Ulft, Netherlands

Strijdbaar De Graafschap verliest

Regio8 | 4 oktober 2015 15:28 | Aangepast op 4 oktober 2015 15:28
De Graafschap begon fel aan de wedstrijd en wist op die manier ook kansen af te dwingen. Na een klein kwartier was het raak. De inzet van Cas Peters werd nog gestopt door Kenneth Vermeer, maar de poging van Erik Quekel werd door Sven van Beek over de lijn gelopen: 1-0. Feyenoord was zoekende in de eerste helft, dat De Graafschap meer kansen bood. Jan Lammers kopte De Graafschap op 2-0, maar scheidsrechter Makkelie keurde het doelpunt af wegens het hinderen van doelman Vermeer door Ted van de Pavert.

Al snel in de tweede helft had Feyenoord de achterstand goedgemaakt. Michiel Kramer kopte een voorzet van Simon Gustafson in het net: 1-1. Na 70 minuten werd het zelfs 1-2. Eljero Elia profiteerde van goed werk van invaller Tonny Vilhena en schoof de bal achter doelman Hidde Jurjus. De Graafschap was vervolgens via Bryan Smeets nog dicht bij 2-2, maar zijn poging vloog over het Feyenoord-doel.

Door deze nederlaag blijft De Graafschap met één punt hekkensluiter in de eredivisie. Over twee weken gaan de Doetinchemmers op bezoek bij ADO Den Haag.

Lees ook

Fietsster gewond na aanrijding met automobilist in Wehl

Een fietsster is dinsdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een automobilist op de N815. Een...

Hitte in de Achterhoek: zorginstelling deelt ijsjes en bouillon uit in Silvolde

Het is warm in de Achterhoek en er is zelfs sprake van een hittegolf met temperaturen ruim boven de ...

Bermbrand in Wehl snel onder controle dankzij hulp van omwonenden

De brandweer is dinsdagmiddag uitgerukt naar de Monseigneur Hendriksenstraat in Wehl vanwege een ber...

Metaaldeeltjes in zand: strand ’t Hilgelo wordt schoongemaakt

Bij recreatieplas ’t Hilgelo in Winterswijk is deze week begonnen met het zeven van het strandzand. ...

Na opnieuw een storing werkt de helft van de fonteintjes in Doetinchem weer

Ze deden het weer even, toen weer niet, inmiddels weer wel, maar toch niet helemaal. De fonteintjes ...

De Graafschap trapt seizoen af in Zelhem, zoektocht naar ervaring loopt

De Graafschap is maandagavond in Zelhem begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen in de ee...