gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Uitruk voor gevaarlijke stof in Doetinchem

482c6a5950dfb840b0491df7e7943883
Redactie REGIO8 |
De brandweer kreeg omstreeks 12:15 melding van de detectie van gevaarlijke stoffen in een appartementencomplex aan de Stationsstraat. Er zou een lekkage hebben plaatsgevonden, maar bij aankomst bleken de gevaarlijke stoffen verdwenen te zijn. Mogelijk dat het starten van een oude auto reden is geweest van de detectie.

Er wordt gekeken door de autoriteiten gekeken of het in de toekomst mogelijk is om de gevaarlijke stoffen op een andere manier te detecteren. In de praktijk blijken dergelijke meldingen, net als in dit geval, vaak loos alarm.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

WhatsApp Image 2026-08-20 at 14.31.25

Geen gewonden bij botsing tussen twee auto’s in Doetinchem

Twee personenauto’s zijn donderdagmiddag met elkaar in botsing gekomen. Bij het ongeval raakte niemand gewond.

Huntenpop202610

Geen Tomorrowland maar Huntenpop: Nieuw soort tent maakt Europees debuut in Ulft

Een opvallende nieuwe eyecatcher op de 35e editie van Huntenpop in Ulft dit weekend. Een 25-meter brede koepel wordt omgedoopt tot discodome. Het is de eerste keer dat de tent op een Europees festival te zien is. De eer zou eerst aan het Achterhoekse festival voorbij gaan.

WhatsApp Image 2026-08-20 at 13.50.01

Fietser aangereden door automobilist in Wehl

Bij een botsing tussen een fietser en een automobilist in Wehl is een persoon hard ten val gekomen. Het slachtoffer hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

WillemienUilen10

Uilen helpen Willemien Weerman door zware periode heen

Adamo zingt C’est ma vie en voor haar klinkt het Franse chanson uit de muziekbox misschien wel als C’est la vie. Ze is ongeneeslijk ziek en heeft dat mede door het tekenen en het schilderen van uilen een plek gegeven. Willemien Weerman exposeert vanaf zaterdag met haar ‘uilen’ in haar woonplaats Hengelo.

BoumansGrenscontrole

Boumans opnieuw kritisch op Duitse grenscontroles: ‘Doe het dan verder van de grens’

Burgemeester Mark Boumans van Doetinchem blijft zich verzetten tegen de manier waarop Duitsland de grenscontroles uitvoert. De controles zijn weer met een half jaar verlengd. Volgens de burgemeester zorgen de controles voor onnodige verkeershinder en ongelukken. Hij pleit voor controles die enkele kilometers van de grens plaatsvinden, ook al wees Duitsland dat voorstel eerder af.

droogte10

Regenachtige week lang niet genoeg tegen uitgedroogde Achterhoek

De Achterhoekse gazonnen worden door de regen deze week weer iets groener, toch is het slechts een druppel op een gloeiende plaat. Waterschap Rijn en IJssel zegt dat zelfs deze week vol buien de échte droogte niet aanpakt.