Ulft, Netherlands

Twaalf bezoekers vast in kermisattractie in Groenlo

112Achterhoek-nieuws.nl
Op de kermis in Groenlo zaten twaalf bezoekers een tijdje vast in een draaibank attractie. De brandweer kwam toegesneld naar de locatie om de mensen te bevrijden.
Redactie REGIO8 | 20 augustus 2024 09:46 | Aangepast op 20 augustus 2024 09:46
Door nog onbekende oorzaak stond een attractie op zijn hoogste punt vast. Het lukte de eigenaar van de attractie niet om vervolgens de draaibank van zijn rem af te halen zodat de bezoekers uit konden stappen. De brandweer werd ingeschakeld om de mensen te bevrijden. Eenmaal op locatie bleek de draaibank al van zijn rem af en dat de bezoekers weer veilig met beide benen op de grond stonden.

Hoe het heeft kunnen gebeuren wordt door de eigenaar nog onderzocht. Twee kinderen zijn volgens de politie onwel geworden tijdens het vastzitten. Zij zijn opgevangen achter de attractie en later gecontroleerd door het toegesnelde ambulancepersoneel.

Lees ook

Livestream laat mensen thuis meekijken bij Ulftse Avondvierdaagse

Wandelaars kunnen zich opmaken voor de Ulftse Avondvierdaagse die woensdag van start gaat. Sinds een...

‘Prutje Peter’, een cultheld met authentiek dialect binnen Vios Beltrum

COLUMN / De spelers lopen van het veld af, evenals de scheidsrechter. In de bestuurskamer van Vios B...

Twee gewonden bij frontale botsing met auto in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een auto en scooter zijn zondag in Doetinchem twee personen op een scooter...

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...