gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Twee aanrandingen in park in Doetinchem

d9b6fc57d52bcc38a3ab30237df8c88b
Redactie REGIO8 |
Zowel op maandag 15 mei als zondag 21 mei werd een vrouw in het Bonanzapark aangesproken door een man, vermoedelijk is dit een hardloper. De man zou hen hebben vastgepakt en geprobeerd hebben de vrouwen te zoenen. De politie is daarom een onderzoek gestart naar de incidenten in Doetinchem.

Het gaat om een man met een licht getinte huidkleur, een donkere haarkleur en donkere ogen. Hij is tussen de 1.75 en 1.78 meter lang en vermoedelijk tussen de twintig en dertig jaar oud. Hij had een gespierd uiterlijk en droeg ten tijde van de incidenten sportkleding. De politie roept getuigen op zich te melden. Ook mensen die een soortgelijk incident hebben meegemaakt wordt gevraagd contact te zoeken met de politie.

Foto: REGIO8

Lees ook

Han feliciteert Joost

Nog zes jaar erbij ‘Joost mag het weten’

De bijna altijd stoïcijnse Joost van Oostrum wordt tijdens zijn speech emotioneel als hij zijn vrouw, kinderen en ‘ma’ benoemt en dank zegt voor alle steun en inspiratie tijdens de afgelopen twaalf jaar als burgemeester. Zijn dierbare gezin waar hij nog extra zes jaar op zal leunen, want hij is dinsdag beëdigd voor een derde ambtsterrein.

lisanne2.jpg (1)

Tien jaar cel en tbs geëist tegen Ulftenaar voor doden van Lisanne

Tegen de 26-jarige Christiaan uit Ulft is dinsdag tien jaar cel en tbs met dwangverpleging geëist. Christiaan stak twee jaar geleden de toen 23-jarige Lisanne dood in haar eigen huis.

112Corle

Fietsster gewond na aanrijding met scootmobiel bij Corle

Een fietsster is dinsdagavond gewond geraakt na een botsing met een man in een scootmobiel op een fietspad in het Winterswijkse buurtschap Corle. De vrouw is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

Ton Koenderink

Ton Koenderink met nipte meerderheid benoemd tot wethouder in Berkelland

Ton Koenderink is met een nipte meerderheid van de gemeenteraad benoemd tot wethouder in de gemeente Berkelland. De stemming viel met 13 voor en 11 tegen in het voordeel uit van het omstreden raadslid van Samen voor Berkelland.

04 Politie0

Politie onderzoekt geweldsincident bij station in Gaanderen

De politie is een onderzoek gestart naar een geweldsincident van zaterdagavond bij het station in Gaanderen. Bij het incident raakte een minderjarig iemand gewond. Niet veel later werden twee minderjarige verdachten aangehouden.

TinyHouse20

Leerlingen uit Neede timmeren nieuw onderdak voor docent: 'Niet iets wat je alle dagen doet'

Leerlingen van het Assink Lyceum uit Neede hebben de afgelopen jaren gewerkt aan een wel heel bijzonder project. Tijdens het vak bouwkunde werkten ze aan een nieuwe woning voor docent Erwin Beumer. Na vele van lesuren passen, meten, zagen en timmeren is het nieuwe onderkomen opgeleverd in de vorm van een tiny house.