglocatie van asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem mogen doorgaan. Dat laat de gemeente weten samen met het COA aan omwonenden middels een brief. Volgens de gemeente zijn de ingediende bezwaren tegen de vergunning behandeld en is geconcludeerd dat deze ‘terecht is verleend’. Wel blijkt uit een risicoanalyse dat er nog tientallen risicopunten zijn waar de gemeente en COA mee aan de slag moeten voor de locatie kan openen.

wesenthorst3.jpg

Voormalig schoolgebouw de Wesenthorst in Ulft wordt toch gesloopt

Het pand van voormalig middelbare school de Wesenthorst in Ulft gaat tóch aan de grond. Het gebied rond de oude school in het centrum wordt stevig aangepakt de komende jaren. In eerste instantie zouden delen van het pand een nieuwe invulling krijgen, zodat het kon blijven staan, nu blijkt dat niet haalbaar.