gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Veel rook bij uitslaande woningbrand in Didam

63ea017988328730dfe5dd1af07c3a01.jpg

Bij een woning in Didam heeft een grote uitslaande brand gewoed. Bij de brand kwam veel rookontwikkeling vrij, wat de gehele wijk introk. Twee woningen konden vanwege de grote brand als verloren beschouwen worden.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De melding kwam rond 14.00 uur binnen dat er woningbrand aan de Smallestraat was ontstaan. Bij aankomst van de brandweer was er veel rookontwikkeling uit de woning. Volgens de brandweer was de brand buiten begonnen en naar binnen getrokken. Met name de wind wakkerde het vuur harder aan. De brandweer schaalde in eerste instantie op naar middelbrand, die werd later verder opgeschaald tot grote brand.

Bij de brand zijn geen gewonden gevallen. Er werd alles aan gedaan om de woningen te redden maar de snelle hulp mocht niet baten. De woning waar de brand ontstond is als verloren beschouwen, net als een naastgelegen woning. De brandweer was met meerdere blusvoertuigen en ondersteunend materieel de brand aan het bestrijden.

Lees ook

dorpsfeestWehl10.jpg

Seniorenmiddag blijft onmisbare traditie tijdens Dorpsfeest Wehl

Waar de feesttent zich later deze week vult met duizenden feestvierders die uit hun dak gaan op grote artiesten, stond donderdagmiddag tijdens het Dorpsfeest in Wehl volledig in het teken van de senioren. Met muziek en vele ontmoetingen met oude bekenden was de middag niet alleen gezellig, maar ook belangrijk.

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

College van Bronckhorst zet stap naar bouw vijftien woningen in Zelhem

In het noordwesten van Zelhem kunnen waarschijnlijk vijftien nieuwe woningen gebouwd worden. De burgemeester en wethouders van de gemeente Bronckhorst vinden het een goed plan om te bouwen aan de rand van het dorp, waar dan landbouwgrond en bos zal worden opgeofferd.

Oranjetempel0.jpg

Politiek roert zich in verbod nachtwedstrijden Oranjetempel Silvolde

Dat de Oranjetempel in Silvolde tijdens nachtelijke WK-wedstrijden van het Nederlands elftal niet open mag houdt de gemoederen in Oude IJsselstreek bezig. Coalitiepartijen Lokaal Belang en PvdA-GroenLinks hebben schriftelijke vragen gesteld aan het college. Beide partijen vragen zich af waarom er niet naar een oplossing wordt gezocht zodat de Tempel toch open kan.

Grenscontrole3.jpg

EU wil dat Duitse grenscontroles stoppen

Duitsland moet stoppen met grenscontroles. Dat heeft Brussel bepaald. De Duitse controles zijn een doorn in het oog van Gelderse grensgemeentes.

Stuw0.jpg

Zeldzame rivierprik bereikt paaigronden nauwelijks door blokkades in Oude IJssel

Het gaat niet goed met de rivierprik in de Oude IJssel, blijkt uit onderzoek binnen het project Swimway Oude IJssel. De miljoenen jaren oude vis heeft het moeilijk, omdat hij zijn paaigronden in Duitsland niet goed kan bereiken. Willem Romeijn van Sportvisserij Nederland geeft uitleg over het onderzoek en de oorzaken daarvan.

GraafschapO21 training.png

Geen promotie voor De Graafschap O21: seizoen ten einde

De Graafschap O21 kan niet meer promoveren. Het beloftenteam uit Doetinchem ging tegen FC Groningen O21 woensdagavond onderuit met 3-1. Daardoor ontbreekt ook de landstitel voor de superboeren.