gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

TOP Oss-huurling Hilderink in wachtkamer bij De Graafschap

9771242b4b3b5660b0b128082b8f9c4b

De Graafschap komt vrijdagavond in actie tegen TOP Oss en treft daar Milan Hilderink. De twintigjarige verdediger uit Steenderen is dit seizoen door de Doetinchemers verhuurd aan de Ossenaren, of hij ooit nog in het blauwwit uitkomt, weet hij niet.

Tim Rondeel |
"Het is voor mij een hele speciale wedstrijd", zegt de verdediger in aanloop naar het duel. "De Graafschap is natuurlijk een fantastische club en ik kijk er al heel lang naar uit." Hilderink kwam dit seizoen tot nu toe 22 keer in actie voor TOP. "Ik vind Oss een warme club en we werken keihard. Ik kan mij hier mooi ontwikkelen", aldus de Achterhoeker. "Ik heb toch al wel redelijk wat in de basis gestaan en dat bevalt altijd goed als je minuten kan maken en verder kan gaan, dus ik heb wel een positief gevoel."

Deze maand werd duidelijk dat de optie in het contract van Hilderink niet gelicht is door De Graafschap. "Voor mij ligt alles nog open, Peter (technisch manager Peter Bijvelds red.) zei wel dat ik goed bezig was", geeft Hilderink aan. "We zien het vanzelf wel, ik focus mij nu gewoon op de laatste zes wedstrijden en dan zien we het wel." Een concreet gesprek over volgend seizoen heeft de Achterhoeker nog niet gehad.

Jeugd en Achterhoek slaan de klok
Bij De Graafschap staan er wekelijks veel Achterhoekers en jongens uit de eigen jeugd aan de aftrap. Hilderink vindt het mooi om te zien en hoopt er volgend jaar onderdeel van te zijn: "Voor mij is het mooi om al die jonge jongens te zien bij het eerste, ik hoop dat ik die lijn ook kan doorzetten."

Foto: REGIO8 (archief)

Lees meer over:

|

Lees ook

DieperSint20

Borculo krijgt sintstandbeeld voor Rob Dieperink, bedrag binnen zeven uur opgehaald

Borculo krijgt een bronzen standbeeld van Sint Nicolaas als blijvend eerbetoon aan Rob Dieperink. Het streefbedrag van de crowdfunding voor het beeld is woensdag binnen zeven uur behaald. De benodigde 11.500 euro werd daarmee sneller opgehaald dan de initiatiefnemers hadden verwacht.

WhatsApp Image 2026-09-02 at 14.06.47

Koenders in Gaanderen bestaat honderd jaar: ‘We kunnen hier niet zomaar afscheid van nemen’

Familiebedrijf en warenwinkel Koenders in Gaanderen viert donderdag het honderdjarig bestaan. Al drie generaties lang staat de familie Koenders aan het roer van de winkel. Dat de zaak na al die jaren nog altijd een begrip is in Gaanderen, maakt eigenaren Wilbert en Tiny Koenders trots.

Geiten

Keijenborg schiet weinig op met versoepeling geitenregel

In de gemeente Bronckhorst kunnen vanaf het najaar weer vergunningaanvragen voor woningbouw worden ingediend buiten een straal van 500 meter van geitenhouderijen. Eerder gold hiervoor een afstand van 1.000 meter. Volgens Willem-Jan van Vijfeyken, voorzitter van dorpsraad Keijenborg is dit een goede stap, maar lost dit nog niet de bouwproblemen in het dorp op.

04 Sluis de Pol0

Sluizen Oude IJssel weer open na historische sluiting

De sluizen bij De Pol en Doesburg zijn weer open. Door de langzaam herstellende waterstanden kunnen schepen op de Oude IJssel sinds maandag weer gebruikmaken van de sluizen.

WhatsApp Image 2026-09-01 at 18.38.53

Fietser raakt gewond bij aanrijding Winterswijk

Bij een aanrijding in Winterswijk is dinsdagmiddag een fietser gewond geraakt. Twee fietsers wilden elkaar inhalen maar kwamen met elkaar in aanraking.

Schermafbeelding 2026-09-02 093914

Geen gewonden bij kettingbotsing bij Etten

Bij een kettingbotsing bij Etten zijn dinsdagmiddag geen gewonden gevallen. Vier auto’s waren betrokken bij het ongeval.