gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Twee parkeerplekken in Doetinchem alleen nog beschikbaar voor vergunninghouders

9c3014196b83094ce0d4e6b9fe1c43cd

Bezoekers van de binnenstad van Doetinchem moeten vanaf 17 februari een stukje verder lopen. De parkeerplekken bij de D-toren en op de parkeerplaats bij de Dr. Huber Noodtplaats zijn dan niet langer voor iedereen beschikbaar. Alleen vergunninghouders kunnen er gebruik van maken.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
Het gaat om de parkeerplaatsen aan de Kapoeniestraat/Grutpoort (nabij de D-toren, ook wel bekend als de Kies, HV) en bij de Dr. Huber Noodtplaats (nabij de Raadhuisstraat, HV). "De aanpassing is nodig omdat er te weinig parkeerplekken beschikbaar zijn voor bewoners van het centrum", laat de gemeente Doetinchem weten. "Er komen steeds meer woningen bij in de binnenstad en daarmee is er ook extra parkeergelegenheid voor hen nodig. Bij de parkeerplaatsen komen borden om de nieuwe situatie aan te geven."

Eerder werd de parkeerlocatie op de Dr. Huber Noodtplaats al tijdelijk gereserveerd voor vergunninghouders vanwege bouwwerkzaamheden. Bezoekers die na 17 februari de binnenstad willen bezoeken, kunnen parkeren bij betaalde parkeergelegenheden zoals de Amphiongarage, de Varkensweide, de Catharinagarage en de Veemarkt. 

Lees ook

Windmolens_Duitsland040

Vergunning voor drie Duitse windturbines vlak over de grens bij Winterswijk

Kreis Borken gaat over tot de verlening van een vergunning voor drie windturbines van ongeveer 250 meter hoog bij Vardingholt/Kulver Heide, aan de andere kant van de grens bij de Winterswijkse buurtschap ’t Woold.

VAMACEDIT2

WK zijspancross na dertien jaar terug in Varsseveld: ‘Heel bijzonder dat het hier is’

Na dertien jaar zijn de beste zijspancrossers weer te vinden in Varsseveld. In het tweede weekend van september vormt crossbaan de Vennebulten het decor voor de strijd om de wereldtitels. Wat deze editie extra bijzonder maakt: niet alleen is het dertien jaar geleden dat het WK hier voor het laatst werd verreden, ook is het de eerste keer dat de quads om de wereldtitel strijden.

Clint Leemans

De Graafschap verliest laatste oefenduel: ‘Er zit muziek in, maar er moet wat bij’

De Graafschap heeft zaterdag op een bomvol Sportpark Pluimerskamp in Zelhem de voorbereiding afgesloten met een ruime nederlaag tegen Excelsior Rotterdam. Op het veld van ZZC’20 werd het 1-5 voor de eredivisionist. Ondanks het teleurstellende resultaat heerst er bij Clint Leemans toch een goed gevoel over de voorbereiding.

Wijnjaar0

Droogte is niet voor iedereen slecht nieuws: Gendringse wijnboer ziet topjaar aankomen

Waar veel boeren met de handen in het haar zitten vanwege de droogte, kijkt wijnboer Leon Masselink met een grote glimlach naar zijn wijngaard bij Gendringen. De wijnranken op ’t Oerlegoed hangen vol druiven en volgens de Achterhoekse wijnmaker kan 2026 zomaar een uitzonderlijk wijnjaar worden.

GerritMegchelen0

Weerboer Gerrit voorspelt een zonnig en droog weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Bij Nostalgie Megchelen voorspelt Gerrit een warm en droog weekend.

OngevalA12Blur

A12 ter hoogte van Beek afgesloten na ernstig ongeval: meerdere gewonden

De snelweg A12 is vrijdagochtend richting de Duitse grens afgesloten. Ter hoogte van Beek heeft een ernstig ongeval plaatsgevonden waarbij meerdere voertuigen zijn betrokken.