gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Superboeren in actie voor nieuwe kantine

0ed59bffa617059aabaff453acc9a141
Redactie REGIO8 |

"Het grote moment is aangebroken", aldus Hans Boesberg, voorzitter van Supportersvereniging Superboeren. Op het Spinnekopplein werd voorafgaand aan de wedstrijd tegen Fortuna Sittard officieel gestart met de inzameling van geld voor de bouw van de nieuwe supporterskantine. In totaal is 300.000 euro, waarvan 150.000 euro moet worden opgehaald door de supporters zelf. De acties zijn divers. Zo kunnen er onder meer stenen worden gekocht: "Dat is gebaseerd op de gedachte van het D’ran-shirt", vertelt Boesberg. "We hebben nu een muur gemaakt waar supporters hun naam opzetten." Daarnaast kunnen er kalenders en loten worden gekocht door supporters.

"Met die D’ran-actie hebben we destijds 250.000 euro opgehaald", weet supporterscoördinator Dennis van Amerongen zich te herinneren. "Nu willen weer 150.000 euro ophalen, samen met de club, laat dat duidelijk zijn, de club levert ook een bijdrage." Voorzitter Boesberg is voorzichtig positief over het streefbedrag. "Het is wel te doen denk ik. Met dit enthousiaste publiek wat we hebben. Iedereen ziet toch dat deze kantine niet meer kan. Dit verdienen we toch niet."

Foto: REGIO8

Lees ook

GorsselNetherlandse02BDP_GorrselMFAGorsselVoorplein-1330x831

MFA Gorssel kost 8,5 miljoen euro meer dan begroot: ‘Het moet anders’

De multifunctionele accommodatie (MFA) in Gorssel blijkt 8,5 miljoen euro meer te kosten dan de 17,9 miljoen euro die ervoor was begroot. Daarmee vindt het college dat de gemeenteraad zich weer moet buigen over de kwestie.

GRARKC0

De Graafschap blijft kwakkelen: 'Er staat absoluut druk op mijn schouders'

Na het uiterst teleurstellende resultaat van maandagavond tegen Jong Ajax blijven de Superboeren bungelen onderin de Keuken Kampioen Divisie. Een overwinning tegen RKC Waalwijk in eigen huis is broodnodig om het sentiment te keren. Trainer Thomas Duivenvoorden voelt de druk toenemen, maar blijft optimistisch.

IKC0

Nieuwe wethouder heeft vertrouwen in IKC ’s-Heerenberg: ‘We hebben duidelijke kaders’

De bouw van het Integraal Kindcentrum (IKC) in ’s-Heerenberg moet in februari 2030 klaar zijn. Dat is later dan eerder werd voorzien, maar volgens wethouder Polman moet de nieuwe planning juist voor meer zekerheid zorgen. “We weten wat onze kaders zijn, we hebben een budget. Daar moet het voor gebeuren”, zegt Polman.

OpenGrensland0

TALKSHOW | Tiende aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering draait het om generatie-z, oftewel de ‘pechgeneratie’. In gesprek met de jongeren kijken we hoe zij het leven in de grensstreek ervaren en wat het in hun ogen mooi maakt.

ongeval lichtenvoordeBlurr

Automobiliste belandt in sloot bij Sinderen

Een automobiliste is woensdag met haar auto in een sloot beland aan de Klein Saleminkdijk in het buitengebied van Sinderen. De vrouw kwam met de schrik vrij.

OrionStars0

Orion Stars begint Champions League met klinkende zege

De mannen van Orion Stars hebben woensdagavond de eerste ontmoeting met UGD Stip uit Noord-Macedonië gewonnen. In Doetinchem werd het 3-0 voor de Achterhoekers in de eerste voorronde van de CEV Champions League.