gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verdachten babbeltruc in Zevenaar opgepakt

d1268ac8d62344d98bdfb69f767bc10b.jpg
Redactie REGIO8 |
"Begin deze week hebben wij twee mannen aangehouden die verdacht worden van babbeltrucs", zo laat de politie weten. "We verdenken ze ervan dat ze als nepagent bij bejaarden aan de deur gingen, op zoek naar geld en sieraden." De 54- en 56-jarige Arnhemmers zijn donderdagochtend gearresteerd. Zij worden verdacht van het uitvoeren van minstens tien babbeltrucs verspreid door heel Nederland.

Volgens de politie zochten de daders hun slachtoffers bewust uit bij onder meer supermarkten: "Eenmaal bij het huis van het slachtoffer zouden ze aangebeld hebben en met een vervalst legitimatiebewijs zich als politieman hebben voorgedaan."

Foto: REGIO8

Lees ook

GemeentehuisLochem.jpeg

145 extra asielzoekers wonen al in Lochemse opvang aan Ampsenseweg

Het azc in Lochem heeft sinds begin deze maand 145 nieuwe bewoners. De gemeente kreeg te horen dat ze de asielzoekers versneld moesten opvangen door de landelijke tekorten aan opvangplekken.

d7b811b3-2368-3954-b558-e1383eb18593.jpg

Nieuw onderzoek naar verdachte van dood Lisanne (23) is klaar

Het nieuwe onderzoek naar de man die bekend heeft dat hij de 23-jarige Lisanne uit Hoog-Keppel heeft gedood, is klaar. Dat betekent dat de inhoudelijke behandeling van de strafzaak eind juni ook echt door kan gaan. Verdachte Christiaan (26) uit Ulft staat dan terecht voor het doodsteken van de jonge vrouw.

AanhoudingExplosies.jpg

Woningdoorzoeking Doetinchem vanwege onderzoek naar explosies coffeeshop

De woningdoorzoeking op 21 april aan de Themansstraat in Doetinchem hield verband met het lopende onderzoek naar de explosies bij Coffeeshop Magic, zo laat de politie woensdag weten. Tijdens de doorzoeking werd onder meer een explosief aangetroffen en in beslag genomen.

Voetbalteam Varsselder.jpg

Van Varsselder naar Hamburg: voetballers GWVV 4 spelen ‘interland’ in Duitsland

Als de meeste mensen zich vrijdagochtend nog eens omdraaien, staat de selectie van GWVV 4 uit Varsselder-Veldhunten in al vroegte klaar voor vertrek. Om 04.00 uur worden de spelers uitgezwaaid en vertrekken ze Hamburg. Daar wacht op zaterdag 30 mei een bijzondere voetbalwedstrijd tegen Rahlstedter SC 2 Ü50.

Gehaktbal50.jpg

Gehaktballencompetitie in Neede: Wie mag er een jaar lang opscheppen over zijn ballen?

Wie mag zich een jaar lang de beste ballenbakker noemen? Daar draaide het dit pinksterweekend om bij de gehakballencompetitie van Café Vally’s, in Neede. Zeventien deelnemers streden om die felbegeerde eerste plek. ”Smaak en textuur. Dat is uiteindelijk gewoon wat een bal, een bal maakt”, aldus de jury.

Wethouder Ria Leliveld+Gemeentehuis.jpg

Berkelland pakt paden met staalslakken definitief aan

Berkelland gaat de verhardingslagen met staalslakken op vier paden in Neede definitief vervangen. De Pad in ’t Kooweiden, Bennekerpad, Brakelpad en Laantje van Osterhaus worden gesaneerd en gereconstrueerd. De totale kosten bedragen 800.000 euro.