Ulft, Netherlands

Stront aan de knikker

Regio8 | 14 april 2015 13:00 | Aangepast op 14 april 2015 13:00
Volgens Carina Franken-Hermsen heeft haar fractie afgelopen weken tientallen klachten ontvangen van mensen die overlast ondervinden van hondenpoep. ''We hebben nu een waslijst van meer dan 20 klachten en de verwachting is dat het aantal nog wel zal toenemen nu wij dit aankaarten''.

Vooral rondom het 's-Heerenbergse Stadspark en bij Kasteel Huis Bergh zorgt de poep voor overlast. ''Er zijn daar geen hondentoiletten in de buurt en er zijn ook te weinig poepafvalbakken'' vervolgt Franken-Hermsen haar verhaal.

Lokaal Belang Montferland heeft de gemeente gevraagd om het beleid rondom hondenpoep te evalueren. Wethouder Tanja Loeff-Hageman heeft inmiddels aangegeven hiermee in te stemmen en er na de zomer op terug te komen.

Lees ook

Medewerkster raakt bekneld in buizenpostsysteem stadhuis Doetinchem

Het stadhuis aan de Raadhuisstraat in Doetinchem is donderdagavond gedeeltelijk ontruimd na een inci...

Monumentaal hofje in Doetinchem in oude glorie hersteld

75 jaar geleden werd het inmiddels monumentale hofje Brouwerskamp in Doetinchem gebouwd. Binnen de D...

Seuntjens kiest voor Belgisch avontuur na vertrek in Doetinchem

Ralf Seuntjens heeft voor een jaar getekend bij het Belgische Lommel SK. In eerste instantie had de ...

Werkzaamheden verkeersproef Laag-Keppel in oktober op de planning

De proef met twee éénrichtingswegen en een landbouwsluis rondom Hummelo en Laag-Keppel gaat zo goed ...

Middeleeuwse resten gevonden bij archeologisch onderzoek in Zelhem

De bouw van woonwijk Het Loo in Zelhem is afgelopen weekend van start gegaan. De toekomstige bewoner...

Slang ontsnapt in Doetinchem: 'Het is een onschuldig diertje'

In Doetinchem is sinds woensdagavond een slang vermist. Het gaat om een python van ongeveer een mete...