gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Twee parkeerplekken in Doetinchem alleen nog beschikbaar voor vergunninghouders

9c3014196b83094ce0d4e6b9fe1c43cd

Bezoekers van de binnenstad van Doetinchem moeten vanaf 17 februari een stukje verder lopen. De parkeerplekken bij de D-toren en op de parkeerplaats bij de Dr. Huber Noodtplaats zijn dan niet langer voor iedereen beschikbaar. Alleen vergunninghouders kunnen er gebruik van maken.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
Het gaat om de parkeerplaatsen aan de Kapoeniestraat/Grutpoort (nabij de D-toren, ook wel bekend als de Kies, HV) en bij de Dr. Huber Noodtplaats (nabij de Raadhuisstraat, HV). "De aanpassing is nodig omdat er te weinig parkeerplekken beschikbaar zijn voor bewoners van het centrum", laat de gemeente Doetinchem weten. "Er komen steeds meer woningen bij in de binnenstad en daarmee is er ook extra parkeergelegenheid voor hen nodig. Bij de parkeerplaatsen komen borden om de nieuwe situatie aan te geven."

Eerder werd de parkeerlocatie op de Dr. Huber Noodtplaats al tijdelijk gereserveerd voor vergunninghouders vanwege bouwwerkzaamheden. Bezoekers die na 17 februari de binnenstad willen bezoeken, kunnen parkeren bij betaalde parkeergelegenheden zoals de Amphiongarage, de Varkensweide, de Catharinagarage en de Veemarkt. 

Lees ook

Schermafbeelding 2026-06-24 165910

Auto meters meegesleept na botsing met vrachtwagen in Steenderen

Bij een ongeval op de L. Dolfinsweg in Steenderen zijn een auto en een vrachtwagen met elkaar in botsing gekomen. Het voertuig zou meters zijn meegesleept na de aanrijding.

NKTijdRijden10

Panty’s met ijsklontjes in de nek en koelvesten aan bij oververhit NK tijdrijden in Laren

Ventilatoren aan, panty’s met ijsklontjes in de nek en koelvesten aan. Het team van Kanjers voor Kanjers laat niets aan het toeval over bij een oververhit NK tijdrijden in Laren. “Gelukkig is het rondje ingekort”, zegt Jelle Schieven na afloop van de 27 kilometer tegen de klok.

Fietstocht goede doel Keppel  (6)

Fietsactie levert ruim 88.000 euro op voor Hersenstichting: ‘Hopen dat ze een medicijn vinden’

De Gruune Cross heeft voorlopig al ruim 88.000 euro opgehaald voor de Hersenstichting. Vrijdag fietsten 94 deelnemers een tocht van 65 kilometer door de Achterhoek. Het opgehaalde geld wordt gebruikt voor onderzoek naar een medicijn tegen dementie.

ZwarteCross20

Zwarte Cross wil wereldrecord breken met katapultsprong over Megatent

De organisatie van de Zwarte Cross heeft een spectaculaire stunt aangekondigd voor de komende editie van het festival. Freerunners Noa Diorgina Man en Jim van Nes wagen zich in Lichtenvoorde aan een katapultsprong van maar liefst 75 meter over de bekende Megatent.

MediaMarkt

College Doetinchem wil meewerken aan 33 appartementen op voormalig MediaMarkt-pand

Het college van burgemeester en wethouders van Doetinchem heeft in principe ingestemd met een plan om 33 appartementen te realiseren op de bovenste verdieping van het pand aan de Burgemeester van Nispenstraat. Het gebouw komt vanaf augustus, na vertrek van sportschool Basic-Fit, leeg te staan. Ook voor de begane grond en eerste verdieping is nu een invulling gevonden.

weth bland

Installatie college Berkelland niet volledig: Koenderink nog niet beëdigd

Tijdens de gemeenteraadsvergadering van dinsdagavond zijn de nieuwe wethouders van de gemeente Berkelland benoemd. De avond kreeg echter een onverwachte wending bij de installatie van het nieuwe college. Wethouderskandidaat Ton Koenderink van Samen voor Berkelland kon niet worden benoemd en beëdigd, omdat de originele Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) nog niet beschikbaar was.