gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Tiental van De Graafschap verliest in Sittard

a35e6b8f49fff9f2bf48aab4eea9a031.jpg
Redactie REGIO8 |

Op een door zand bedekt veld in Sittard kwam De Graafschap al snel op voorsprong. Anthony van den Hurk werd in de zestien onderuit gehaald. Piotr Parzyszek schoot de strafschop vervolgens binnen: 0-1. De Graafschap zag vervolgens al snel zijn fouten afgestraft worden. Nathaniel Will speelde de bal te kort terug op zijn doelman Filip Bednarek, die niet kon voorkomen dat Finn Stokkers zijn ploeggenoot Djibril Dianessy voor een leeg doel zette: 1-1.

Even later was het Will die onnodig aan de noodrem trok en Gavin Vlijter onderuit haalde. Dat kwam de verdediger op een directe rode kaart te staan. Vervolgens krulde Emrah Bassan de thuisploeg fraai op 2-1 voorsprong uit de daaropvolgende vrije trap. In de tweede helft herhaalde Bassan zijn kunstje van de eerste helft. Na 70 minuten schoot de Turkse middenvelder Fortuna uit een vrije trap op 3-1. In de laatste minuut maakte Mark Diemers de schade iets dragelijker door 3-2 binnen te schieten.

Door deze nederlaag staat De Graafschap in de vierde periode één punt achter RKC Waalwijk. In de reguliere stand staan de Superboeren veertiende.

Foto: REGIO8

Lees ook

IMG-20260602-WA0033.jpg

Gewonde bij bedrijfsongeval met heftruck in Doetinchem

Bij een bedrijfsongeval aan de Edisonstraat in Doetinchem is dinsdagmiddag een man gewond geraakt. Het ongeval gebeurde terwijl een chauffeur bezig was met het laden van een oplegger.

WhatsApp Image 2026-06-02 at 16.15.55.jpeg

Twee auto's flink beschadigd na aanrijding door voorrangsfout in Wehl

Bij een ongeval op de kruising van de Hagelkruisweg en de Beekseweg in Wehl zijn twee voertuigen flink beschadigd geraakt. Een van de bestuurders verleende geen voorrang, waardoor de aanrijding ontstond.

Floris van Dee foto GET United.jpeg

Basketbalkampioen Floris (19) uit Netterden beleeft superseizoen

Basketballer Floris van Dee zit nog op de roze wolk van zondag, toen GET United het landskampioenschap op naam schreef. De speler (19) uit Netterden is één van de jonkies bij de club uit Bemmel, die dit seizoen geen enkele wedstrijd verloor. Van Dee droomt al van meer succes, misschien wel in Barcelona of Madrid.

GezondsteRegio0.jpg

De Achterhoek wil gezondste regio worden; zorg moet op de schop

De Achterhoek moet de gezondste regio van Nederland worden, althans, als het aan 8RHK ambassadeurs ligt. Om de nieuwe campagne af te trappen werd er een werkbijeenkomst in het Amphion georganiseerd voor alles en iedereen die met de zorg te maken heeft. 'De gezondste regio' blijft nog wel een vage term.

SanneSterrenteam.jpg

Droom wordt werkelijkheid: Sanne (9) uit Wehl heeft haar eigen sterrenteam

Een paar maanden geleden had Sanne uit Wehl één grote wens: een eigen G-team bij voetbalvereniging Concordia. In eerste instantie kon zij lastig meer teamgenootjes vinden, maar dankzij het doorzettingsvermogen samen met haar moeder en een oproep op internet, is het eerste 'sterrenteam' van Concordia nu echt een feit. Sannes moeder, Hanneke Holwerda, kan haar geluk niet op.

KerkEtten50.jpg

Gemeente staat garant voor extra ton voor hogere bouwkosten kerk Etten

De Martinuskerk in Etten kan alsnog het gat dichten dat is ontstaan door de gestegen bouwkosten. Eerder vroeg de stichting een verhoging van de subsidie, dat was niet mogelijk. Nu is er alsnog een oplossing, de gemeente Oude IJsselstreek staat garant voor een lening van 100.000 euro bij het Nationaal Restauratiefonds.