gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Tijmenveldje aftrap voor meer Tijmenspeelplaatsen in Montferland

5e7757b6432519857feee2019be88bdb

Met de opening van het eerste Tijmenveldje in ’s-Heerenberg afgelopen vrijdag, is het startschot gegeven voor veel meer dergelijke speelplekken in de gemeente Montferland. De kersverse kunstgrasmat in 's-Heerenberg draagt de naam van Tijmen, een speler van de voormalig voetbalclub MvR die vijf jaar geleden overleed door een ongelukkige botsing tijdens een wedstrijd.

Bart Sollman |  | Aangepast op
“Ik ben echt super trots dat we dit veldje nu al hebben kunnen realiseren”, zegt Dion Steenbergen, vader van Tijmen en voorzitter van de stichting ‘Tijmen voor het goede doel’. De stichting heeft dankzij donaties samen met de gemeente het voet- en basketbalveld kunnen aanleggen. Wethouder Gerard Nijland is blij met initiatieven als deze. “Het is altijd mooi meegenomen als initiatieven gedragen worden door de samenleving, dat maakt het voor ons als gemeente ook een stuk makkelijker”, aldus Nijland, die het dossier heeft overgenomen van vertrokken wethouder Henk Groote. Groote kreeg van de ouders nog alle lof voor zijn inzet voor het veldje.

Nieuwe speelplaatsen of toestellen met de naam van Tijmen hoeven zeker niet allemaal in ’s-Heerenberg te liggen. Inwoners uit heel Montferland kunnen zich melden bij de stichting met ideeën. De naam van Tijmen leeft zo voort in Montferland, eerder werd ook al een jaarlijks internationaal voetbaltoernooi opgestart die vernoemd is naar de jonge voetballer. Wethouder Nijland is blij dat het Tijmenveldje een vervolg krijgt: “Het zijn natuurlijk hele trieste omstandigheden, maar het is mooi dat dit vanuit zijn naam gedaan wordt.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Politie handboeien 4

Agenten vragen tweetal om ID, dan gaat het verschrikkelijk mis

Omstanders en een stroomstootwapen moesten er aan te pas komen om agenten te ontzetten: het liep in april vorig jaar in Lochem helemaal uit de hand toen om een identiteitsbewijs werd gevraagd. De rechtbank boog zich vrijdag over de zaak tegen twee mannen, die geprobeerd zouden hebben twee politiemensen te wurgen.

Coffeeshop0

Coffeeshop Magic verhoogt beloning gouden tip explosies naar 25.000 euro

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft de beloning voor de tip die leidt tot de aanhouding van de verdachte achter de explosies bij het pand verhoogd naar 25.000 euro. De cannabiszaak hoopt daarmee nieuwe informatie los te krijgen over de dader of daders van de aanslagen, die eind vorig jaar grote schade veroorzaakten aan de coffeeshop aan de Veemarkt.

WhatsApp Image 2026-08-24 at 11.28.49

Gewonde bij kop- staartbotsing bij Silvolde

Bij een kop- staartbotsing in Silvolde is een gewonde gevallen. De botsing ontstond toen een automobilist niet zag dat een andere automobilist al enige tijd stilstond. Hij wachtte op een vrachtwagen die de weg op wilde draaien vanuit een inrit waar hij in moest.

WhatsApp Image 2026-08-24 at 09.38.06

Kruising vol brokstukken na ongeval op N18, geen gewonden

Bij een ongeval tussen een bedrijfsbus met aanhanger en een auto bij Varsseveld zijn maandagochtend geen gewonden gevallen. Het ongeval leverde een flink ravage op, de bedrijfsbus belandde op de kop in de middenberm.

232aa5c1-0cf8-366f-9beb-0a19a8110ecd

Eerste eredivisiewinst vrouwen De Graafschap valt in de smaak bij fans

De 1-0 overwinning van De Graafschap op Heerenveen zorgt voor veel blije gezichten in Doetinchem. Fans zijn trots op de eerste eredivisiezege van het Achterhoekse vrouwenelftal: "Hier zijn we heel blij mee."

IMG_8781.JPG

Geklungel kost De Graafschap de wedstrijd in Venlo

De Graafschap wacht na drie speelronden nog op de eerste zege in de Keuken Kampioen Divisie. Ondanks een snelle voorsprong gaf de ploeg van Thomas Duivenvoorden de wedstrijd door geklungel uit handen in Venlo. VVV - van oud-trainer Marinus Dijkhuizen - won met 2-1 in De Koel.