gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

StadsLAB in Doetinchem opnieuw geopend

04fb6c4782e62581ac1bad86032d5412
Redactie REGIO8 |
"De raad en het college hebben ons verzocht om permanent open te gaan", vertelt Bart Teunissen, projectleider van het StadsLAB. "We gaan voorlopig open voor zes maanden op deze locatie, maar het concept blijft online bestaan." Daarnaast is het ook mogelijk dat de pop-up store na die zes maanden op een andere plek wordt gevestigd.

De ontwikkelingen van de ideeën van vorig jaar zijn volgens Doetinchem goed verlopen. "Vorig jaar zijn uiteindelijk 9 groepen met inwoners en ondernemers aan de slag gegaan met plannen op diverse terreinen", aldus wethouder Ingrid Lambregts. "De gemeenteraad heeft die plannen omarmd, diezelfde werkgroepen gaan nu aan de slag met de uitvoering." Toch is er iets veranderd ten opzichte van vorig jaar. "Nu zitten we in de fase van uitvoering, dus dat we de mensen een praktische werkruimte willen bieden." vertelt Teunissen.  

Lees ook

BrandBeltrum

Brandweer blust brandend afval op akker in Beltrum

De brandweer heeft maandag een beginnende brand op een akker in Beltrum weten te blussen. Er is een onderzoek gestart naar de oorzaak.

FayeWissing0

Faye (16) uit Braamt is Miss Teenager Netherlands: ‘Had dit echt niet verwacht’

De 16-jarige Faye Wissing uit Braamt mag zich het komende jaar Miss Teenager Netherlands noemen. Ze won in Veenendaal de grote finale en eindigde als nummer één van zo’n vierhonderd aanmeldingen. Toen ze te horen kreeg dat ze had gewonnen, wist ze niet wat haar overkwam.

lichtenvoorde112

Automobilist gewond bij eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde is een persoon gewond geraakt. De automobilist kwam in de berm terecht waardoor hij onder andere een boom ramde.

Snelle

Deze artiesten treden op bij Thuis Bij Snelle Festival

Guus Meeuwis, Kraantje Pappie en Miss Montreal treden volgend jaar op in recreatiegebied Bussloo tijdens het Thuis Bij Snelle Festival. Het is de tweede editie van het eendaagse festival van de Gorsselse artiest Snelle.

JETTEN

VNG Jaarcongres strijkt neer in de Achterhoek: ‘Geweldig voor de hele regio’

De Achterhoek is dit jaar het decor van het jaarlijkse VNG-congres. Duizenden bestuurders uit het hele land komen twee dagen samen om te netwerken en belangrijke thema’s te bespreken. Onder hen zijn koningin Máxima en minister-president Rob Jetten. Zij werden ontvangen met typisch Achterhoekse tradities, met onder meer een fanfare, de Slag om Grolle en het bloemencorso.

Neede Parallelweg 90 Oekraïners

Inspreekster na benoeming nieuwe wethouder asielopvang: ‘Top! Aan het werk nu. Gefeliciteerd.’

De inspreekster tegen de komst van een opvang voor ontheemde Oekraïners in Neede feliciteerde de nieuwe wethouder Erwin Versteeg op site van Nieuws uit Berkelland na diens benoeming. ‘Top! Aan het werk nu. Gefeliciteerd.’, aldus Claudia Eikelboom-Steinhoff.