gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Staatssecretaris bezoekt sociaal Van Raam

e0d2f51ab251b4ef03a1c8ccc55113bd.jpg
Redactie REGIO8 |

“Ik kreeg de uitnodiging om hier te komen omdat ze een heel innovatief bedrijf zijn met een heel mooi product, maar ook plek bieden aan mensen die een afstand hebben tot de arbeidsmarkt”, aldus Van Ark. Als staatssecretaris van Sociale Zaken en Werkgelegenheid zet zij zich onder andere in voor mensen met een beperking die volop deel kunnen nemen aan de samenleving. Van Raam produceert fietsen voor mensen die niet op een gewone fiets kunnen fietsen en stellen daarnaast de ontwikkeling van hun personeel voorop. “Wij betrekken mensen vaak in processen of we halen mensen uit de groep die mee gaan denken in processen”, aldus Marjolein Boezel, mede-eigenaar van Van Raam.

Boezel wilde de staatssecretaris dan ook meegeven dat flexibiliteit het allerbelangrijkste is in de huidige tijd. “Een bedrijf moet heel flexibel zijn en daarin moet je ook heel flexibel met je mensen om kunnen gaan.” De staatssecretaris was erg te spreken over het bliksembezoek aan het Achterhoekse bedrijf. “Een heel inspirerend voorbeeld van hoe werkgevers en ondernemers hier werken aan enerzijds een heel innovatief product, en aan de andere kant dat doen door mensen die een afstand hebben tot de arbeidsmarkt deel te laten nemen aan het arbeidsproces.”

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-01 at 16.04.55.jpeg

Flexflitser ingezet op drie wegen in Doetinchem tegen hardrijders

Weggebruikers in de gemeente Doetinchem moeten nog beter op hun snelheid letten. Op drie wegen is sinds kort een flexflitser actief, bedoeld om hard rijden terug te dringen en de verkeersveiligheid te verbeteren. De flexflitser wordt ingezet op de Liemersweg in Doetinchem, de Gaanderenseweg en de Rijksweg in Gaanderen.

Bodembrand Barlo Bocholt.jpg

Bosbrand vlak over de grens bij Bocholt onderstreept hoe droog de grond is

Vlak over de grens met Nederland heeft de brandweer vrijdagmiddag een natuurbrand geblust in een bosgebied bij Barlo, een buurtschap van de Duitse stad Bocholt. De brand ontstond aan de Kotts Stegge en besloeg volgens de brandweer een oppervlakte van ongeveer 400 vierkante meter.

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.