Ulft, Netherlands

Supportersruzie Doetinchem voorkomen

Een confrontatie tussen aanhangers van De Graafschap en Go Ahead Eagles is zaterdagavond voorkomen. Dankzij tips kon de politie anticiperen op mogelijke ongeregeldheden.
Regio8 | 1 december 2019 13:41 | Aangepast op 1 december 2019 13:41
Agenten zetten controles op op diverse punten tussen Deventer en Doetinchem, de plek waar afgesproken was tussen de aanhangers van beide clubs. Verschillende voertuigen werden gecontroleerd en vijf supporters van Go Ahead Eagles zijn tijdens deze controle aangehouden en ingesloten op het politiebureau.

Ze worden verdacht van voorbereidingen voor het plegen van openlijk geweld. Bij de controles is onder meer een boksbeugel in beslag genomen. De politie sluit meerdere aanhoudingen na verder onderzoek niet uit.
Foto: REGIO8

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...