gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Televisieboeren zijn troef op markt Toldijk

134009719f34df0493b531b070092854
Redactie REGIO8 |
"Voor de boeren onderling is het ook heel leuk", vertelt Jos Sloot, beter bekend als boer Jos. Hij kwam samen met zijn vrouw op het idee van de bijzondere streekproductenmarkt in Toldijk. "Dat plezier straalt er ook met bakken vanaf, niet alleen bij mij, maar bij alle boeren." Geert Krops, de welbekende boer Geert uit het Groningse Mussel, straalt van oor tot oor op de markt: "Iedereen kent me en ik vind het leuk om met iedereen om te gaan en een praatje te maken. Het is een gezellige markt."

Naast de gladiolen van boer Jos en de aardbeien van boer Geert was er nog een karrenvracht aan andere producten te verkrijgen op de markt. Van de tulpenbollen van boer Tom tot de kaas van boer Theo. "Wij zijn een eerlijk product", vindt boer Jos. "Daarom is het ook juist leuk om de producten nu te laten zien."

Foto: REGIO8

Lees ook

IMG_1318

Laatbloeier Van Zijl klaar voor volgende stap bij De Graafschap

Het komt niet vaak voor dat De Graafschap transfersommen betaalt voor nieuwe spelers. Voor de 21-jarige Bjorn van Zijl deed de club dat wel. De Superboeren maakten enkele tonnen over aan VVV Venlo voor de aanvaller, die tot twee seizoenen geleden nog in de vijfde klasse van het amateurvoetbal actief was. “Het is allemaal heel snel gegaan. Ik leef de droom op dit moment.”

ac91cbac-f9da-4c1a-919d-2eb67cafa8bf

De Graafschap verliest ruim van SC Heerenveen en is Kwint maanden kwijt

De Graafschap is vrijdagavond in Akkrum tegen een fikse nederlaag aangelopen. Tegen SC Heerenveen werd het na 120 minuten spelen 7-2. Nadat de Superboeren vorige week vertrouwen tankten door in de eerste oefenwedstrijd te winnen van FC Utrecht, werden ze vrijdagavond geconfronteerd met een andere realiteit.

CorsoVarsseveld

Organisatie optocht Varsseveld stuurt brandbrief: ‘Het wordt heel lastig’

De toekomst van het Varsseveldse bloemencorso en allegorisch optocht staat onder druk. De organisatie heeft te maken met een bekend fenomeen in de wereld van carnavalsoptochten en bloemencorso’s: steeds minder bouwplekken. AOV Varsseveld en Stichting Bloemencorso Varsseveld sturen daarom samen een brandbrief naar de gemeente Oude IJsselstreek.

GWWP0

Weerboer Gerrit voorspelt een mooi weekend: 'De zon gaat goed schijnen'

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Op het beachvolleybalveld in Megchelen voorspelt de weerboer 'een prima zomersweekend' met ook kans op bui.

ARGO (GLD)

Doetinchemse atletiekclub ARGO viert 65-jarig jubileum

Een briljanten feest in Doetinchem, zaterdag op sportpark De Bezelhorst. Atletiekvereniging ARGO viert het 65-jarig bestaan.

WethoudersMontferland0

Twee nieuwkomers in college Montferland waaronder jongste wethouder van de Achterhoek

Montferland heeft een nieuw college, in plaats van vier, gaan vijf wethouders het de komende vier jaar doen. VVD'er Martin Som keert terug in het college. Jeanette Derksen van Lokaal Belang en Ingrid Wolsing van PRO gaan door. Het CDA komt met twee nieuwkomers, Chiel Polman en Merel Balduk.