gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Televisieboeren zijn troef op markt Toldijk

134009719f34df0493b531b070092854
Redactie REGIO8 |
"Voor de boeren onderling is het ook heel leuk", vertelt Jos Sloot, beter bekend als boer Jos. Hij kwam samen met zijn vrouw op het idee van de bijzondere streekproductenmarkt in Toldijk. "Dat plezier straalt er ook met bakken vanaf, niet alleen bij mij, maar bij alle boeren." Geert Krops, de welbekende boer Geert uit het Groningse Mussel, straalt van oor tot oor op de markt: "Iedereen kent me en ik vind het leuk om met iedereen om te gaan en een praatje te maken. Het is een gezellige markt."

Naast de gladiolen van boer Jos en de aardbeien van boer Geert was er nog een karrenvracht aan andere producten te verkrijgen op de markt. Van de tulpenbollen van boer Tom tot de kaas van boer Theo. "Wij zijn een eerlijk product", vindt boer Jos. "Daarom is het ook juist leuk om de producten nu te laten zien."

Foto: REGIO8

Lees ook

DSC05405

De Graafschap haalt Jorn Triep naar Doetinchem

De Graafschap heeft een extra aanvallende middenvelder binnen. De 21-jarige Jorn Triep tekent tot 2028 in Doetinchem. Triep komt over van Sparta Rotterdam.

IMG_0213

‘Bel’ moet onduidelijke raadsleden Berkelland wakker schudden

Is een raadsvergadering in Berkelland voor álle inwoners van de gemeente goed te volgen? Is het taalgebruik niet te ambtelijk? De raadsleden van Berkelland gaan dinsdagavond 8 september een spel spelen om dat te testen.

Herenboerderij0

Eerste Herenboerderij van de Achterhoek wil groeien

Meer dan honderd huishoudens delen in Gaanderen samen één boerderij. Op ’t Maatje verbouwen zij hun eigen groenten en fruit en zorgen ze samen voor hun voedsel. Het is de eerste Herenboerderij van de Achterhoek. Volgens voorzitter Karin Aalders was de start best spannend.

Schermafbeelding 2026-08-31 142012

Auto gelanceerd door omgevallen boom en botst op vrachtwagen in Geesteren

Bij een ongeval met een auto en een vrachtwagen op de Nettelhorsterweg in Geesteren is maandagmiddag een automobilist gewond geraakt. De auto reed over een omgevallen boom, werd gelanceerd en botste vervolgens hard tegen een tegemoetkomende vrachtwagen.

Lochem Gemeentehuis 2026

Lochem vraagt inwoners naar profiel voor ideale burgemeester

Lochem roept haar inwoners op om hun wensen voor een nieuwe burgemeester kenbaar te maken. Via een enquête kunnen inwoners aangeven welke eigenschappen en kwaliteiten zij belangrijk vinden voor de opvolger van Sebastiaan van 't Erve. De gemeenteraad gebruikt de uitkomsten bij het opstellen van de profielschets.

241d36ef-9f89-35f2-9c31-c3f3d0ab171c

1 miljard euro nodig om de Achterhoek klaar te maken voor droogte

Eén miljard euro in dertig jaar. Zoveel geld denkt de regio nodig te hebben om de Achterhoek beter bestand te maken tegen droogte. Maar juist daar wringt het. Voor bijvoorbeeld stikstof en schoon water zijn er duidelijke doelen, regels en geld. Voor droogte niet.