gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Twee mannen buiten levensgevaar na frontale aanrijding bij ’s-Heerenberg

d3e2a5b3e3a0bfae6245b0a179294cc3

Een 59-jarige vrachtwagenchauffeur uit Deventer en een achttienjarige Duitser die vorige week maandag betrokken raakten bij een ongeval tussen Emmerik en 's-Heerenberg, zijn inmiddels buiten levensgevaar. Dat laat de Duitse politie weten. De twee zijn met ernstige verwondingen behandeld in Nederland.

Anton Adelaar |  | Aangepast op
Het ging op maandagochtend 26 februari iets voor 08.00 uur mis op de B220. Duidelijk is dat de Nederlandse vrachtwagenchauffeur uit Deventer en twee Duitse automobilisten betrokken waren bij het ongeval. De bestuurder van een BMW kwam door nog onbekende reden op de verkeerde weghelft terecht. Mogelijk probeerde één van de automobilisten in te halen, waarbij die frontaal op de tegemoetkomende vrachtwagen botste.

De achttienjarige Duitser uit Kalkar werd met een traumahelikopter overgebracht naar een ziekenhuis in Nederland. Ook de inwoner van Deventer werd overgebracht naar een ziekenhuis in Nederland, dit gebeurde met een ambulance. Op dat moment waren ze volgens de Duitse autoriteiten nog in levensgevaar. De derde gewonde, een 27-jarige vrouw uit Emmerik, raakte lichtgewond.

Lees ook

profielschetsLochem0

Lochem zoekt verbindende burgemeester met gevoel voor nuchterheid

Inlevingsvermogen, verbindend, vernieuwingsgericht en benaderbaar, dat zijn eigenschappen die de nieuwe burgemeester van Lochem moet hebben. Tijdens een extra raadsvergadering heeft de gemeenteraad de profielschets van de nieuwe burgemeester vastgesteld en overhandigd aan de commissaris van de Koning.

Knopenlaantjebrug0

Vordenaren redden geliefd ommetje met eigen ‘Knopenbrug’

Anderhalf jaar lang was het onzeker of het geliefde Vordense ommetje langs het Knopenlaantje ooit nog in ere hersteld zou worden. De gemeente Bronckhorst sloopte de oude, versleten wandelbrug waardoor het rondje verdween. Inwoners kwamen in actie en hebben zaterdag hun eigen brug geopend.

BrandweerDinxperlo0

Aalten trekt drie tot vier miljoen uit voor Nederlands-Duitse brandweerkazerne

De gemeente Aalten wil drie tot vier miljoen euro uittrekken voor een gezamenlijke brandweerkazerne voor Dinxperlo en Suderwick. Dat staat in de ontwerpbegroting. Als de plannen doorgaan, kan de bouw in 2027 beginnen.

Gelredome

Minder De Graafschap-supporters welkom in Arnhem: ‘Bijzonder teleurstellend’

De Graafschap mag op zondag 8 november slechts vijfhonderd supporters meenemen voor het Gelderse treffen met Vitesse in Arnhem. In het uitvak is normaal gesproken plek voor achthonderd bezoekende supporters, maar dit aantal is door de lokale driehoek in Arnhem afgewezen.

02 Schutterijen

Montferland trekt de portemonnee, schutterijen en carnaval profiteren

De gemeente Montferland gaat flink investeren in kunst en cultuur. De komende twee jaar komt er jaarlijks ruim 94.000 euro extra beschikbaar. Vanaf 2029 loopt dat bedrag op tot ruim 114.000 euro per jaar. Vooral schutterijen en carnavalsverenigingen profiteren van het nieuwe beleid.

Plaggenhut0

Zelhems erfgoed zichtbaar bij Smedekinck met nieuwe plaggenhut

Museum Smedekinck in Zelhem is een publiekstrekker rijker. Bij het historische streekmuseum is zaterdag een ouderwetse plaggenhut geopend. De woning geeft een inkijkje hoe het harde leven was van de armste inwoners van Zelhem in de negentiende eeuw. Stichting Plaggen Hendrik hoopt met de komst het cultureel erfgoed in ere te houden.