gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Slap De Graafschap verliest van directe concurrent Emmen

d0e563e7f110c0eee9eefe7983952917.jpg

De Graafschap heeft maandagavond een forse tik gekregen tijdens het bezoek aan FC Emmen. Tegen de directe concurrent werd het 3-0 voor de Emmenaren. Door de nederlaag zakken de Doetinchemmers naar de vijfde plek op de ranglijst.

Hidde Vinkenvleugel | Tim Rondeel |  | Aangepast op
Al vroeg in de wedstrijd liep De Graafschap een achterstand op. In de zesde minuut wist Jalen Hawkins de 1-0 op het scorebord te zetten. Zijn inzet werd onderweg naar het doel nog van richting veranderd, waardoor doelman Joshua Smits kansloos was. Een paar minuten later verdubbelde de thuisploeg de voorsprong. Spits Franck Evina liet het net bollen in de tiende minuut. De Doetinchemmers werden in het begin van de wedstrijd compleet overlopen. Dit trok in de loop van de eerste helft bij, maar tot echt grote kansen kwamen de Superboeren niet.

Ook scheidsrechter Robin Hensgens had geen beste avond in Emmen. Een aanslag op Jesse van der Haar werd slechts met geel bestraft, en ook bij het tweede doelpunt van de thuisploeg leek de arbitrage niet scherp te zijn op buitenspel. Het niveau van de scheidsrechter en zijn assistenten was aan beide kanten van het mes dubieus.

In de tweede helft leek er een ander De Graafschap uit de kleedkamer te komen. In de eerste minuten kwamen ze een paar keer gevaarlijk naar voren, maar dit leidde niet tot een doelpunt. Aan de andere kant van het veld gebeurde dat wel. In de 47e minuut schoot Julius Kade de eindstand op het scorebord: 3-0.

De tweede helft verliep verder gezapig. Emmen vond het wel prima en hoefde niet meer zo nodig, terwijl De Graafschap daarentegen simpelweg niet leek te kunnen. Een positief puntje aan de wedstrijd was het debuut van de achttienjarige jeugdspeler Kyano Kwint.

Aanstaande zondag kunnen de mannen van Jan Vreman zich revancheren. Dan komt laagvlieger VVV-Venlo op bezoek in Doetinchem.

Lees meer over:

|

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-21 at 16.20.17.jpeg

‘Vernield’ kunstwerk kunstroute ’s-Heerenberg blijkt toch niet vernield

Een video van een ‘vernield’ kunstwerk bij de kunstwandelroute in ’s-Heerenberg gaat rond op sociale media. “Het leek mensen een goed idee om met een schaar verschillende banden van dit kunstwerk stuk te knippen”, zegt de filmer. De vork blijkt iets anders in de steel te zitten, de kunstenaar vindt het zelfs helemaal niet erg dat het kunstwerk kapot lijkt.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Bouw Dorpsschool Halle hervat na vondst asbest en bouwproblemen

De bouwwerkzaamheden voor de nieuwe Dorpsschool in Halle zijn weer hervat. De bouw lag tijdelijk stil door eerdere tegenvallers bij de sloop van partycentrum Nijhof, waar meer asbest werd aangetroffen dan vooraf was ingeschat en de constructie anders bleek dan op tekeningen stond aangegeven.

IsalaVandalisme60.jpg

Isala Silvolde blaast laatste schooldag af na vernielingen: ‘Er is nu echt een grens bereikt’

Het Silvoldse Isala college heeft besloten de laatste schooldag voor eindexamenleerlingen af te blazen. In aanloop naar de normaal feestelijke dag vol activiteiten op school zijn er meerdere bekladdingen en vernielingen geweest bij de school. Conrector Tom Noten kon niet anders dan de dag annuleren: “Er is nu echt een grens bereikt.”

Steekincident Theemanstraat 2

Steekincident in woning Doetinchem, verdachte aangehouden

De politie doet onderzoek naar een mogelijk steekincident in Doetinchem. Rond 03.30 uur kwam een melding binnen van een conflict waar mogelijk een steekincident had plaatsgevonden in een woning aan de Theemanstraat in Doetinchem.

Munitie.jpg

Jonge magneetvisser haalt honderden kogels uit Doetinchemse water: ‘Jongensdroom die uitkomt’

Wat begon als een gewone middag magneetvissen, eindigde maandag in een opmerkelijke ontdekking voor de 18-jarige Ronan Tilstra en zijn vrienden in Doetinchem. Tijdens het vissen haalde de groep een zwaar object uit het water. Al snel bleek het te gaan om een munitiekist, gevuld met honderden kogels.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Ex-militair (23) uit Beek verdacht van handel in drugs en wapens, celstraf geëist

Hij zou gehandeld hebben in onder andere revolvers en gaspistolen en betrokken zijn bij MDMA-, crystal meth- en cocaïneproductie- en handel. De rechtbank in Arnhem behandelde deze maandag de zaak tegen een 23-jarige ex-militair uit Beek (gemeente Montferland).