Ulft, Netherlands

Twintig woningen op plek van Hotel Moors

Op de plek van het voormalige Hotel Moors in Zeddam zullen in totaal twintig vrijstaande woningen en appartementen worden gerealiseerd. Zo maakte de ontwikkelaar B&O Vastgoed duidelijk op een bijeenkomst voor buurtbewoners.
Regio8 | 22 mei 2019 11:36 | Aangepast op 22 mei 2019 11:36
Het gaat om vrijstaande woningen en appartementen die zowel verkocht als verhuurd gaan worden. De buurtbewoners reageerden vrijwel allemaal positief, maar vooral over de ontsluiting van de woningen werden kritische vragen gesteld. De opmerkingen gaat de ontwikkelaar meenemen in de verdere uitwerkingen van het plan, waarna de buurt opnieuw wordt uitgenodigd als deze concreet zijn.

Binnenkort zal grondonderzoek worden verricht. Als blijkt dat de grond schoon is, verwacht de ontwikkelaar al dit najaar met de sloop van het hotel te kunnen beginnen. Mocht de grond vervuild zijn, is er kans dat B&O Vastgoed alsnog afziet van het plan. Het voormalige Hotel Moors staat al acht jaar leeg en is een doorn in het oog van de Zeddamse gemeenschap.

Foto: REGIO8

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...