gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Van Gorkom hoopt op finaleplek in Rock Hill

4a56bf7b56bec72e6661c589ab8cbb21.jpg
Redactie REGIO8 |

"We gaan gewoon voor een titel strijden", zegt de Lichtenvoordse BMX’er. Hoewel de Olympische Spelen in Tokyo het grote doel voor Van Gorkom is, hoopt hij zijn vorm te herpakken op het WK in het Amerikaanse Rock Hill. "Een titel is een titel", aldus de 26-jarige BMX’er, die nog wel herstellende is van twee gebroken vingers. "Voor ik deze blessure opliep, ging het voor het eerst dit seizoen goed. Zat ik lekker in mijn vel en leek het of ik in de vorm van vorig jaar zomer kwam." In die vorm wist Van Gorkom toen een zilveren medaille te veroveren in Rio, maar nu kampt hij met twee gebroken vingers: "Dat gooit toch wel een beetje roet in het eten."

"Ze zitten er nog aan", zegt de Lichtenvoordse BMX’er ietwat laconiek over de staat van zijn wijsvinger en pink. "Dat is wel handig als je je stuur vast moet houden." Toch moeten de vingers nog wel volledig herstellen van de breuk. "Daar zal het vanaf hangen", aldus Van Gorkom over zijn verwachte prestaties op het WK. "Ik probeer ronde voor ronde verder te komen en dan heb je ook een factor geluk nodig." Een finaleplek is volgens de BMX’er mogelijk, maar de concurrentie is heel groot. "Het eerste doel is de halve finale, dan mag ik tevreden zijn."

Foto: REGIO8

Lees ook

Steekincident Theemanstraat 2

Steekincident in woning Doetinchem, verdachte aangehouden

De politie doet onderzoek naar een mogelijk steekincident in Doetinchem. Rond 03.30 uur kwam een melding binnen van een conflict waar mogelijk een steekincident had plaatsgevonden in een woning aan de Theemanstraat in Doetinchem.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Bouw Dorpsschool Halle hervat na vondst asbest en bouwproblemen

De bouwwerkzaamheden voor de nieuwe Dorpsschool in Halle zijn weer hervat. De bouw lag tijdelijk stil door eerdere tegenvallers bij de sloop van partycentrum Nijhof, waar meer asbest werd aangetroffen dan vooraf was ingeschat en de constructie anders bleek dan op tekeningen stond aangegeven.

IsalaVandalisme60.jpg

Isala Silvolde blaast laatste schooldag af na vernielingen: ‘Er is nu echt een grens bereikt’

Het Silvoldse Isala college heeft besloten de laatste schooldag voor eindexamenleerlingen af te blazen. In aanloop naar de normaal feestelijke dag vol activiteiten op school zijn er meerdere bekladdingen en vernielingen geweest bij de school. Conrector Tom Noten kon niet anders dan de dag annuleren: “Er is nu echt een grens bereikt.”

Munitie.jpg

Jonge magneetvisser haalt honderden kogels uit Doetinchemse water: ‘Jongensdroom die uitkomt’

Wat begon als een gewone middag magneetvissen, eindigde maandag in een opmerkelijke ontdekking voor de 18-jarige Ronan Tilstra en zijn vrienden in Doetinchem. Tijdens het vissen haalde de groep een zwaar object uit het water. Al snel bleek het te gaan om een munitiekist, gevuld met honderden kogels.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Ex-militair (23) uit Beek verdacht van handel in drugs en wapens, celstraf geëist

Hij zou gehandeld hebben in onder andere revolvers en gaspistolen en betrokken zijn bij MDMA-, crystal meth- en cocaïneproductie- en handel. De rechtbank in Arnhem behandelde deze maandag de zaak tegen een 23-jarige ex-militair uit Beek (gemeente Montferland).

LEV Isseldoks (16).JPG

LEV voelt zich thuis aan het water in Doetinchem: 'Eindelijk is de Oude IJssel echt betrokken'

Na jaren op een toplocatie in de binnenstad van Doetinchem heeft restaurant LEV de stap gezet naar een nieuwe plek aan de Oude IJssel, in de wijk Iseldoks. Een opvallende verhuizing, aangezien de oude locatie lag aan een drukke looproute richting het centrum. Toch bleek de stap minder spannend dan vooraf gedacht, mede door het nieuwe gebied rondom de Oude IJssel.