gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Tiental van De Graafschap verliest in Sittard

a35e6b8f49fff9f2bf48aab4eea9a031
Redactie REGIO8 |

Op een door zand bedekt veld in Sittard kwam De Graafschap al snel op voorsprong. Anthony van den Hurk werd in de zestien onderuit gehaald. Piotr Parzyszek schoot de strafschop vervolgens binnen: 0-1. De Graafschap zag vervolgens al snel zijn fouten afgestraft worden. Nathaniel Will speelde de bal te kort terug op zijn doelman Filip Bednarek, die niet kon voorkomen dat Finn Stokkers zijn ploeggenoot Djibril Dianessy voor een leeg doel zette: 1-1.

Even later was het Will die onnodig aan de noodrem trok en Gavin Vlijter onderuit haalde. Dat kwam de verdediger op een directe rode kaart te staan. Vervolgens krulde Emrah Bassan de thuisploeg fraai op 2-1 voorsprong uit de daaropvolgende vrije trap. In de tweede helft herhaalde Bassan zijn kunstje van de eerste helft. Na 70 minuten schoot de Turkse middenvelder Fortuna uit een vrije trap op 3-1. In de laatste minuut maakte Mark Diemers de schade iets dragelijker door 3-2 binnen te schieten.

Door deze nederlaag staat De Graafschap in de vierde periode één punt achter RKC Waalwijk. In de reguliere stand staan de Superboeren veertiende.

Foto: REGIO8

Lees ook

Boumans

Mark Boumans stopt als burgemeester van Doetinchem

Mark Boumans stopt per 1 december als burgemeester van Doetinchem. Dat maakte hij donderdagavond bekend tijdens de raadsvergadering. Hij gaat aan de slag als voorzitter van de Vereniging Hogescholen in Den Haag.

MarkDiemers0

Mark Diemers keert terug bij De Graafschap: 'Samen één zijn met de supporters'

Mark Diemers keert terug bij De Graafschap. De Doetinchemmers hebben de 32-jarige middenvelder per direct toegevoegd aan de selectie. De transfervrije Fries tekent een contract tot medio 2028 in Doetinchem.

Scheepvaart0

IJssel in de Achterhoek deels eenrichtingsverkeer door extreem laag water

Schepen kunnen vanaf vrijdag op de IJssel tussen Zutphen en Westervoort nog maar één kant op varen. Door het lage water is de vaargeul op sommige plekken te smal en te ondiep voor tweerichtingsverkeer, meldt Rijkswaterstaat. Schepen mogen alleen nog richting Arnhem varen.

Slaapkamerbrand Orion Lichtenvoorde

Slaapkamerbrand Lichtenvoorde snel onder controle

Aan de Orion in Lichtenvoorde heeft donderdagochtend een brand gewoed in een slaapkamer. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen. Over de oorzaak van de brand is niets bekend.

b9128a33fe59b72bfdf49dfdf109d385

Beruchte flexflitser deelt 649 boetes uit aan Gaanderenseweg in Doetinchem

De flexflitser aan de Gaanderenseweg in Doetinchem heeft in acht weken tijd 649 snelheidsovertredingen geregistreerd. Dat zijn er beduidend minder dan op de eerdere locatie aan de Rijksweg in Gaanderen, waar ruim 14.000 boetes werden uitgedeeld.

bebording afzetting  Eltenseweg

Grensfuik op A12 verdwijnt vrijdag, Eltenseweg 30 september weer open in twee richtingen

De gemeente Montferland brengt de Eltenseweg tussen Beek en Elten op woensdag 30 september terug naar de situatie van vóór de grenscontroles op de A12. Vanaf die dag kan het verkeer er weer in beide richtingen de grens over. De borden die nu eenrichtingsverkeer aangeven of het verkeer omleiden, worden weggehaald. De reden is dat de Duitse autoriteiten de grenscontroles anders gaan uitvoeren. De huidige vaste controleplek op de A12 vervalt daarmee.