gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Traag wil Doetinchem meer laten bruisen

96165cbfb8ad443a9a5d24472b5e6930
Redactie REGIO8 |
"Ik vind het echt een prachtige stad om voor twee maanden waarnemer te kunnen zijn", aldus Traag. "Het is toch zestig dagen dus ik kan wel een boel doen. Ik wil echt wel buurt gaan maken en mijn gezicht laten zien aan de Doetinchemse bevolking. De stad heeft al zijn gezelligheid maar het wordt nog bruisender dan het nu al is."

De nieuwe waarnemend burgemeester komt een bekende tegen in het gemeentehuis. Haar broer is namelijk raadslid. "Ik behandel hem natuurlijk als zijnde raadslid, zoals hij mij zal behandelen als zijnde burgemeester. Er is geen enkele wet die dit verbiedt of tegenhoudt. We gaan er uiterst professioneel mee om." In juni komt er meer duidelijkheid over een eventuele terugkeer van Niels Joosten.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-07-21 at 08.15.51

Omwonenden horen bewoner om hulp roepen bij woningbrand in Varsseveld

Een bewoner is in de nacht van maandag op dinsdag gewond geraakt bij een woningbrand in Varsseveld. Het slachtoffer is nagekeken in de ambulance, en vervolgens naar het ziekenhuis vanwege rookinhalatie.

Rens den Hartog

Organisatie blikt terug op Zwarte Cross: van nieuwe indeling tot megakatapultsprong

Na vier drukke festivaldagen kijkt de organisatie van de Zwarte Cross terug op de 29e editie. De nieuwe terreinindeling, met het hoofdpodium op een andere locatie, zorgde voor een grote verandering voor zowel bezoekers als de organisatie. Ondanks het afgelasten van de megakatapultsprong na twee ongelukken met stuntmannen, overheerst een positieve terugblik. Ondertussen is de blik alweer gericht op volgend jaar, wanneer de Zwarte Cross zijn 30-jarig jubileum viert.

Vluchtelingen aankomst Betteld

'COA dient claim van bijna 200 miljoen in tegen hotelregelaar uit Didam'

Het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) heeft een claim van 184,7 miljoen euro neergelegd bij een bedrijf dat noodopvang regelde voor asielzoekers uit Oekraïne. Dat meldt het Financiële Dagblad.

HeinoosfileZC

Heinoos maken feestje van file door alcoholcontrole na Zwarte Cross

Na een weekend vol gas op de Zwarte Cross wachtte maandagochtend de terugreis die voor veel bezoekers nét even anders verliep dan gehoopt. Honderden automobilisten belandden in een lange file door een politiecontrole op rijden onder invloed. Waar de één vooral baalde van de file, zagen de mannen van de Heinoos juist hun kans schoon en trokken de gitaren uit de kast om de crossers in de file op te vrolijken.

WhatsApp Image 2026-07-20 at 11.31.49

Twee bospercelen in brand aan de Zeddamseweg in 's Heerenberg

Twee afzonderlijke bospercelen aan de Zeddamseweg in 's Heerenberg zijn zondag op maandagnacht in brand geraakt. De brandweer wist beide brandhaarden snel te blussen en verdere uitbreiding van het vuur te voorkomen.

WhatsApp Image 2026-07-19 at 14.30.38

Automobilist gewond na botsing tegen boom Westendorp

Bij een eenzijdig verkeersongeval op de Kersendijk in Westendorp is zondagmiddag rond 14:00 uur een bestuurder gewond geraakt.