gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Slap De Graafschap verliest van directe concurrent Emmen

d0e563e7f110c0eee9eefe7983952917.jpg

De Graafschap heeft maandagavond een forse tik gekregen tijdens het bezoek aan FC Emmen. Tegen de directe concurrent werd het 3-0 voor de Emmenaren. Door de nederlaag zakken de Doetinchemmers naar de vijfde plek op de ranglijst.

Hidde Vinkenvleugel | Tim Rondeel |  | Aangepast op
Al vroeg in de wedstrijd liep De Graafschap een achterstand op. In de zesde minuut wist Jalen Hawkins de 1-0 op het scorebord te zetten. Zijn inzet werd onderweg naar het doel nog van richting veranderd, waardoor doelman Joshua Smits kansloos was. Een paar minuten later verdubbelde de thuisploeg de voorsprong. Spits Franck Evina liet het net bollen in de tiende minuut. De Doetinchemmers werden in het begin van de wedstrijd compleet overlopen. Dit trok in de loop van de eerste helft bij, maar tot echt grote kansen kwamen de Superboeren niet.

Ook scheidsrechter Robin Hensgens had geen beste avond in Emmen. Een aanslag op Jesse van der Haar werd slechts met geel bestraft, en ook bij het tweede doelpunt van de thuisploeg leek de arbitrage niet scherp te zijn op buitenspel. Het niveau van de scheidsrechter en zijn assistenten was aan beide kanten van het mes dubieus.

In de tweede helft leek er een ander De Graafschap uit de kleedkamer te komen. In de eerste minuten kwamen ze een paar keer gevaarlijk naar voren, maar dit leidde niet tot een doelpunt. Aan de andere kant van het veld gebeurde dat wel. In de 47e minuut schoot Julius Kade de eindstand op het scorebord: 3-0.

De tweede helft verliep verder gezapig. Emmen vond het wel prima en hoefde niet meer zo nodig, terwijl De Graafschap daarentegen simpelweg niet leek te kunnen. Een positief puntje aan de wedstrijd was het debuut van de achttienjarige jeugdspeler Kyano Kwint.

Aanstaande zondag kunnen de mannen van Jan Vreman zich revancheren. Dan komt laagvlieger VVV-Venlo op bezoek in Doetinchem.

Lees meer over:

|

Lees ook

Loraine van Aalten.jpg

Doetinchemse Loraine (27) deelt haar verhaal in Over Mijn Lijk

Het leven van de 27-jarige Loraine van Aalten uit Doetinchem ziet er al enkele jaren anders uit dan dat van veel leeftijdsgenoten. In 2023 kreeg ze te horen dat ze eierstokkanker heeft en niet meer beter wordt. Om dat verhaal te delen met zoveel mogelijk mensen, is de Doetinchemse een van de deelnemers aan het seizoen van het BNNVARA-programma ‘Over mijn Lijk’.

685024511_1388645903305468_2465330173477600560_n.jpg

Brandweer Bergh helpt bij blussen natuurbrand ’t Harde

Brandweer Bergh heeft afgelopen avond en nacht geholpen met het bestrijden van de grote natuurbrand op een militair oefenterrein in ’t Harde. De Achterhoekse spuitgasten zijn inmiddels weer terug.

KinderboerderijDidam0.jpg

Beschimmeld eten en hondenpoep; kinderboerderij Didam klaar met dumpingen

Vrijwilligers van de kinderboerderij in Didam zijn boos. Keer op keer worden er dingen over het hek gegooid en daarmee bij de dieren gedumpt. Van beschimmeld eten tot hondenpoep en zelfs extra dieren. De maat is vol, dus gooien ze nu camerabeelden online om een dader op te sporen.

Ankersmid0.jpg

Hengeloër Ankersmid rijdt eerste én laatste keer Superbike op Varsselring: ‘Doodzonde’

Het Bronckhorster dorp Hengelo staat aan de vooravond van de jaarlijkse wegraces op de Varsselring. Voor Hengeloër Wesley Ankersmid krijgt het raceweekend een bijzonder karakter: de coureur maakt zijn debuut in de Superbike-klasse, terwijl dat meteen zijn laatste keer is. De klasse verdwijnt namelijk uit het International Road Racing Championship.

KERKETTEN0.jpg

Martinuskerk Etten komt met noodkreet: ‘Volstrekt onhaalbaar!’

De pas geopende Martinuskerk in Etten heeft een noodkreet gestuurd naar het college van de gemeente Oude IJsselstreek. Het bestuur van Stichting Erfgoed Martinuskerk zegt dat de huidige vergunningen en handhavingsmaatregelen het goed kunnen draaien van de kerk onder druk zetten. Volgens hen zijn de geluidsnormen ‘volstrekt onhaalbaar’ en beperken de regels de mogelijkheden flink.

Europabrug0.png

Onderhoud aan Europabrug Doetinchem: flinke hinder door werkzaamheden tot half juni

Weggebruikers die regelmatig over de Europabrug in Doetinchem rijden, moeten in mei en juni rekening houden met flinke hinder. De brug krijgt namelijk een flinke opknapbeurt. Daarbij wordt de weg op de brug meerdere keren deels of volledig afgesloten voor het verkeer.