gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Wederom puntenverlies voor De Graafschap

7f60be537aefb25908b45fa4b9a1bb9c.jpg

Weer geen overwinning op De Vijverberg, maar een ticket voor de play-offs is nog altijd haalbaar voor De Graafschap. Het kwam vrijdagavond niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Jong PSV, maar door de uitslagen op de andere velden is nacompetitievoetbal nog altijd mogelijk.

Dean van het Laar |
De Graafschap schoot uit de startblokken, zette Jong PSV hoog onder druk en zag de felle openingsfase beloond worden met een vroege goal. Uit een ingestudeerde corner was het Jesse Schuurman die de bal met een bekeken schot achter doelman Müller schoot. Uiteindelijk was het Sam Hendriks die het laatste tikje gaf en de bal tergend sloom over de doellijn tikte. Daarmee had de thuisploeg de felbegeerde vroege voorsprong te pakken. In het vervolg van de eerste helft zakte het iets verder in, en werd via Camiel Neghli nog gevaarlijk, maar zijn schot werd gepakt door doelman Müller. Ook Jong PSV meldde zich voor het doel van Jurjus via Bakayoko, maar zijn poging ging een meter naast.

Na de rust begon De Graafschap fel maar kreeg het na een uur een flinke tegenvaller te verwerken. Jonathan Bakayoko tikte een lage voorzet vanaf de linkerkant binnen: 1-1. Een driedubbele wissel aan de kant van De Graafschap moest een schokeffecht veroorzaken, maar niet voor het eerst dit seizoen, viel de bal net niet goed. Een schot van Jasper van Heertum spatte uiteen op de paal, een kopbal van Jeffry Fortes werd gekeerd door keeper Müller en invaller Önal faalde 1-op 1 tegen Müller. Daardoor bleef het gelijkspel staan en wordt de competitie voor de thuisploeg volgende week beslist in Amsterdam.

Omdat FC Eindhoven won van FC Emmen en Almere City verloor van ADO Den Haag, ligt de strijd om de vierde periode nog helemaal open. Als FC Eindhoven volgende week wint bij FC Volendam is De Graafschap alsnog verzekerd van play-offs. Op De Toekomst neemt de ploeg van trainer Jan Vreman het dan zelf op tegen Jong Ajax.

Foto: De Graafschap Media

Lees meer over:

|

Lees ook

bluuuurrrrr.jpg

Scooterrijder botst op voetgangers op fietspad in Doetinchem

Een voetganger en een scooterrijder zijn woensdagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de Liemersweg in Doetinchem. De scooter raakte ernstig beschadigd door het ongeval.

Duitse Politieauto 5.jpeg

Joyrider (16) crasht met auto van moeder in Anholt na vlucht voor politie

Een zestienjarige jongen is in de nacht van dinsdag op woensdag met de auto van zijn moeder in het Duitse Anholt gecrasht na een vlucht voor de politie. De jongen had geen rijbewijs en verklaarde dat hij voor de rit cannabis had gebruikt. Bij het ongeval raakte hij lichtgewond. Zijn drie minderjarige passagiers bleven voor zover bekend ongedeerd.

haverkort10.png

Voormalig VVD-Kamerlid Erik Haverkort nieuwe informateur in Berkelland

Erik Haverkort uit Eefde is de nieuwe informateur in Berkelland. De voormalige fractievoorzitter van de VVD in Lochem én van 18 januari 2022 tot 6 december 2023 Kamerlid volgt als informateur Jurgen van Houdt op, de burgemeester van Rijssen-Holten.

Framerunnen30.jpg

ARGO maakt atletiek voor iedereen mogelijk met framerunning: ‘Het is echt heel belangrijk’

Waar op de atletiekbaan van ARGO in Doetinchem doorgaans geen framerunners te zien zijn, was dat tijdens de clinic van stichting Only Friends wel het geval. Ongeveer tien sporters met een beperking maakten er kennis met de sport waarbij zij met een hulpmiddel kunnen rennen, tot vreugde van trainer en bestuurslid Bas Waterham.

WhatsApp Image 2026-04-29 at 12.48.30.jpeg

Motorrijder gewond bij eenzijdig ongeval in Braamt

Een motorrijder is woensdagmiddag tegen 12.30 uur gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de Europaweg in Braamt.

Grensovergang2.jpg

Duitsland gaat niet mee in opschuiven grenscontroles landinwaarts, Montferland teleurgesteld

Berlijn gaat niet mee in het verzoek in een brandbrief van de gemeenten Montferland, Zevenaar en Emmerich om de grenscontroles een paar kilometer landinwaarts te verplaatsen. Volgens de drie gemeenten zou dit een oplossing zijn voor de huidige overlast en ongelukken in Nederland en aan de grens.