Ulft, Netherlands

Twee gewonden bij frontale botsing met auto in Doetinchem

Foto: 112Achterhoek-nieuws
Bij een aanrijding tussen een auto en scooter zijn zondag in Doetinchem twee personen op een scooter gewond geraakt. Beide slachtoffers zijn meegenomen naar het ziekenhuis ter controle.
Redactie REGIO8 | 2 juni 2025 09:59 | Aangepast op 2 juni 2025 09:59
De aanrijding gebeurde zondag rond 16.30 uur op de kruising van de Wolborgenmate en de Liemersweg. Een automobiliste rijdende over de Liemersweg wilde afslaan naar de Wolborgenmate maar zag hierbij een scooter over het hoofd, met een frontale botsing tot gevolg. Door de klap liep de bestuurster van de scooter letsel aan haar been op. De passagier liep verwondingen op aan zijn neus en schouder, mogelijk raakte deze uit de kom.

Beide slachtoffers zijn door het toegesnelde ambulancepersoneel met verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. Zowel de scooter als de auto waren te erg beschadigd om hun weg te kunnen vervolgen en zijn afgesleept door een berger. Het verkeer ondervond tijdelijk hinder van het ongeval.

Lees ook

Gelderland zoekt locatie voor nieuw hoogspanningsstation in de Achterhoek

In navolging van landelijk netbeheerder TenneT, heeft Provincie Gelderland ook plannen gepresenteerd...

Vrachtwagen belandt in sloot in buitengebied Groenlo

Een chauffeur is woensdagochtend met zijn vrachtwagen in een sloot terechtgekomen in het buitengebie...

Bestuurder overleden na eenzijdig ongeval nabij Doetinchem

Een automobilist is maandagmiddag overleden na een ernstig ongeval in het buitengebied van Doetinche...

Auto vat vlam tegenover gemeentehuis Montferland

Een auto is donderdagmiddag in brand gevlogen op de parkeerplaats tegenover het gemeentehuis van de ...

Tientallen kinderen sleeën van de ‘hoogste berg van Doetinchem’

Golfen in de sneeuw is nogal lastig. In Doetinchem hadden ze daarom iets bedacht hoe er toch volop g...

Botsing met meerdere voertuigen op berucht kruispunt bij Hengelo

Bij een botsing in Hengelo zijn dinsdagochtend geen gewonden gevallen. Wel is er een flinke verkeers...