gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Starende man Doetinchem bekend bij politie

298a2f8873e7790208997fbe7baaff15.jpg
Redactie REGIO8 |
Een vrouw uit Doetinchem verspreidde dinsdag een bericht op Facebook over een voorval dat een week eerder plaatsvond in het centrum van Doetinchem. Een jongeman in een pak met een rode stropdas liep achter de vrouw en haar zoontje aan en bleef hen strak aankijken. Uit de reacties blijkt dat meer mensen soortgelijke ervaringen hebben met de man. De jongen waarover wordt gesproken is bekend bij de politie.

Voor de politie is het lastig om concreet te reageren op de meldingen van inwoners, omdat de jongen geen strafbaar feit heeft gepleegd. De jongeman staat onder toezicht van enkele zorginstellingen en is ook bekend bij de wijkagent in Doetinchem. De politie heeft woensdagmorgen een gesprek gevoerd met de vrouw die het bericht online plaatste.

Het bericht van de vrouw is bijna duizend keer gedeeld op Facebook. De jongen wordt met naam genoemd op social media en er is een foto bij geplaatst. De politie vraagt mensen nuchter na te denken wanneer ze besluiten melding te maken op Facebook. Ze zijn blij met de oplettendheid van mensen, maar het moet niet leiden tot een heksenjacht.

Foto: REGIO8

Lees ook

04 slingeland ziekenhuis0.png

Slingeland Ziekenhuis Doetinchem vreest dat regionale zorg verdwijnt door strenge normen

Complexe behandelingen bij kanker en vaatziekten worden steeds vaker alleen nog uitgevoerd in ziekenhuizen die deze ingrepen vaak doen. Haalt een ziekenhuis de vastgestelde norm niet, dan mag het die zorg niet meer aanbieden. Ook niet als de kwaliteit van de zorg goed is. Het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem vreest dat regionale ziekenhuizen daardoor kwalitatieve zorg kunnen kwijtraken.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.30.36.jpeg

Dwars deur Zelhem in recordtijd uitverkocht: 'We waren stomverbaasd'

De editie van Dwars deur Zelhem op 8 mei is dit jaar in razendsnel tempo uitverkocht. Binnen vijftig minuten waren alle 800 startbewijzen verkocht, tot grote verbazing van de organisatie.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 19.59.39 (1).jpeg

Wielrenner gewond na val op kruising in Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval op de kruising van de Mekersweg met de Oude Winterswijkseweg in Lichtenvoorde is een wielrenner gewond geraakt. De fietser schrok mogelijk van een aantal auto’s en kwam hard ten val.

112dtcgeblurd..jpg

Geen gewonden bij botsing tussen automobilist en fietsers in Doetinchem

Bij een ongeval in Doetinchem zijn woensdagmiddag een automobilist en twee fietsers met elkaar in botsing gekomen. Hierbij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

99d46a90-83d8-4ca7-b4dc-52889117195c.jpg

Auto vliegt tijdens rijden in brand nabij Velswijk

Een auto is woensdagmiddag uitgebrand tussen Velswijk en Keijenborg. Het voertuig vloog door een nog onbekende oorzaak in brand en werd volledig verwoest.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.42.07.jpeg

Montferland wil honderden arbeidsmigranten huisvesten op bedrijventerrein ’s-Heerenberg

Montferland wil in 2027 een opvanglocatie realiseren voor drie- tot vierhonderd arbeidsmigranten op bedrijventerrein De Immenhorst in ’s-Heerenberg. De gemeente zet daarmee een volgende stap in een plan dat in 2024 al door de raad werd vastgesteld.