gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Wederom puntenverlies voor De Graafschap

7f60be537aefb25908b45fa4b9a1bb9c

Weer geen overwinning op De Vijverberg, maar een ticket voor de play-offs is nog altijd haalbaar voor De Graafschap. Het kwam vrijdagavond niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Jong PSV, maar door de uitslagen op de andere velden is nacompetitievoetbal nog altijd mogelijk.

Dean van het Laar |
De Graafschap schoot uit de startblokken, zette Jong PSV hoog onder druk en zag de felle openingsfase beloond worden met een vroege goal. Uit een ingestudeerde corner was het Jesse Schuurman die de bal met een bekeken schot achter doelman Müller schoot. Uiteindelijk was het Sam Hendriks die het laatste tikje gaf en de bal tergend sloom over de doellijn tikte. Daarmee had de thuisploeg de felbegeerde vroege voorsprong te pakken. In het vervolg van de eerste helft zakte het iets verder in, en werd via Camiel Neghli nog gevaarlijk, maar zijn schot werd gepakt door doelman Müller. Ook Jong PSV meldde zich voor het doel van Jurjus via Bakayoko, maar zijn poging ging een meter naast.

Na de rust begon De Graafschap fel maar kreeg het na een uur een flinke tegenvaller te verwerken. Jonathan Bakayoko tikte een lage voorzet vanaf de linkerkant binnen: 1-1. Een driedubbele wissel aan de kant van De Graafschap moest een schokeffecht veroorzaken, maar niet voor het eerst dit seizoen, viel de bal net niet goed. Een schot van Jasper van Heertum spatte uiteen op de paal, een kopbal van Jeffry Fortes werd gekeerd door keeper Müller en invaller Önal faalde 1-op 1 tegen Müller. Daardoor bleef het gelijkspel staan en wordt de competitie voor de thuisploeg volgende week beslist in Amsterdam.

Omdat FC Eindhoven won van FC Emmen en Almere City verloor van ADO Den Haag, ligt de strijd om de vierde periode nog helemaal open. Als FC Eindhoven volgende week wint bij FC Volendam is De Graafschap alsnog verzekerd van play-offs. Op De Toekomst neemt de ploeg van trainer Jan Vreman het dan zelf op tegen Jong Ajax.

Foto: De Graafschap Media

Lees meer over:

|

Lees ook

WhatsApp Image 2026-08-25 at 15.35.00

Brandweer blust brand in weiland met koeien in Varsseveld

Op een weiland in Varsseveld waar onder andere koeien in stonden, is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Voorbijgangers probeerden de brand nog te blussen, maar schakelde toch de brandweer in.

Rechtbank Arnhem  goede

Slachtoffer wist van niets terwijl collega’s live meekeken met seks

Een van hen had seks in de machinekamer, de ander startte een livestream en keek met collega's vanuit een technische ruimte mee. Twee matrozen uit de Achterhoek zouden aan boord van een marineschip in Den Helder seksueel beeldmateriaal hebben gemaakt en verspreid. Het slachtoffer kampt met paniekaanvallen.

BrandweerReanimatie

Brandweer Lochem doet mee met reanimatiepilot: 'Wij kunnen snel hulp bieden'

Brandweer Lochem wordt sinds begin deze maand ook gealarmeerd voor reanimaties in het eigen verzorgingsgebied. De brandweerpost doet mee aan een vrijwillige pilot binnen de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland. Postcommandant Eddy Hiddink is blij dat zijn korps op deze manier extra hulp kan verlenen.

giertank

Giertank gevuld met mest gekanteld in Zeddam

Een giertank die achter een trekker gekoppeld zat, is dinsdagochtend op de Terborgseweg in Zeddam op zijn zijkant terechtgekomen. De giertank was gevuld met mest, die na het ongeval licht uit de tank lekte.

Politie handboeien 4

Agenten vragen tweetal om ID, dan gaat het verschrikkelijk mis

Omstanders en een stroomstootwapen moesten er aan te pas komen om agenten te ontzetten: het liep in april vorig jaar in Lochem helemaal uit de hand toen om een identiteitsbewijs werd gevraagd. De rechtbank boog zich vrijdag over de zaak tegen twee mannen, die geprobeerd zouden hebben twee politiemensen te wurgen.

Coffeeshop0

Coffeeshop Magic verhoogt beloning gouden tip explosies naar 25.000 euro

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft de beloning voor de tip die leidt tot de aanhouding van de verdachte achter de explosies bij het pand verhoogd naar 25.000 euro. De cannabiszaak hoopt daarmee nieuwe informatie los te krijgen over de dader of daders van de aanslagen, die eind vorig jaar grote schade veroorzaakten aan de coffeeshop aan de Veemarkt.