gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Tiental van De Graafschap verliest in Sittard

a35e6b8f49fff9f2bf48aab4eea9a031.jpg
Redactie REGIO8 |

Op een door zand bedekt veld in Sittard kwam De Graafschap al snel op voorsprong. Anthony van den Hurk werd in de zestien onderuit gehaald. Piotr Parzyszek schoot de strafschop vervolgens binnen: 0-1. De Graafschap zag vervolgens al snel zijn fouten afgestraft worden. Nathaniel Will speelde de bal te kort terug op zijn doelman Filip Bednarek, die niet kon voorkomen dat Finn Stokkers zijn ploeggenoot Djibril Dianessy voor een leeg doel zette: 1-1.

Even later was het Will die onnodig aan de noodrem trok en Gavin Vlijter onderuit haalde. Dat kwam de verdediger op een directe rode kaart te staan. Vervolgens krulde Emrah Bassan de thuisploeg fraai op 2-1 voorsprong uit de daaropvolgende vrije trap. In de tweede helft herhaalde Bassan zijn kunstje van de eerste helft. Na 70 minuten schoot de Turkse middenvelder Fortuna uit een vrije trap op 3-1. In de laatste minuut maakte Mark Diemers de schade iets dragelijker door 3-2 binnen te schieten.

Door deze nederlaag staat De Graafschap in de vierde periode één punt achter RKC Waalwijk. In de reguliere stand staan de Superboeren veertiende.

Foto: REGIO8

Lees ook

Gemeentehuis.JPG

Montferland wil één azc met 250 mensen voor tien jaar

De gemeente Montferland wil 250 mensen opvangen in één azc-locatie voor de duur van maximaal tien jaar. Dat aantal komt voort uit regionale afspraken en een landelijke taakstelling. Het college vraagt de raad nu om in te stemmen met onder andere deze kaders en het vernieuwde communicatie en participatieplan. Het college is teruggegaan naar de tekentafel na een burgerinitiatief en nadat er in Didam geen geschikte locatie werd gevonden.

72cfbcb8-b183-40c5-950f-e888ac8907a2.jpg

Brand in bouwcontainer in Lengel: brandweer laat bak vollopen

De brandweer heeft donderdagavond een brandje in een bouwcontainer in Lengel snel weten te blussen. Hoe de brand is ontstaan, is niet bekend.

Loraine van Aalten.jpg

Doetinchemse Loraine (27) deelt haar verhaal in Over Mijn Lijk

Het leven van de 27-jarige Loraine van Aalten uit Doetinchem ziet er al enkele jaren anders uit dan dat van veel leeftijdsgenoten. In 2023 kreeg ze te horen dat ze eierstokkanker heeft en niet meer beter wordt. Om dat verhaal te delen met zoveel mogelijk mensen, is de Doetinchemse een van de deelnemers aan het seizoen van het BNNVARA-programma ‘Over mijn Lijk’.

685024511_1388645903305468_2465330173477600560_n.jpg

Brandweer Bergh helpt bij blussen natuurbrand ’t Harde

Brandweer Bergh heeft afgelopen avond en nacht geholpen met het bestrijden van de grote natuurbrand op een militair oefenterrein in ’t Harde. De Achterhoekse spuitgasten zijn inmiddels weer terug.

KinderboerderijDidam0.jpg

Beschimmeld eten en hondenpoep; kinderboerderij Didam klaar met dumpingen

Vrijwilligers van de kinderboerderij in Didam zijn boos. Keer op keer worden er dingen over het hek gegooid en daarmee bij de dieren gedumpt. Van beschimmeld eten tot hondenpoep en zelfs extra dieren. De maat is vol, dus gooien ze nu camerabeelden online om een dader op te sporen.

Ankersmid0.jpg

Hengeloër Ankersmid rijdt eerste én laatste keer Superbike op Varsselring: ‘Doodzonde’

Het Bronckhorster dorp Hengelo staat aan de vooravond van de jaarlijkse wegraces op de Varsselring. Voor Hengeloër Wesley Ankersmid krijgt het raceweekend een bijzonder karakter: de coureur maakt zijn debuut in de Superbike-klasse, terwijl dat meteen zijn laatste keer is. De klasse verdwijnt namelijk uit het International Road Racing Championship.