Ulft, Netherlands

Studenten krijgen een plek op Sportpark Zuid

Regio8 | 16 juni 2017 12:01 | Aangepast op 16 juni 2017 12:01

“Er zitten heel veel sportactiviteiten in het onderwijsprogramma”, zegt Sarien Shkolnik van het Graafschap College. “Bovendien willen we heel graag samenwerken met de organisaties die deze sporten geven. Dus we zitten precies op de plek waar we moeten zijn.” Met de Topsporthal en de voetbalvelden van DZC’68 op loopafstand krijgen studenten de kans om gebruik te maken van de velden en zalen. “Het kan ook zo zijn dat sportverenigingen gebruik willen maken van ons gebouw.”

Met de gerenoveerde Topsporthal en de nieuwe onderwijslocatie wordt het sportpark in Doetinchem steeds completer. “Ik denk dat Sportpark Zuid steeds meer in volle bloei komt”, zegt wethouder Ingrid Lambregts. “Je ziet dat er op het gebied van sport veel veranderd is. Dat uitgerekend deze opleidingen zich hier kunnen vestigen, zodat sport en onderwijs elkaar kunnen versterken, dat zal maken dat het een pareltje wordt voor Doetinchem en de Achterhoek.”

Het Graafschap College hoopt dat de eerste leerlingen vanaf schooljaar 2018-2019 les kunnen krijgen in het nieuwe gebouw.

Foto: REGIO8

Lees ook

Orion Stars uit Doetinchem na spannende finale voor de vierde keer landskampioen

Orion Stars uit Doetinchem heeft voor de vierde keer de landstitel veroverd door Lycurgus drie keer ...

BMX’er verliest controle en raakt gewond in Doetinchem

Bij een eenzijdig ongeval op het SFA Bikerpark in Doetinchem is zaterdagavond een BMX’er gewond gera...

Vrijheidsstroom verbindt Duitsland en Nederland met kunst langs het water

Langs de oevers van de Bocholter Aa in Duitsland en de Oude IJssel in Doetinchem zijn sinds gisterav...

De Graafschap kent sterke generale voor play-offs in Helmond

De Graafschap heeft vrijdagavond goed warmgedraaid voor de nacompetitie tijdens het uitduel met Helm...

Twee Achterhoekse klimmers aan de start van de Giro d’Italia

De Achterhoekse wielrenners Koen Bouwman en Gijs Leemreize staan vrijdag in Albanië aan de start van...

BBQ's en Oldtimers: nieuw feest in Zelhem uit de koker van Hendrik Jan Lovink

Honderden oldtimerliefhebbers komen elk jaar samen in het centrum van Zelhem voor de Smoks Hanne Rit...