gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Tijmenveldje aftrap voor meer Tijmenspeelplaatsen in Montferland

5e7757b6432519857feee2019be88bdb.jpg

Met de opening van het eerste Tijmenveldje in ’s-Heerenberg afgelopen vrijdag, is het startschot gegeven voor veel meer dergelijke speelplekken in de gemeente Montferland. De kersverse kunstgrasmat in 's-Heerenberg draagt de naam van Tijmen, een speler van de voormalig voetbalclub MvR die vijf jaar geleden overleed door een ongelukkige botsing tijdens een wedstrijd.

Bart Sollman |  | Aangepast op
“Ik ben echt super trots dat we dit veldje nu al hebben kunnen realiseren”, zegt Dion Steenbergen, vader van Tijmen en voorzitter van de stichting ‘Tijmen voor het goede doel’. De stichting heeft dankzij donaties samen met de gemeente het voet- en basketbalveld kunnen aanleggen. Wethouder Gerard Nijland is blij met initiatieven als deze. “Het is altijd mooi meegenomen als initiatieven gedragen worden door de samenleving, dat maakt het voor ons als gemeente ook een stuk makkelijker”, aldus Nijland, die het dossier heeft overgenomen van vertrokken wethouder Henk Groote. Groote kreeg van de ouders nog alle lof voor zijn inzet voor het veldje.

Nieuwe speelplaatsen of toestellen met de naam van Tijmen hoeven zeker niet allemaal in ’s-Heerenberg te liggen. Inwoners uit heel Montferland kunnen zich melden bij de stichting met ideeën. De naam van Tijmen leeft zo voort in Montferland, eerder werd ook al een jaarlijks internationaal voetbaltoernooi opgestart die vernoemd is naar de jonge voetballer. Wethouder Nijland is blij dat het Tijmenveldje een vervolg krijgt: “Het zijn natuurlijk hele trieste omstandigheden, maar het is mooi dat dit vanuit zijn naam gedaan wordt.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Vrachtwagen blur.jpg

Aanhanger vol houtsnippers kantelt bij Groenlo: N18 afgesloten

Een aanhanger van een vrachtwagen is woensdag gekanteld op de N18 bij de afslag Groenlo. De weg is deels afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 11.33.20.jpeg

Wedstrijd De Graafschap Vrouwen live te zien op REGIO8

REGIO8 zendt vrijdagavond 10 april in samenwerking met De Graafschap live de wedstrijd uit van De Graafschap Vrouwen. Op de Vijverberg staat het duel met FC Groningen op de planning. De wedstrijd is vanaf 19.30 uur te volgen op de kanalen van REGIO8.

OngevalBlur3.jpg

Kettingbotsing met vier voertuigen nabij Groenlo: twee personen gewond

Bij een kettingbotsing op de Ruurloseweg ter hoogte van Groenlo zijn woensdagochtend twee personen gewond geraakt. Er waren vier voertuigen betrokken bij het ongeval.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 10.52.44.jpeg

Auto volledig uitgebrand onder viaduct in Doetinchem

Een auto is dinsdagavond volledig uitgebrand onder een viaduct in Doetinchem. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

rechtbankZutphen.jpg

Misbruikzaak zwembad Zelhem niet achter gesloten deuren

De misbruikzaak tegen de zwembadstagiair uit Zelhem wordt niet achter gesloten deuren behandeld. De rechtbank heeft dinsdag dit verzoek van de advocaat van de verdachte afgewezen.

a12.jpg

Opknapbeurt IJsselbrug A12 van start: wekenlang extra reistijd voor Achterhoekers

Rijkswaterstaat start dinsdagavond 7 april om 21.00 uur met groot onderhoud aan de IJsselbrug op de A12 bij Arnhem. Achterhoekers die dagelijks richting Arnhem reizen, krijgen te maken met vertraging: de extra reistijd kan oplopen tot ongeveer een uur.