gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Starende man Doetinchem bekend bij politie

298a2f8873e7790208997fbe7baaff15
Redactie REGIO8 |
Een vrouw uit Doetinchem verspreidde dinsdag een bericht op Facebook over een voorval dat een week eerder plaatsvond in het centrum van Doetinchem. Een jongeman in een pak met een rode stropdas liep achter de vrouw en haar zoontje aan en bleef hen strak aankijken. Uit de reacties blijkt dat meer mensen soortgelijke ervaringen hebben met de man. De jongen waarover wordt gesproken is bekend bij de politie.

Voor de politie is het lastig om concreet te reageren op de meldingen van inwoners, omdat de jongen geen strafbaar feit heeft gepleegd. De jongeman staat onder toezicht van enkele zorginstellingen en is ook bekend bij de wijkagent in Doetinchem. De politie heeft woensdagmorgen een gesprek gevoerd met de vrouw die het bericht online plaatste.

Het bericht van de vrouw is bijna duizend keer gedeeld op Facebook. De jongen wordt met naam genoemd op social media en er is een foto bij geplaatst. De politie vraagt mensen nuchter na te denken wanneer ze besluiten melding te maken op Facebook. Ze zijn blij met de oplettendheid van mensen, maar het moet niet leiden tot een heksenjacht.

Foto: REGIO8

Lees ook

Snelweg A18

Nacht- en weekendafsluitingen A18 tussen Varsseveld en Wehl door werkzaamheden

Achterhoekers die deze week op pad gaan moeten rekening houden met afsluitingen van de A18 tussen Varsseveld en Wehl. Er vinden een aantal nachtelijke afsluitingen plaats en een weekendafsluiting.

Waterstofbus-Arriva

Andere cao houdt streekvervoer Achterhoek buiten staking

Ondanks de landelijke staking in het streekvervoer rijden de bussen en treinen in de Achterhoek wel. De reden dat buschauffeurs en machinisten in onze streek wel gewoon rijden komt volgens het FNV doordat in de Achterhoek een andere cao geldt.

HalloweenTuinUlft0

Vuurspuwende draken en draaimolen met clowns in Halloweentuin van Rene uit Ulft

Rene Zweers, wonend aan de Akkerstraat 10 in Ulft, heeft zijn voortuin dit jaar voor het eerst omgetoverd tot een ware Halloweentuin. Met een investering van maar liefst 2.000 euro is er een spookachtige creatie ontstaan waar je je ogen uitkijkt, en dat alles voor die ene feestdag in oktober.

896156c8-e637-4ea3-a2bd-2e71d3c403ce

De Graafschap legt jeugdspeler Van de Weert vast

De Graafschap heeft jeugdspeler Dinand Van de Weert beloont met zijn eerste contract. De 18-jarige verdediger uit Rhenen tekent tot de zomer van 2029 bij de Doetinchemmers. De club heeft een optie om de verbintenis met een jaar te verlengen.

WhatsApp Image 2026-10-10 at 09.36.33

Politie zoekt getuigen van ramkraak bij juwelier in Gaanderen

De politie is op zoek naar getuigen en mensen die mogelijk camerabeelden hebben van de ramkraak bij juwelierszaak Punte in Gaanderen. Bij de kraak waren volgens de politie vermoedelijk vier verdachten betrokken. Het onderzoek is nog in volle gang.

Schermafbeelding 2026-10-13 132122

CBR lijkt na lange zoektocht nieuwe examenlocatie in Doetinchem te hebben gevonden

Na ruim vier jaar zoeken lijkt het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR) een nieuwe examenlocatie te hebben gevonden in Doetinchem. De organisatie wil verhuizen naar een voormalig metaalbedrijf aan de Oude Terborgseweg. Op die nieuwe locatie wil het CBR meer dan tienduizend examens gaan afnemen per jaar. Een dreigend vertrek van het CBR uit de Achterhoek lijkt hiermee voorlopig afgewend.