gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Straalman genoot in Turkije

c04ae0bbb227f497eb9acda6538ab421.jpg
Redactie REGIO8 |
''Ik ben nog steeds de jongste hier", zegt Straalman met een glimlach op zijn gezicht. De verdediger werd vorig seizoen verkozen tot populairste superboer, en speelde ondanks zijn jonge leeftijd al een dertigtal wedstrijden voor de Superboeren. "Dat vergeet je ook wel eens. Ik denk dat ik redelijk makkelijk het niveau kan bijbenen. Ik had het niet verwacht moet ik heel eerlijk zeggen. Maar nu zit je er zo in dat het eigenlijk alweer normaal is."

De verdediger heeft ambities: "Een vaste waarde worden in de Eredivisie", aldus de Winterswijker. "Ik heb na dit halve seizoen nog een jaar (contract red.) en dan zullen we zien wat er gebeurt. Je wilt als voetballer altijd vooruit, maar we zullen het zien." Straalman kan nog een dag genieten van de Turkse Riviera. Zaterdag vliegt de selectie van trainer Jan Vreman terug naar Nederland.

foto: De Graafschap 

Lees ook

BerlinerPlatzbouwwerkzaamheden_Drohne-0019.jpg

Parkeren in Bocholt weer iets eenvoudiger, maar Berlinerplatz blijft knelpunt

Na een langdurige en kostbare renovatie is de parkeergarage onder het Europaplatz in het centrum van Bocholt opnieuw geopend. Sinds vrijdag 24 april kunnen bezoekers er weer terecht. Vooral voor Nederlandse shoppers, die de stad regelmatig bezoeken, zorgt dat voor enige verlichting van de parkeerdruk.

vangst365kilo-2.jpg

Vondst 365 kilo cocaïne in Rotterdamse haven leidt naar Lochem

De vondst van 365 kilo cocaïne in de Rotterdamse haven heeft deze week geleid tot vier aanhoudingen in Lochem. De drugs zaten verstopt in een container met verhuisspullen uit Curaçao, die bestemd waren voor een adres in de Achterhoek.

d024a9e6-76e2-4a90-a86a-909626ec85ef.jpg

De Graafschap verliest wedstrijd ‘om niets’ in Emmen

In de laatste reguliere wedstrijd van het seizoen heeft De Graafschap niet weten te winnen. Op bezoek bij FC Emmen liepen de Doetinchemmers op de vooravond van de play-offs tegen een 1-0 nederlaag aan.

Vulcanus40.jpg

Onrust rond sluiting Vulcanus Langerak: werknemers krijgen deels of geen loon

De onrust bij werknemers van de recent gesloten ijzergieterij Vulcanus in Langerak bij Doetinchem, neemt verder toe. Terwijl het bedrijf na 132 jaar haar deuren definitief sluit, melden werknemers dat zij slechts zestig procent van het salaris hebben ontvangen en in ziekte gevallen zelfs niets.

Lintjesregen80.jpg

Bijna tachtig Achterhoekers ontvingen koninklijke onderscheiding tijdens lintjesregen

Bijna tachtig Achterhoekers die zich hebben ingezet voor de samenleving stonden vrijdag in de schijnwerpers tijdens de jaarlijkse lintjesregen. In de hele regio zijn vrijdag Achterhoekse inwoners koninklijk onderscheiden. Hieronder een overzicht per gemeente.

WhatsApp Image 2026-04-16 at 15.44.30.jpeg

Drukteplek aan de grens: Koningsdag en 1 mei-weekend trekken bezoekers over en weer

In de grensstreek van de Achterhoek staan twee uitzonderlijk drukke weekenden voor de deur. Door de samenloop van Koningsdag, de meivakantie en de Duitse feestdag Dag van de Arbeid op vrijdag 1 mei, verandert de grens tijdelijk in een draaideur van reizend publiek. Zowel Doetinchem als Bocholt rekenen op grote aantallen bezoekers uit het buurland.