gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verhuizing op komst voor TV Doesburg 2002

e081a4b3ddb97dc2a7e9b393d16a6562
Redactie REGIO8 |
"Met deze verplaatsing bewijzen wij niet alleen bedoelde ondernemer een dienst, maar ook TVD 2002", vindt de gemeente Doesburg. De tennisvereniging wil met het oog op de toekomst verhuizen naar een kleinere locatie, tegelijkertijd heeft de ondernemer wel oren naar de huidige locatie van TVD 2002 aan de Leigraafseweg. "Om de onderhandelingen niet nadelig te beïnvloeden, kunnen wij de naam van deze ondernemer nu niet bekend maken", aldus Doesburg. "Wij verwachten in september hier meer duidelijkheid over te kunnen verschaffen."

"Uitgangspunt is om de verplaatsing van de tennisvereniging (mede) te bekostigen uit de verkoop van dit vrijkomende perceel aan deze ondernemer", aldus Doesburg. De gemeente hoopt daardoor geen extra uitgaven te hoeven doen. De financiële haalbaarheid wordt de komende periode onderzocht. Het bestuur van TVD 2002 is inmiddels benaderd en staat niet negatief tegen de plannen. "Begin september houden zij een bijzondere algemene ledenvergadering, waarbij de leden zal worden gevraagd of zij akkoord kunnen gaan met het sluiten van een intentieovereenkomst met de gemeente."
Foto: TVD 2002

Lees ook

2e2d95ac-c2e6-4e4d-8560-19411610fb6a

Parkeren in Duitse grenssteden duurder? Kleve wil tarieven met 50 procent verhogen

Parkeren in Kleve en Emmerich kan vanaf 2027 duurder worden. In Kleve liggen verhogingen tot 50 procent op tafel, in Emmerich maakt de politiek plannen om parkeren in de binnenstad voor het eerst betaald te maken.

profielschetsLochem0

Lochem zoekt verbindende burgemeester met gevoel voor nuchterheid

Inlevingsvermogen, verbindend, vernieuwingsgericht en benaderbaar, dat zijn eigenschappen die de nieuwe burgemeester van Lochem moet hebben. Tijdens een extra raadsvergadering heeft de gemeenteraad de profielschets van de nieuwe burgemeester vastgesteld en overhandigd aan de commissaris van de Koning.

Knopenlaantjebrug0

Vordenaren redden geliefd ommetje met eigen ‘Knopenbrug’

Anderhalf jaar lang was het onzeker of het geliefde Vordense ommetje langs het Knopenlaantje ooit nog in ere hersteld zou worden. De gemeente Bronckhorst sloopte de oude, versleten wandelbrug waardoor het rondje verdween. Inwoners kwamen in actie en hebben zaterdag hun eigen brug geopend.

BrandweerDinxperlo0

Aalten trekt drie tot vier miljoen uit voor Nederlands-Duitse brandweerkazerne

De gemeente Aalten wil drie tot vier miljoen euro uittrekken voor een gezamenlijke brandweerkazerne voor Dinxperlo en Suderwick. Dat staat in de ontwerpbegroting. Als de plannen doorgaan, kan de bouw in 2027 beginnen.

Gelredome

Minder De Graafschap-supporters welkom in Arnhem: ‘Bijzonder teleurstellend’

De Graafschap mag op zondag 8 november slechts vijfhonderd supporters meenemen voor het Gelderse treffen met Vitesse in Arnhem. In het uitvak is normaal gesproken plek voor achthonderd bezoekende supporters, maar dit aantal is door de lokale driehoek in Arnhem afgewezen.

02 Schutterijen

Montferland trekt de portemonnee, schutterijen en carnaval profiteren

De gemeente Montferland gaat flink investeren in kunst en cultuur. De komende twee jaar komt er jaarlijks ruim 94.000 euro extra beschikbaar. Vanaf 2029 loopt dat bedrag op tot ruim 114.000 euro per jaar. Vooral schutterijen en carnavalsverenigingen profiteren van het nieuwe beleid.