gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Voorwaardelijke straf voor De Graafschap na vuurwerk in Den Haag

1ef69a274d390318c2ecb80c5447aa81

De Graafschap heeft één voorwaardelijke uitwedstrijd zonder publiek opgelegd gekregen vanwege het afsteken van vuurwerk tijdens de wedstrijd tegen ADO Den Haag. De aanklager betaald voetbal heeft een schikkingsvoorstel gedaan met een proeftijd van twee jaar.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Er is een schikkingsvoorstel gekomen en die hebben we geaccepteerd”, legt directeur algemene zaken Michael Ogubai uit. “We zijn blij dat onze supporters de uitwedstrijd bij Roda JC mogen bezoeken, de supporters die wij zo hard nodig hebben om samen tot een goed resultaat te komen.” Naast de voorwaardelijke straf krijgt de club een geldboete van €3.750, vanwege ‘wanordelijkheden’ in het uitvak bij ADO Den Haag. Het duel tegen de Hagenezen werd tijdelijk gestaakt nadat er vuurwerk in het uitvak werd afgestoken en op het veld terecht kwam.

In afwachting van dit schikkingsvoorstel nam De Graafschap na die wedstrijd het heft in eigen hand en verwelkomde de Brigata Tifosi (BT) niet tijdens de eerste twee wedstrijden. Het feit dat De Graafschap zelf al actie had ondernemen is volgens de Superboeren het gevolg dat de aanklager kiest voor een voorwaardelijke straf. Het bestuur heeft destijds de BT een verbod opgelegd voor de eerste thuiswedstrijd tegen FC Volendam, die werd gewonnen met 4-3. Daarnaast mistte de BT de uitwedstrijd tegen Excelsior Rotterdam die werd verloren met 3-1.

Lees ook

flitsmarathon0

Automobilisten opgelet: flitsmarathon in de Achterhoek

Het verkeersteam van Politie Oost-Nederland doet tot en met zondag mee aan de Europese flitsmarathon. Er worden op verschillende plekken in de Achterhoek snelheidscontroles uitgevoerd.

Eikenprocessierups 6

Emmerich bestrijdt eikenprocessierups vanuit de lucht met helikopter

Terwijl Nederlandse gemeenten de eikenprocessierups steeds vaker op een natuurlijke manier proberen te beheersen, kiest de Duitse grensstad Emmerich voor een andere opvallende aanpak. Daar worden rupsen preventief bestreden met een helikopter.

OngevalA12Blur

Duitse chauffeur aangehouden voor veroorzaken ernstig ongeval A12

De politie heeft vanwege het ongeval van afgelopen vrijdag in de file op de snelweg A12 ter hoogte van Beek een Duitse man aangehouden. Er zijn geen slachtoffers overleden bij het grote ongeval.

Windmolens_Duitsland040

Vergunning voor drie Duitse windturbines vlak over de grens bij Winterswijk

Kreis Borken gaat over tot de verlening van een vergunning voor drie windturbines van ongeveer 250 meter hoog bij Vardingholt/Kulver Heide, aan de andere kant van de grens bij de Winterswijkse buurtschap ’t Woold.

Organiser - Gert & Mareen

WK zijspancross na dertien jaar terug in Varsseveld: ‘Heel bijzonder dat het hier is’

Na dertien jaar zijn de beste zijspancrossers weer te vinden in Varsseveld. In het tweede weekend van september vormt crossbaan de Vennebulten het decor voor de strijd om de wereldtitels. Wat deze editie extra bijzonder maakt: niet alleen is het dertien jaar geleden dat het WK hier voor het laatst werd verreden, ook is het de eerste keer dat de quads om de wereldtitel strijden.

Clint Leemans

De Graafschap verliest laatste oefenduel: ‘Er zit muziek in, maar er moet wat bij’

De Graafschap heeft zaterdag op een bomvol Sportpark Pluimerskamp in Zelhem de voorbereiding afgesloten met een ruime nederlaag tegen Excelsior Rotterdam. Op het veld van ZZC’20 werd het 1-5 voor de eredivisionist. Ondanks het teleurstellende resultaat heerst er bij Clint Leemans toch een goed gevoel over de voorbereiding.