gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Wederom puntenverlies voor De Graafschap

7f60be537aefb25908b45fa4b9a1bb9c.jpg

Weer geen overwinning op De Vijverberg, maar een ticket voor de play-offs is nog altijd haalbaar voor De Graafschap. Het kwam vrijdagavond niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Jong PSV, maar door de uitslagen op de andere velden is nacompetitievoetbal nog altijd mogelijk.

Dean van het Laar |
De Graafschap schoot uit de startblokken, zette Jong PSV hoog onder druk en zag de felle openingsfase beloond worden met een vroege goal. Uit een ingestudeerde corner was het Jesse Schuurman die de bal met een bekeken schot achter doelman Müller schoot. Uiteindelijk was het Sam Hendriks die het laatste tikje gaf en de bal tergend sloom over de doellijn tikte. Daarmee had de thuisploeg de felbegeerde vroege voorsprong te pakken. In het vervolg van de eerste helft zakte het iets verder in, en werd via Camiel Neghli nog gevaarlijk, maar zijn schot werd gepakt door doelman Müller. Ook Jong PSV meldde zich voor het doel van Jurjus via Bakayoko, maar zijn poging ging een meter naast.

Na de rust begon De Graafschap fel maar kreeg het na een uur een flinke tegenvaller te verwerken. Jonathan Bakayoko tikte een lage voorzet vanaf de linkerkant binnen: 1-1. Een driedubbele wissel aan de kant van De Graafschap moest een schokeffecht veroorzaken, maar niet voor het eerst dit seizoen, viel de bal net niet goed. Een schot van Jasper van Heertum spatte uiteen op de paal, een kopbal van Jeffry Fortes werd gekeerd door keeper Müller en invaller Önal faalde 1-op 1 tegen Müller. Daardoor bleef het gelijkspel staan en wordt de competitie voor de thuisploeg volgende week beslist in Amsterdam.

Omdat FC Eindhoven won van FC Emmen en Almere City verloor van ADO Den Haag, ligt de strijd om de vierde periode nog helemaal open. Als FC Eindhoven volgende week wint bij FC Volendam is De Graafschap alsnog verzekerd van play-offs. Op De Toekomst neemt de ploeg van trainer Jan Vreman het dan zelf op tegen Jong Ajax.

Foto: De Graafschap Media

Lees meer over:

|

Lees ook

dorpsfeestWehl10.jpg

Seniorenmiddag blijft onmisbare traditie tijdens Dorpsfeest Wehl

Waar de feesttent zich later deze week vult met duizenden feestvierders die uit hun dak gaan op grote artiesten, stond donderdagmiddag tijdens het Dorpsfeest in Wehl volledig in het teken van de senioren. Met muziek en vele ontmoetingen met oude bekenden was de middag niet alleen gezellig, maar ook belangrijk.

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

College van Bronckhorst zet stap naar bouw vijftien woningen in Zelhem

In het noordwesten van Zelhem kunnen waarschijnlijk vijftien nieuwe woningen gebouwd worden. De burgemeester en wethouders van de gemeente Bronckhorst vinden het een goed plan om te bouwen aan de rand van het dorp, waar dan landbouwgrond en bos zal worden opgeofferd.

Oranjetempel0.jpg

Politiek roert zich in verbod nachtwedstrijden Oranjetempel Silvolde

Dat de Oranjetempel in Silvolde tijdens nachtelijke WK-wedstrijden van het Nederlands elftal niet open mag houdt de gemoederen in Oude IJsselstreek bezig. Coalitiepartijen Lokaal Belang en PvdA-GroenLinks hebben schriftelijke vragen gesteld aan het college. Beide partijen vragen zich af waarom er niet naar een oplossing wordt gezocht zodat de Tempel toch open kan.

Grenscontrole3.jpg

EU wil dat Duitse grenscontroles stoppen

Duitsland moet stoppen met grenscontroles. Dat heeft Brussel bepaald. De Duitse controles zijn een doorn in het oog van Gelderse grensgemeentes.

Stuw0.jpg

Zeldzame rivierprik bereikt paaigronden nauwelijks door blokkades in Oude IJssel

Het gaat niet goed met de rivierprik in de Oude IJssel, blijkt uit onderzoek binnen het project Swimway Oude IJssel. De miljoenen jaren oude vis heeft het moeilijk, omdat hij zijn paaigronden in Duitsland niet goed kan bereiken. Willem Romeijn van Sportvisserij Nederland geeft uitleg over het onderzoek en de oorzaken daarvan.

GraafschapO21 training.png

Geen promotie voor De Graafschap O21: seizoen ten einde

De Graafschap O21 kan niet meer promoveren. Het beloftenteam uit Doetinchem ging tegen FC Groningen O21 woensdagavond onderuit met 3-1. Daardoor ontbreekt ook de landstitel voor de superboeren.