gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Superboeren tegenover elkaar in interland

ce550917a1141fe459872fd7e517e8cd
Redactie REGIO8 |

"Het is een jongensdroom", aldus voormalig De Graafschap-aanvaller Vincent Vermeij. "Op het veld staan en het volkslied zingen doet wel wat met je." Tolgahan Çiçek van De Graafschap sluit zich daarbij aan. "Op de tribune zag je misschien wat een trots dit is", aldus de linksback, die voor de derde keer in actie kwam voor Jong Turkije en inmiddels vaste keus lijkt. "Om dit shirt te mogen dragen is gewoon kippenvel. Er worden weinig linksbacks opgeroepen, dus ik ben blij met de kans."

Op het veld kwamen voormalig ploeggenoten Vermeij en Çiçek elkaar regelmatig tegen. Een andere Superboer, doelman Hidde Jurjus, bleef de hele wedstrijd op de bank. "Leuk om die jongens te zien in het shirt van Nederland", vindt de 21-jarige linksback, die niet snapt dat Vermeij vroeg in de tweede helft werd gewisseld: "Ik vond hem niet de slechtste in de ploeg, dus ik snap ook niet dat hij eruit ging." De blonde spits van Heracles Almelo moet om de uitspraak lachen: "Leuk dat hij dat zegt. Dat gaat natuurlijk ook in mijn hoofd rond. Het is een keuze van de trainer en ik zal nog horen waarom."

Foto: REGIO8 

Lees ook

Jamkoningin30

Broer introduceert met nieuw jamlied zijn zus als nieuwe Jamkoningin

“Hier op de markt...” Tommy Markerink presenteert met gitaar het nieuwe jamlied van de Nationale Jammarkt in Neede. En ziet even later zijn zus Marieke Lubbers als nieuwe Jamkoningin het podium betreden.

DJI_0245

Archeologen stuiten opnieuw op duizenden jaren oude resten in Zelhem

Voor de vierde keer op rij zijn er bij archeologische onderzoeken in Zelhem weer oude resten uit het verleden aangetroffen. Tijdens de herinrichtingen van de parkeerplaatsen bij de jumbo aan de Magnoliaweg stuitte archeologen wederom op sporen van vroegere bewoning. De vondsten zijn duizenden jaren oud.

WhatsApp Image 2026-08-26 at 12.06.38

Fietser raakt gewond bij aanrijding met vuilniswagen in Doetinchem

Een fietser is woensdagochtend in Doetinchem gewond geraakt bij een aanrijding met een vuilniswagen. Het slachtoffer hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

WhatsApp Image 2026-08-26 at 13.03.03

Droogte zorgt voor vroege maïsoogst in Winterswijk: ‘Als het rijp is, moet het eraf’

Waar op de meerdere akkers de maïs nog volop staat, wordt in Winterswijk op sommige percelen de hakselaar al ingezet. Normaal gesproken blijft de maïs zo lang mogelijk op het land staan. Toch zijn sommige percelen nu al klaar voor de oogst.

WhatsApp Image 2026-08-25 at 15.35.00

Brandweer blust brand in weiland met koeien in Varsseveld

Op een weiland in Varsseveld waar onder andere koeien in stonden, is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Voorbijgangers probeerden de brand nog te blussen, maar schakelde toch de brandweer in.

Rechtbank Arnhem  goede

Slachtoffer wist van niets terwijl collega’s live meekeken met seks

Een van hen had seks in de machinekamer, de ander startte een livestream en keek met collega's vanuit een technische ruimte mee. Twee matrozen uit de Achterhoek zouden aan boord van een marineschip in Den Helder seksueel beeldmateriaal hebben gemaakt en verspreid. Het slachtoffer kampt met paniekaanvallen.