gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Subsidie verduurzaming in Doetinchem op

b914876526763816f2be3a0280d64ff4
Redactie REGIO8 |
Geïnteresseerden konden een maximaal bedrag krijgen van vijfhonderd euro per adres. Hiermee kon een derde van de totale kosten voor maatregelen gedekt worden. Omdat het energiezuinig maken van een woning alsnog prijzig kan zijn, voorzag de gemeente ook in leningen tussen de 2.500 en 25.000 euro.

Nu het budget voor de subsidiëring van het verduurzamen van Doetinchemse woningen op is, betekent dit niet dat inwoners geen subsidie meer aan kunnen vragen. Wanneer er minimaal twee energiemaatregelen worden genomen, kan er een beroep worden gedaan op de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland. Bij deze maatregelen kan men denken aan zonnepanelen, isolatiemaatregelen of een warmtepomp.

Foto: REGIO8

Lees ook

Duitse flitser

'Superflitser’ maakt zijn naam waar: 3.828 snelheidsovertreders betrapt in elf dagen in Suderwick

De ‘superflitser’ van de gemeente Bocholt had het in Suderwick zo druk dat de accu tussendoor urenlang moest worden opgeladen. Elf dagen lang stond de installatie, die dag en nacht in beide richtingen meet, bij wegwerkzaamheden aan de Dinxperloer Straße. Bij de wegversmalling geldt een maximumsnelheid van 30 kilometer per uur. Precies 3.828 weggebruikers reden harder: gemiddeld zestien per uur.

Vluchtelingen aankomst Betteld2

De Betteld opnieuw in beeld voor tijdelijke opvang statushouders

Het COA en De Betteld willen vanaf 1 december weer statushouders opvangen in Zelhem. Het gaat om een groep van ongeveer honderd nareizigers, van wie de familie al in Nederland is.

WhatsApp Image 2026-11-04 at 09.44.40

Hotel Moors in Zeddam bijna helemaal gesloopt; dit komt ervoor terug

Het voormalige Hotel Moors in Zeddam is bijna helemaal tegen de vlakte. Op de plek van het jarenlang leegstaande pand aan de Benedendorpsstraat komen twintig nieuwe woningen. Het plan, dat al jaren op zich laat wachten, krijgt daarmee eindelijk zichtbaar vorm. Wanneer de woningen worden opgeleverd is niet bekend.

Bord Doetinchem

Voormalig zorgaanbieder CuraCo ontloopt dwangsom na overplaatsen cliënten

Voormalig zorgaanbieder CuraCo, dat locaties in Aalten en Doetinchem had, hoeft geen boetes te betalen. Dit laat de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) weten. Zij gaven het zorgbedrijf op 21 juli de aanwijzing om de zorg te beëindigen en alle cliënten over te dragen.

Afl2MissionChampionsleague10

Orion Stars biedt tegenstand, maar verliest Champions League-duel van Ljubljana

De volleyballers van Orion Stars hebben woensdagavond in eigen huis verloren van het Sloveense ACH Volley Ljubljana. De Doetinchemmers gingen in het Champions League-duel met 0-3 onderuit, ondanks flinke tegenstand van de ploeg van trainer Dirk Sparidans.

PoelierLochemBrand20

Lochemse poelier keert terug na brand: 'De frituur is niet teruggekomen'

Na een brand in de winkel schakelde Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, snel en opende een noodwinkel. Een half jaar later keert de zaak dubbel zo groot terug naar de oorspronkelijke winkel.