gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Stressstrijd krijgt wellicht toch een vervolg

9c9c3d1381c42739ecdc2407df5631df.jpg
Redactie REGIO8 |

“Inmiddels is dit de voorlopig laatste editie geworden, vanwege het succes”, zegt bedenker Ed Bongers van het Almende College. “Er hebben zich al mensen voor volgend jaar opgegeven.” Twaalf koppels kregen dinsdagavond gedurende een uur tijd twintig lastige vragen voorgeschoteld. “Ik probeer het zo divers mogelijk te maken, er zit iets in van sport, politiek en iets educatiefs in. Het is een soort breiwerk, want het is altijd weer een vraag in een vraag.”

De Stressstrijd leverde de nodige tijdsdruk op onder de deelnemers. “Vooral in de laatste paar minuten is het veel stressen”, zegt deelneemster Lieke, die D66-raadslid Hayo Canter Cremers als medespeler had. “Je moest echt veel opzoeken, het was heel moeilijk”, vindt winnares Hieke. “Ik vond vooral de vraag met morse heel lastig om te omschrijven, maar we hadden twintig van de twintig vragen goed.” Om de vragen te beantwoorden mochten de deelnemers gebruik maken van hulplijnen. “Wij hebben het meest WhatsApp gebruikt om antwoorden te krijgen van mensen die het al wel konden opzoeken”, legt andere winnaar Luuk hun tactiek uit.

Foto: REGIO8

Lees ook

stationskwartier.png

Stationskwartier Doetinchem krijgt vorm, tweede woonlaag gereed

Het is de meeste mensen waarschijnlijk niet ontgaan: de kale en lege plek naast station Doetinchem wordt steeds verder opgevuld met een nieuwe woontoren. De bouw van het gloednieuwe Stationskwartier, met onder meer veertig sociale huurappartementen, krijgt steeds meer vorm. Inmiddels is ook een mijlpaal bereikt: de tweede woonlaag is gereed.

Hiddinga40.jpg

Ben en Thomas Hiddinga beklimmen samen Alpe d’HuZes na zware diagnose

Vader en zoon Ben en Thomas Hiddinga uit Heelweg doen samen mee aan Alpe d’HuZes. Met duizenden anderen beklimmen zij de beroemde Franse berg om geld op te halen voor kankeronderzoek. Voor Ben is de deelname extra bijzonder: vorig jaar kreeg hij te horen dat hij ongeneeslijke kanker heeft. Dankzij een succesvolle behandeling kan hij nu samen met zijn zoon de uitdaging aangaan.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 12.19.27 (1).jpg

Bestuurster van driewielfiets gewond na aanrijding in Doetinchem

Een bestuurster van een driewielfiets in woensdagochtend bij een verkeersongeval in Doetinchem gewond geraakt. De fietsster is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 09.50.51.jpg

Autowrak uit Oude IJssel in Doetinchem getakeld: 'Bij andere zoektocht tegengekomen'

Waterschap Rijn en IJssel is woensdagochtend druk bezig geweest om een autowrak uit de Oude IJssel in Doetinchem te takelen. Het voertuig werd eind 2024 gevonden en bleek op een diepte van ongeveer vier tot vijf meter diepte te liggen.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 09.07.47.jpeg

Brand in bedrijfspand in Ulft

De brandweer is woensdagochtend uitgerukt voor een brand in een bedrijfspand in Ulft. Door het snelle optreden van de bedrijfshulpverlener, gevolgd door de inzet van de brandweer, kon erger worden voorkomen.

afsluiting-parallelweg-Rengersweg.jpg

Parallelweg tussen Lochem en Laren ruim half jaar afgesloten

De parallelweg langs de Rengersweg (N332) tussen Lochem en Laren is ruim een half jaar afgesloten voor verkeer. De provincie Gelderland is bezig om een gedeelte van de weg te verbreden. De werkzaamheden duren tot 18 december.