gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verdediger Hilderink op huurbasis naar Oss

4a1b251ffd62aa8a675ed7c763db0239

Milan Hilderink wordt het komende seizoen door De Graafschap verhuurd aan TOP Oss. De negentienjarige verdediger uit Steenderen heeft in Doetinchem nog een contract tot juni 2023.

Tim Rondeel |
"We zien op dit moment in Milan nog niet direct een basisspeler", aldus technisch manager Peter Bijvelds. "Milan heeft echter een dusdanige leeftijd dat het belangrijk is voor hem om veel aan spelen toe te komen." De verdediger uit de jeugdopleiding ligt nog vast tot juni 2023. De Graafschap heeft een optie voor een extra jaar. "We geloven namelijk wel in zijn potentie om basisspeler te kunnen worden", aldus de Bijvelds. "Daarom lijkt het ons het beste dat hij nu deze stap maakt."

De verdediger uit Steenderen speelde tot nu toe zestien wedstrijden in het eerste elftal van de Doetinchemmers. Hierin scoorde hij één keer, dat was in de KNVB- bekerwedstrijd tegen PSV. Hilderink maakte in 2019 op zestienjarige leeftijd zijn debuut in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam

Foto: REGIO8

Lees meer over:

|

Lees ook

Boumans

Mark Boumans stopt als burgemeester van Doetinchem

Mark Boumans stopt per 1 december als burgemeester van Doetinchem. Dat maakte hij donderdagavond bekend tijdens de raadsvergadering. Hij gaat aan de slag als voorzitter van de Vereniging Hogescholen in Den Haag.

MarkDiemers0

Mark Diemers keert terug bij De Graafschap: 'Samen één zijn met de supporters'

Mark Diemers keert terug bij De Graafschap. De Doetinchemmers hebben de 32-jarige middenvelder per direct toegevoegd aan de selectie. De transfervrije Fries tekent een contract tot medio 2028 in Doetinchem.

Scheepvaart0

IJssel in de Achterhoek deels eenrichtingsverkeer door extreem laag water

Schepen kunnen vanaf vrijdag op de IJssel tussen Zutphen en Westervoort nog maar één kant op varen. Door het lage water is de vaargeul op sommige plekken te smal en te ondiep voor tweerichtingsverkeer, meldt Rijkswaterstaat. Schepen mogen alleen nog richting Arnhem varen.

Slaapkamerbrand Orion Lichtenvoorde

Slaapkamerbrand Lichtenvoorde snel onder controle

Aan de Orion in Lichtenvoorde heeft donderdagochtend een brand gewoed in een slaapkamer. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen. Over de oorzaak van de brand is niets bekend.

b9128a33fe59b72bfdf49dfdf109d385

Beruchte flexflitser deelt 649 boetes uit aan Gaanderenseweg in Doetinchem

De flexflitser aan de Gaanderenseweg in Doetinchem heeft in acht weken tijd 649 snelheidsovertredingen geregistreerd. Dat zijn er beduidend minder dan op de eerdere locatie aan de Rijksweg in Gaanderen, waar ruim 14.000 boetes werden uitgedeeld.

bebording afzetting  Eltenseweg

Grensfuik op A12 verdwijnt vrijdag, Eltenseweg 30 september weer open in twee richtingen

De gemeente Montferland brengt de Eltenseweg tussen Beek en Elten op woensdag 30 september terug naar de situatie van vóór de grenscontroles op de A12. Vanaf die dag kan het verkeer er weer in beide richtingen de grens over. De borden die nu eenrichtingsverkeer aangeven of het verkeer omleiden, worden weggehaald. De reden is dat de Duitse autoriteiten de grenscontroles anders gaan uitvoeren. De huidige vaste controleplek op de A12 vervalt daarmee.