gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Superboeren in actie voor nieuwe kantine

0ed59bffa617059aabaff453acc9a141.jpg
Redactie REGIO8 |

"Het grote moment is aangebroken", aldus Hans Boesberg, voorzitter van Supportersvereniging Superboeren. Op het Spinnekopplein werd voorafgaand aan de wedstrijd tegen Fortuna Sittard officieel gestart met de inzameling van geld voor de bouw van de nieuwe supporterskantine. In totaal is 300.000 euro, waarvan 150.000 euro moet worden opgehaald door de supporters zelf. De acties zijn divers. Zo kunnen er onder meer stenen worden gekocht: "Dat is gebaseerd op de gedachte van het D’ran-shirt", vertelt Boesberg. "We hebben nu een muur gemaakt waar supporters hun naam opzetten." Daarnaast kunnen er kalenders en loten worden gekocht door supporters.

"Met die D’ran-actie hebben we destijds 250.000 euro opgehaald", weet supporterscoördinator Dennis van Amerongen zich te herinneren. "Nu willen weer 150.000 euro ophalen, samen met de club, laat dat duidelijk zijn, de club levert ook een bijdrage." Voorzitter Boesberg is voorzichtig positief over het streefbedrag. "Het is wel te doen denk ik. Met dit enthousiaste publiek wat we hebben. Iedereen ziet toch dat deze kantine niet meer kan. Dit verdienen we toch niet."

Foto: REGIO8

Lees ook

Bouwmans

Boumans terug naar geboortegrond als verkenner in Coevorden: 'Een eervolle taak'

Burgemeester Mark Boumans krijgt er tijdelijk een nieuwe taak bij. Hij gaat aan de slag als verkenner in de gemeente Coevorden. Zijn opdracht: de lokale politieke partijen samenbrengen en onderzoeken welke coalities mogelijk zijn. De keuze voor de burgemeester van Doetinchem is niet geheel toevallig.

dagboek1.png

Oorlog en angst in Vorden: oud dagboek brengt roerige jaren tot leven

‘Ons land met Engeland in een oorlog gewikkeld. Door de onze geweerd met verraad en bedrog’, noteert Johan Hendrik Gallée aan het einde van de achttiende eeuw uit Vorden in een klein notitieboek. Gallée, die later onder meer secretaris, notaris en burgemeester van Vorden zou worden, legde in korte aantekeningen vast hoe onrust, oorlog en politieke veranderingen het dorp bereikten.

Hiddink3.jpeg

Erelid én borstbeeld: bijzonder eerbetoon voor Guus Hiddink in Doetinchem

Een bijzonder moment op De Vijverberg zondagmiddag. Nog vóór de aftrap van De Graafschap tegen ADO Den Haag werd Guus Hiddink benoemd tot erelid van de Superboeren. Als eerbetoon kreeg de 79-jarige Varssevelder een betonnen borstbeeld. “Ik wist er iets van”, glimlacht hij, “maar het brengt toch wat verlegenheid met zich mee.”

Gabrielius Camara (foto Henk Hommes).jpeg

Drie nationale tafeltennistitels voor Camara van Terborgse Hercules, clubgenoten in halve finale

Gabrielius Camara van het Terborgse Hercules beleefde zeer succesvolle Nederlandse kampioenschappen tafeltennis. De speler (20), die in november bij Hercules begon, won drie gouden medailles. Zijn clubgenoten Lode Hulshof en Daan Sanders haalden de halve finale.

Schermafbeelding 2026-03-23 094540.png

Automobilist knalt tegen boom in Halle, rijbewijs ingevorderd

Een automobilist is zondagavond op de Meindertweg in het buitengebied van Halle met de zijkant van zijn voertuig tegen een boom gebotst. Door een stuurcorrectie tijdens het rijden raakte de auto van de weg en kwam deze tegen de boom tot stilstand.

halle112 (2) geblurd.jpg

Auto belandt op zijkant na botsing in Halle

Bij een eenzijdig ongeval in Halle is zondagavond rond 19.30 uur een auto op de zijkant terechtgekomen. Het ongeluk gebeurde op de kruising van de Dorpsstraat en de Kerkstraat in het centrum van het dorp.