gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

TOP Oss-huurling Hilderink in wachtkamer bij De Graafschap

9771242b4b3b5660b0b128082b8f9c4b

De Graafschap komt vrijdagavond in actie tegen TOP Oss en treft daar Milan Hilderink. De twintigjarige verdediger uit Steenderen is dit seizoen door de Doetinchemers verhuurd aan de Ossenaren, of hij ooit nog in het blauwwit uitkomt, weet hij niet.

Tim Rondeel |
"Het is voor mij een hele speciale wedstrijd", zegt de verdediger in aanloop naar het duel. "De Graafschap is natuurlijk een fantastische club en ik kijk er al heel lang naar uit." Hilderink kwam dit seizoen tot nu toe 22 keer in actie voor TOP. "Ik vind Oss een warme club en we werken keihard. Ik kan mij hier mooi ontwikkelen", aldus de Achterhoeker. "Ik heb toch al wel redelijk wat in de basis gestaan en dat bevalt altijd goed als je minuten kan maken en verder kan gaan, dus ik heb wel een positief gevoel."

Deze maand werd duidelijk dat de optie in het contract van Hilderink niet gelicht is door De Graafschap. "Voor mij ligt alles nog open, Peter (technisch manager Peter Bijvelds red.) zei wel dat ik goed bezig was", geeft Hilderink aan. "We zien het vanzelf wel, ik focus mij nu gewoon op de laatste zes wedstrijden en dan zien we het wel." Een concreet gesprek over volgend seizoen heeft de Achterhoeker nog niet gehad.

Jeugd en Achterhoek slaan de klok
Bij De Graafschap staan er wekelijks veel Achterhoekers en jongens uit de eigen jeugd aan de aftrap. Hilderink vindt het mooi om te zien en hoopt er volgend jaar onderdeel van te zijn: "Voor mij is het mooi om al die jonge jongens te zien bij het eerste, ik hoop dat ik die lijn ook kan doorzetten."

Foto: REGIO8 (archief)

Lees meer over:

|

Lees ook

WhatsApp Image 2026-10-02 at 14.30.52

Fietser overleden na aanrijding in Doetinchem

Een fietser is overleden na een aanrijding op de Varsseveldseweg in Doetinchem. Een traumahelikopter is opgeroepen en landde in een nabijgelegen weiland, maar hulp mocht niet meer baten.

VB_FCEIGRA10

De Graafschap wil doorpakken in Eindhoven, Kwint aast op eerste treffer

Na de overwinning op FC Den Bosch op De Vijverberg hoopt De Graafschap zaterdag tegen FC Eindhoven de weg omhoog verder in te slaan. De Superboeren wonnen twee van hun laatste drie wedstrijden en trainer Thomas Duivenvoorden merkt dat het vertrouwen binnen zijn ploeg steeds verder groeit.

DiesmeToren10

Zes miljoen nodig voor Diemse toren: ‘Icoon moet behouden blijven’

Bijna zes miljoen euro is nodig om de Didamse Mariakerk en de bijbehorende toren te restaureren. De actie ‘Red de Diemse Toren’ wordt vrijdagavond officieel afgetrapt. Initiatiefnemer Ted Kok hoopt dat inwoners en bedrijven uit Didam de schouders eronder zetten.

Grens Suderwick Duitsland 2025

Achterhoek legt Duitslandplannen vast: goede buren, één koers

Het ligt niet aan de contacten met de Duitse partners. Die zijn goed. “Nederlandse en Duitse bestuurders weten elkaar snel te vinden”, zeggen Duitslandcoördinatoren Andrea Arens en Miranda van Balveren. Wat tot dusver ontbrak, was een gezamenlijke koers: één document waarin de acht Achterhoekse gemeenten vastleggen welke onderwerpen in de samenwerking met Duitsland voorrang krijgen.

WhatsApp Image 2026-10-02 at 10.55.02 (1)

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een bewolkt maar aangenaam weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en Liemers door. Vanuit Silvolde voorspelt Gerrit een aangenaam weekend.

Derksen_Geld2

Montferland betaalt werkende wethouder bijna 2.000 euro per maand aan wachtgeld

Montferland betaalt wethouder Jeanette Derksen bijna 2.000 euro per maand aan wachtgeld, terwijl ze gewoon actief is als wethouder. Derksen is na de gemeenteraadsverkiezingen minder gaan werken: van 100 naar 80 procent.