Ulft, Netherlands

Twee personen aangehouden en één gewonde bij schietincident in Doetinchem

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Bij een schietincident op de Verzetslaan in Doetinchem is één persoon gewond geraakt en zijn er twee mannen aangehouden. Er zijn meerdere schoten gelost.
Redactie REGIO8 | 2 oktober 2024 10:23 | Aangepast op 2 oktober 2024 10:23
Rond 22.00 uur kwam er een melding binnen bij de meldkamer van een schietincident in de wijk Overstegen in Doetinchem. Er is meerdere keren geschoten. Eén persoon is door het incident gewond geraakt maar is buiten levensgevaar. De hulpdiensten kwamen massaal ter plaatsen en er werd een groot gebied rond het incident afgezet.

Twee mannen zijn aangehouden in de buurt van de locatie van het incident. De politie doet verder onderzoek naar het incident en mogelijke betrokkenen. “We sluiten niet uit dat er meer aanhoudingen gaan volgen”, laat een woordvoerder van de politie weten. “Het team is opzoek naar getuigen. Als er mensen zijn die iets gezien of gehoord hebben, of over camerabeelden beschikken, dan horen wij dat graag.”

Lees meer over:

112achterhoek-nieuws.nl|

Lees ook

Bewoner naar ziekenhuis door zolderbrand in Doetinchem

Op de zolder van een woning in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. Een persoon is ter controle...

Twee gewonden bij steekpartij ISK-school in Doetinchem, beide partijen aangehouden

Op een brug nabij de ISK-school in Doetinchem zijn twee personen gewond geraakt en aangehouden. Een ...

Magazijnmedewerker wordt onwel en raakt gewond in Didam

Een magazijnmedewerker is dinsdagochtend in Didam onwel geworden en raakte hierdoor ernstig gewond. ...

Veel schade bij ongeval op kruising Doetinchemseweg in Didam

Bij een verkeersongeval op de kruising van de Doetinchemseweg en de Domela Nieuwenhuisstraat in Dida...

Woning in zorgcentrum Gendringen ontruimd vanwege afzuigkap die niet goed werkt

Een bewoner van Woonzorgcentrum De Oevelgunne in Gendringen moesten maandagmiddag kort het pand verl...

9-jarige jongen ernstig gewond na aanrijding in Westendorp

Bij een ongeval op de Veldkamperstraat in Westendorp is een 9-jarige jongen ernstig gewond geraakt. ...