gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Subsidie verduurzaming in Doetinchem op

b914876526763816f2be3a0280d64ff4.jpg
Redactie REGIO8 |
Geïnteresseerden konden een maximaal bedrag krijgen van vijfhonderd euro per adres. Hiermee kon een derde van de totale kosten voor maatregelen gedekt worden. Omdat het energiezuinig maken van een woning alsnog prijzig kan zijn, voorzag de gemeente ook in leningen tussen de 2.500 en 25.000 euro.

Nu het budget voor de subsidiëring van het verduurzamen van Doetinchemse woningen op is, betekent dit niet dat inwoners geen subsidie meer aan kunnen vragen. Wanneer er minimaal twee energiemaatregelen worden genomen, kan er een beroep worden gedaan op de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland. Bij deze maatregelen kan men denken aan zonnepanelen, isolatiemaatregelen of een warmtepomp.

Foto: REGIO8

Lees ook

STILL DEBAT LOCHEM0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Lochem gemeenteraadsverkiezing 2026

De acht lijsttrekkers van de gemeente Lochem zijn maandagavond met elkaar in debat gegaan in het gemeentehuis in Lochem. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over de sportaccommodaties, de groei van de gemeente en het azc-vraagstuk. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Lochem terug.

Feuerwehr4.jpeg

Brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding krijgen Winterswijkse prijs

De goede samenwerking tussen brandweerkorpsen in het Duits-Nederlandse grensgebied is beloond met de Beste Noaberprijs van de gemeente Winterswijk. De prijs ging dit jaar naar de brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding. Zij werken al lange tijd nauw samen met de Brandweer Winterswijk.

lochem gemeentehuis0.jpg

Lijsttrekkers Lochem maandagavond in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Als laatste gemeente is maandagavond Lochem aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

WhatsApp Image 2026-03-16 at 13.17.50.jpeg

FIOD doet inval bij Doetinchemmer vanwege belastingfraude

De Fiscale inlichtingen- en opsporingsdienst (FIOD) heeft een verdachte uit Doetinchem aangehouden. Die zou betrokken zijn bij belastingfraude en het plegen van valsheid in geschrift.

FreddyAndre30.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Freddy van Dijken (D66) en André Menting (PvdA) in Montferland

Politieke partijen doen er alles aan om mensen bij de lokale politiek te betrekken. In sommige huishoudens begint die betrokkenheid al aan de keukentafel. In deze serie stonden meestal ouder en kind centraal die samen op een kieslijst staan. Maar voor het slot van deze reeks een bijzondere uitzondering: een stel dat ieder voor een andere partij op de lijst staat.

Monieb2.jpeg

Van Zelhem naar Kabul: voetbaldroom komt uit voor Monieb (19)

Voor Monieb Piroez (19) uit Zelhem is een bijzondere voetbaldroom werkelijkheid geworden. De voetballer van het Doetinchemse DZC ’68 kreeg de kans om in Kabul mee te trainen met zowel het O23- als het O20-nationale elftal van Afghanistan.