gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Van Gorkom hoopt op finaleplek in Rock Hill

4a56bf7b56bec72e6661c589ab8cbb21
Redactie REGIO8 |

"We gaan gewoon voor een titel strijden", zegt de Lichtenvoordse BMX’er. Hoewel de Olympische Spelen in Tokyo het grote doel voor Van Gorkom is, hoopt hij zijn vorm te herpakken op het WK in het Amerikaanse Rock Hill. "Een titel is een titel", aldus de 26-jarige BMX’er, die nog wel herstellende is van twee gebroken vingers. "Voor ik deze blessure opliep, ging het voor het eerst dit seizoen goed. Zat ik lekker in mijn vel en leek het of ik in de vorm van vorig jaar zomer kwam." In die vorm wist Van Gorkom toen een zilveren medaille te veroveren in Rio, maar nu kampt hij met twee gebroken vingers: "Dat gooit toch wel een beetje roet in het eten."

"Ze zitten er nog aan", zegt de Lichtenvoordse BMX’er ietwat laconiek over de staat van zijn wijsvinger en pink. "Dat is wel handig als je je stuur vast moet houden." Toch moeten de vingers nog wel volledig herstellen van de breuk. "Daar zal het vanaf hangen", aldus Van Gorkom over zijn verwachte prestaties op het WK. "Ik probeer ronde voor ronde verder te komen en dan heb je ook een factor geluk nodig." Een finaleplek is volgens de BMX’er mogelijk, maar de concurrentie is heel groot. "Het eerste doel is de halve finale, dan mag ik tevreden zijn."

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-10-11 at 05.48.10

Persoon overleden en twee gewonden bij eenzijdig ongeval in Ruurlo

Bij een eenzijdig verkeersongeval is zaterdagnacht in Ruurlo een persoon om het leven gekomen. Twee andere inzittenden raakten gewond toen de auto waarin ze zaten tegen een boom botste.

WhatsApp Image 2026-10-10 at 11.32.06

Appartementencomplex ontruimd na kelderbrand in Emmerich

Een appartementencomplex in het Duitse Emmerich am Rhein is vrijdagavond ontruimd na een brand in de kelder. Door de brand kwam rook in het trappenhuis terecht. Meerdere personen zijn nagekeken door ambulancepersoneel.

WhatsApp Image 2026-10-10 at 09.36.33

Juwelierszaak in Gaanderen doelwit van ramkraak: 'Dit raakt ons enorm'

In de nacht van vrijdag op zaterdag heeft er een ramkraak plaatsgevonden bij een juwelierszaak in Gaanderen. De schade aan het pand is enorm. Hoeveel er is buitgemaakt, is nog niet bekend.

156c5aee-c93a-4d3b-8129-631b99613626

De Graafschap draait wedstrijd om en wint kelderkraker van Jong FC Utrecht

De Graafschap heeft de wedstrijd tegen Jong FC Utrecht gewonnen. De ploeg van Thomas Duivenvoorden keek grotendeels tegen een achterstand aan, maar door een inhaalslag in de tweede helft, bleven de drie punten in Doetinchem: 2-1.

SmdiHagelkruis0

Hagelkruis in Kilder wordt na ruim zes eeuwen grondig gerestaureerd

Na meer dan zeshonderd jaar in weer en wind in een weiland in Kilder te hebben gestaan, is het Rijksmonument het Hagelkruis aan een broodnodige restauratiebeurt toe. Wethouder Merel Balduk van de gemeente Montferland vindt het belangrijk dat historische plekken zoals deze worden behouden.

ToegankelijkheidDTC10

Studenten zoeken naar obstakels in Doetinchem: 'De binnenstad is niet heel toegankelijk'

Een fiets die verkeerd geparkeerd staat of een reclamebord die midden in het loopgebied staat. Voor velen een klein obstakel maar voor mensen met een beperking bijvoorbeeld een mogelijk probleem. Studenten van het Graafschap College gingen daarom donderdagmiddag tijdens de Week van de Toegankelijkheid, samen met ervaringsdeskundige Saskia Tieben de binnenstad van Doetinchem in om te kijken waar er verbeterpunten zijn.