gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verhuizing op komst voor TV Doesburg 2002

e081a4b3ddb97dc2a7e9b393d16a6562
Redactie REGIO8 |
"Met deze verplaatsing bewijzen wij niet alleen bedoelde ondernemer een dienst, maar ook TVD 2002", vindt de gemeente Doesburg. De tennisvereniging wil met het oog op de toekomst verhuizen naar een kleinere locatie, tegelijkertijd heeft de ondernemer wel oren naar de huidige locatie van TVD 2002 aan de Leigraafseweg. "Om de onderhandelingen niet nadelig te beïnvloeden, kunnen wij de naam van deze ondernemer nu niet bekend maken", aldus Doesburg. "Wij verwachten in september hier meer duidelijkheid over te kunnen verschaffen."

"Uitgangspunt is om de verplaatsing van de tennisvereniging (mede) te bekostigen uit de verkoop van dit vrijkomende perceel aan deze ondernemer", aldus Doesburg. De gemeente hoopt daardoor geen extra uitgaven te hoeven doen. De financiële haalbaarheid wordt de komende periode onderzocht. Het bestuur van TVD 2002 is inmiddels benaderd en staat niet negatief tegen de plannen. "Begin september houden zij een bijzondere algemene ledenvergadering, waarbij de leden zal worden gevraagd of zij akkoord kunnen gaan met het sluiten van een intentieovereenkomst met de gemeente."
Foto: TVD 2002

Lees ook

MontferlandProtest2

Didam stroomt vol met anti azc-demonstranten: vrouwenmars door centrum

Honderden mensen zijn woensdagavond naar Didam gekomen voor een anti-azc demonstratie. PVV-leider Geert Wilders spreekt na een mars door het centrum bij het voormalige gemeentehuis in Didam. De demonstratie wordt georganiseerd door de actiegroep 'Geen azc in Montferland', die oproept tot een vreedzame avond.

Gosens0

Duits international Robin Gosens opent speelbos op plek waar zijn droom begon

Twee bomen als doelpalen, een bal aan de voet en urenlang spelen in het bos. Voor Robin Gosens begon daar, boven op de Eltenerberg, zijn liefde voor voetbal en sport. Nu keert de Duitse international terug naar die plek in Elten, niet als voetballer, maar als initiatiefnemer van een natuurspeelplaats voor kinderen.

03 Gemeentehuis Montferland0

Inwoners Montferland verlangen grip op plan arbeidsmigranten: ‘Twintig jaar is een generatie’

Niet tien, maar twintig jaar. Zolang moet de tijdelijke huisvesting van 300 tot 400 arbeidsmigranten op bedrijventerrein De Immenhorst blijven om het plan financieel haalbaar te maken voor marktpartijen. Hoewel deze termijn doorgerekend is door adviseurs van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) vrezen omwonenden dat het begrip van ‘tijdelijke opvang’ dat hieraan gehangen is, een andere werkelijkheid gaat worden.

FlexFlitser

Flexflitser Gaanderen verhuist na twee maanden en duizenden boetes

De flexflitser die sinds eind april aan de Rijksweg in Gaanderen stond is woensdag verplaatst naar de Gaanderenseweg, ongeveer een kilometer verderop in de richting van Doetinchem. Op de vorige locatie registreerde de flitser duizenden snelheidsovertredingen.

FotoGijsBolkCopyrightDeGraafschapMedia

De Graafschap legt 21-jarige verdediger Gijs Bolk vast

De 21-jarige verdediger Gijs Bolk maakt de transfervrije overstap van FC Emmen naar De Graafschap. Hij tekent een contract voor twee seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

dorpsstraat Laag-Keppel10

Werkzaamheden Dorpsstraat Laag-Keppel starten in juli, verkeersproef uitgesteld

De provincie Gelderland gaat tussen 6 en 24 juli werkzaamheden uitvoeren aan de Dorpsstraat in Laag-Keppel. De werkzaamheden zijn geen onderdeel van de verkeersproef met de eenrichtingswegen bij de Dorpsstraat. De proef wordt op een later moment uitgevoerd.