gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Subsidie voor duurzaamheid in Doetinchem

028cbf22863fbee9f4951cb0475cf171
Redactie REGIO8 |
Woningeigenaren komen in aanmerking voor de subsidie De Achterhoek Bespaart 2016, waarmee een derde van de kosten voor maatregelen gedekt kunnen worden. Er is een maximum van vijfhonderd euro per adres.

Het energiezuinig maken van een woning kan in eerste instantie alsnog een grote investering zijn, daarom krijgen de woningeigenaren de mogelijkheid een duurzaamheidslening af te sluiten. Het bedrag van deze lening ligt tussen de 2500 en 25.000 euro per adres. Deze lening kan worden aangevraagd voor de aanschaf van zonnepanelen, isolatiemateriaal of een warmtepomp.

Lees ook

Schermafbeelding 2026-06-15 154209

Bijna 13.500 boetes in ruim vijf weken door flexflitser in Gaanderen

De beruchte flexflitser aan de Rijksweg in Gaanderen heeft in de maand mei en in de eerste week van juni flink doorgeflitst. Uit cijfers van het Openbaar Ministerie blijkt dat de flitser in deze periode maar liefst 13.438 keer een snelheidsovertreding heeft geregistreerd.

Beachvolleysilvolde10

84 teams strijden voor felbegeerde beker op vierde editie van Beachvolley Silvolde

Silvolde veranderde afgelopen zaterdag even in Silvolde aan zee. In een weiland aan de Berkenlaan vond de vierde editie van het Silvoldse beachvolleybaltoernooi plaats. Maar liefst 600 deelnemers streden om de felbegeerde beker, tot vreugde van de organisatie.

WhatsApp Image 2026-06-15 at 11.36.02

Automobilist botst in Doetinchem op afvalwagen

Een auto kwam maandagochtend op de kruising Handelskade en C. Missetstraat in Doetinchem in botsing met een afvalwagen. De bestuurder van de auto ging voor controle naar het ziekenhuis.

SinderenBlur

Automobilist mist bocht en schampt boom bij Sinderen

Een automobilist is zondagmiddag tegen een boom gebotst in het buitengebied van Sinderen. Bij het ongeval zijn geen gewonden gevallen.

LangeMannen Doetinchem foto Omroep GLD

Van Orion naar Oranje: jeugdvrienden beleven volleybalsprookje in Doetinchem

In een goed gevulde Topsporthal in Doetinchem heeft het Nederlands volleybalteam afgelopen weekend overtuigend gewonnen. De ploeg van bondscoach Joel Banks won in de CEV European League met 3-0 van Georgië en ook met 3-0 van Slowakije. Banks gunde bijna zijn hele selectie speeltijd, waardoor ook de nieuwe generatie internationals zich nadrukkelijk kon laten zien.

WhatsApp Image 2026-06-14 at 11.56.48

Auto brandt uit in Doetinchem, mogelijke brandstichting

Een auto aan de Schimmelpennincklaan in Doetinchem is in de nacht van zaterdag 13 op zondag 14 juni uitgebrand. De politie houdt rekening met brandstichting.