gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Superboeren tegenover elkaar in interland

ce550917a1141fe459872fd7e517e8cd
Redactie REGIO8 |

"Het is een jongensdroom", aldus voormalig De Graafschap-aanvaller Vincent Vermeij. "Op het veld staan en het volkslied zingen doet wel wat met je." Tolgahan Çiçek van De Graafschap sluit zich daarbij aan. "Op de tribune zag je misschien wat een trots dit is", aldus de linksback, die voor de derde keer in actie kwam voor Jong Turkije en inmiddels vaste keus lijkt. "Om dit shirt te mogen dragen is gewoon kippenvel. Er worden weinig linksbacks opgeroepen, dus ik ben blij met de kans."

Op het veld kwamen voormalig ploeggenoten Vermeij en Çiçek elkaar regelmatig tegen. Een andere Superboer, doelman Hidde Jurjus, bleef de hele wedstrijd op de bank. "Leuk om die jongens te zien in het shirt van Nederland", vindt de 21-jarige linksback, die niet snapt dat Vermeij vroeg in de tweede helft werd gewisseld: "Ik vond hem niet de slechtste in de ploeg, dus ik snap ook niet dat hij eruit ging." De blonde spits van Heracles Almelo moet om de uitspraak lachen: "Leuk dat hij dat zegt. Dat gaat natuurlijk ook in mijn hoofd rond. Het is een keuze van de trainer en ik zal nog horen waarom."

Foto: REGIO8 

Lees ook

wegwekzaamheden1

Herinrichting Zeddam-Zuid kan door, rechter veegt kritiek op aanbesteding van tafel

De wegen in Zeddam-Zuid kunnen eindelijk opnieuw ingericht worden. Het project, waarvan de eerste bijeenkomst al in november 2023 was, liep vertraging op vanwege een rechtszaak. Een aannemer was het niet eens met de aanbesteding en probeerde via de rechter zijn gelijk te halen. Die ging er niet in mee, alles is volgens het boekje gegaan.

SluisEefde0

Sluizen bij Eefde dicht: ‘Hopen dat vertrouwen in de binnenvaart blijft’

Het sluizencomplex bij Eefde is sinds zaterdagmiddag gesloten. Vanwege de aanhoudende droogte is er voorlopig geen scheepvaart toegestaan op het Twentekanaal. Schippers lagen zaterdag in de rij voor de sluis.

Polizei10

Nederlander (35) dood aangetroffen in hotel in het Duitse Rees

Een 35-jarige Nederlander is zondagmiddag dood aangetroffen in een hotelkamer in Rees, vlak over de grens bij Gendringen. De Duitse politie houdt rekening met moord en doet uitgebreid onderzoek.

AutocrossLochem010

Stofwolken en spektakel: vernieuwde autocrossbaan in Lochem valt in de smaak

Honderden coureurs van het NK Autocross zorgden afgelopen zaterdag voor stofwolken in de weilanden van Lochem. Onder het toeziend oog van duizenden toeschouwers werd op het vernieuwde circuit volop gestreden. Tot vreugde van de organisatie omschrijft iedereen elkaar toch als familie.

GRAKIF-DGMEDIA

De Graafschap wint oefenduel van Grieken in Nieuw-Dijk

De Graafschap heeft zaterdagmiddag een oefenwedstrijd gewonnen van het Griekse Kifisia. Op het veld van Sprinkhanen in Nieuw-Dijk werd met 4-2 gewonnen.

Stadstheater Bocholt

Stoelen van het Bocholt-theater zijn nog steeds zoek

De circa 650 gestoffeerde stoelen uit het stadstheater van Bocholt zijn nog steeds zoek. Het openbaar ministerie van Hildesheim, dat de zaak onderzoekt, heeft weinig hoop dat de stoelen ooit nog teruggevonden zullen worden. Volgens de Hildesheimer Allgemeine Zeitung is er een spoor gevonden in Sarstedt in Nedersaksen. Dit was blijkbaar de laatst bekende verblijfplaats van de beschuldigde zakenman.