gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Tijmenveldje aftrap voor meer Tijmenspeelplaatsen in Montferland

5e7757b6432519857feee2019be88bdb.jpg

Met de opening van het eerste Tijmenveldje in ’s-Heerenberg afgelopen vrijdag, is het startschot gegeven voor veel meer dergelijke speelplekken in de gemeente Montferland. De kersverse kunstgrasmat in 's-Heerenberg draagt de naam van Tijmen, een speler van de voormalig voetbalclub MvR die vijf jaar geleden overleed door een ongelukkige botsing tijdens een wedstrijd.

Bart Sollman |  | Aangepast op
“Ik ben echt super trots dat we dit veldje nu al hebben kunnen realiseren”, zegt Dion Steenbergen, vader van Tijmen en voorzitter van de stichting ‘Tijmen voor het goede doel’. De stichting heeft dankzij donaties samen met de gemeente het voet- en basketbalveld kunnen aanleggen. Wethouder Gerard Nijland is blij met initiatieven als deze. “Het is altijd mooi meegenomen als initiatieven gedragen worden door de samenleving, dat maakt het voor ons als gemeente ook een stuk makkelijker”, aldus Nijland, die het dossier heeft overgenomen van vertrokken wethouder Henk Groote. Groote kreeg van de ouders nog alle lof voor zijn inzet voor het veldje.

Nieuwe speelplaatsen of toestellen met de naam van Tijmen hoeven zeker niet allemaal in ’s-Heerenberg te liggen. Inwoners uit heel Montferland kunnen zich melden bij de stichting met ideeën. De naam van Tijmen leeft zo voort in Montferland, eerder werd ook al een jaarlijks internationaal voetbaltoernooi opgestart die vernoemd is naar de jonge voetballer. Wethouder Nijland is blij dat het Tijmenveldje een vervolg krijgt: “Het zijn natuurlijk hele trieste omstandigheden, maar het is mooi dat dit vanuit zijn naam gedaan wordt.”

Foto: REGIO8

Lees ook

BoumansWerger.jpg

Burgemeester Boumans naar spoedoverleg, burgemeester Werger zit Achterhoek Raad voor

Burgemeester Mark Boumans van Doetinchem heeft zich afgemeld voor de vergadering van de Achterhoek Raad en de lancering van het merk Achterhoek maandagavond. Hij reist af naar Den Haag voor een spoedoverleg met het kabinet over de onrust rond asielopvang. Burgemeester Laura Werger van Oude IJsselstreek neemt de honneurs waar bij de DRU in Ulft

PaviljoenDeStrang0.png

Paviljoen de Strang in Ulft opent deuren: ‘Bijna handdoek in de ring gegooid’

Het had niet veel gescheeld of Paviljoen de Strang in Ulft zou er helemaal niet komen, nu draait de horecagelegenheid die ook dagbesteding is volop. "Wat ooit begon als een idee tijdens een praatje bij de schutterij, is nu uitgegroeid tot wat het nu is", zegt bestuurslid en één van de kartrekkers Theo Hendriksen.

kerk silvolde2.jpg

Gemeente Bronckhorst staat nachtelijke Oranje-wedstrijden in horeca toe

Voetballiefhebbers in Bronckhorst hoeven zich geen zorgen te maken dat zij de WK wedstrijden van Nederland niet in hun dorpskroeg of restaurant kunnen bekijken. De gemeente verleent namelijk een ontheffing voor ondernemers die de WK wedstrijden van Oranje buiten de normale openingstijden in hun horecazaak willen uitzenden.

Boumans.jpg

Boumans roept Den Haag op tot verantwoordelijkheid in asielcrisis: 'Je kunt niet halfslachtig te werk gaan'

Burgemeester Mark Boumans van Doetinchem uit stevige kritiek op de manier waarop in Den Haag wordt gesproken over de spreidingswet en asielopvang. Volgens hem zorgt de politieke discussie ervoor dat bestaande wetgeving onder druk komt te staan en dat dit leidt tot onrust in de samenleving. Dat zei hij in het televisieprogramma Buitenhof, waar hij sprak als burgemeester en vicevoorzitter van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG).

IMG-20260518-WA0016.jpg

Handballers van Doetinchemse Artemis’15 pakken eredivisieticket

De handbalmannen van Artemis’15 sloten het seizoen zaterdagavond in eigen huis glansrijk af. In Doetinchem werden de Achterhoekers officieel kampioen van de eerste divisie. Daarmee spelen ze volgend seizoen in de Next Handball League (voorheen eredivisie).

Politie handboeien 1.JPG

Man uit Borculo reed masturberend voorbij meisjes: 'Ik ben heel dom geweest'

Een man (28) uit Borculo schaamt zich dood voor het masturberen in zijn auto terwijl hij meisjes inhaalde die naar school fietsten. "Ik ben heel dom geweest", zei hij vrijdag in de rechtszaak tegen hem.