gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Superboeren in actie voor nieuwe kantine

0ed59bffa617059aabaff453acc9a141
Redactie REGIO8 |

"Het grote moment is aangebroken", aldus Hans Boesberg, voorzitter van Supportersvereniging Superboeren. Op het Spinnekopplein werd voorafgaand aan de wedstrijd tegen Fortuna Sittard officieel gestart met de inzameling van geld voor de bouw van de nieuwe supporterskantine. In totaal is 300.000 euro, waarvan 150.000 euro moet worden opgehaald door de supporters zelf. De acties zijn divers. Zo kunnen er onder meer stenen worden gekocht: "Dat is gebaseerd op de gedachte van het D’ran-shirt", vertelt Boesberg. "We hebben nu een muur gemaakt waar supporters hun naam opzetten." Daarnaast kunnen er kalenders en loten worden gekocht door supporters.

"Met die D’ran-actie hebben we destijds 250.000 euro opgehaald", weet supporterscoördinator Dennis van Amerongen zich te herinneren. "Nu willen weer 150.000 euro ophalen, samen met de club, laat dat duidelijk zijn, de club levert ook een bijdrage." Voorzitter Boesberg is voorzichtig positief over het streefbedrag. "Het is wel te doen denk ik. Met dit enthousiaste publiek wat we hebben. Iedereen ziet toch dat deze kantine niet meer kan. Dit verdienen we toch niet."

Foto: REGIO8

Lees ook

VAMACEDIT2

WK zijspancross na dertien jaar terug in Varsseveld: ‘Heel bijzonder dat het hier is’

Na dertien jaar zijn de beste zijspancrossers weer te vinden in Varsseveld. In het tweede weekend van september vormt crossbaan de Vennebulten het decor voor de strijd om de wereldtitels. Wat deze editie extra bijzonder maakt: niet alleen is het dertien jaar geleden dat het WK hier voor het laatst werd verreden, ook is het de eerste keer dat de quads om de wereldtitel strijden.

Clint Leemans

De Graafschap verliest laatste oefenduel: ‘Er zit muziek in, maar er moet wat bij’

De Graafschap heeft zaterdag op een bomvol Sportpark Pluimerskamp in Zelhem de voorbereiding afgesloten met een ruime nederlaag tegen Excelsior Rotterdam. Op het veld van ZZC’20 werd het 1-5 voor de eredivisionist. Ondanks het teleurstellende resultaat heerst er bij Clint Leemans toch een goed gevoel over de voorbereiding.

Wijnjaar0

Droogte is niet voor iedereen slecht nieuws: Gendringse wijnboer ziet topjaar aankomen

Waar veel boeren met de handen in het haar zitten vanwege de droogte, kijkt wijnboer Leon Masselink met een grote glimlach naar zijn wijngaard bij Gendringen. De wijnranken op ’t Oerlegoed hangen vol druiven en volgens de Achterhoekse wijnmaker kan 2026 zomaar een uitzonderlijk wijnjaar worden.

GerritMegchelen0

Weerboer Gerrit voorspelt een zonnig en droog weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Bij Nostalgie Megchelen voorspelt Gerrit een warm en droog weekend.

OngevalA12Blur

A12 ter hoogte van Beek afgesloten na ernstig ongeval: meerdere gewonden

De snelweg A12 is vrijdagochtend richting de Duitse grens afgesloten. Ter hoogte van Beek heeft een ernstig ongeval plaatsgevonden waarbij meerdere voertuigen zijn betrokken.

GLDHavenEmmerich

Droogte treft ook Emmerichse haven: Logistieke uitdaging en stijgende kosten voor Nederland

De aanhoudende droogte stopt niet bij de grens. Ook in Duitsland zijn de gevolgen groot. Voor vrachtschepen ontstaan er nu moeilijkheden. Bij Port Emmerich is dit al te merken, en die effecten worden ook in de Achterhoek voelbaar.