gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Slap De Graafschap verliest van directe concurrent Emmen

d0e563e7f110c0eee9eefe7983952917.jpg

De Graafschap heeft maandagavond een forse tik gekregen tijdens het bezoek aan FC Emmen. Tegen de directe concurrent werd het 3-0 voor de Emmenaren. Door de nederlaag zakken de Doetinchemmers naar de vijfde plek op de ranglijst.

Hidde Vinkenvleugel | Tim Rondeel |  | Aangepast op
Al vroeg in de wedstrijd liep De Graafschap een achterstand op. In de zesde minuut wist Jalen Hawkins de 1-0 op het scorebord te zetten. Zijn inzet werd onderweg naar het doel nog van richting veranderd, waardoor doelman Joshua Smits kansloos was. Een paar minuten later verdubbelde de thuisploeg de voorsprong. Spits Franck Evina liet het net bollen in de tiende minuut. De Doetinchemmers werden in het begin van de wedstrijd compleet overlopen. Dit trok in de loop van de eerste helft bij, maar tot echt grote kansen kwamen de Superboeren niet.

Ook scheidsrechter Robin Hensgens had geen beste avond in Emmen. Een aanslag op Jesse van der Haar werd slechts met geel bestraft, en ook bij het tweede doelpunt van de thuisploeg leek de arbitrage niet scherp te zijn op buitenspel. Het niveau van de scheidsrechter en zijn assistenten was aan beide kanten van het mes dubieus.

In de tweede helft leek er een ander De Graafschap uit de kleedkamer te komen. In de eerste minuten kwamen ze een paar keer gevaarlijk naar voren, maar dit leidde niet tot een doelpunt. Aan de andere kant van het veld gebeurde dat wel. In de 47e minuut schoot Julius Kade de eindstand op het scorebord: 3-0.

De tweede helft verliep verder gezapig. Emmen vond het wel prima en hoefde niet meer zo nodig, terwijl De Graafschap daarentegen simpelweg niet leek te kunnen. Een positief puntje aan de wedstrijd was het debuut van de achttienjarige jeugdspeler Kyano Kwint.

Aanstaande zondag kunnen de mannen van Jan Vreman zich revancheren. Dan komt laagvlieger VVV-Venlo op bezoek in Doetinchem.

Lees meer over:

|

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-31 at 16.04.15.jpeg

Zelhemse survivalvereniging Jan in ’t Touw gered: gemeente past omgevingsplan aan

Survivalvereniging Jan in ’t Touw mag doorgaan met hun survivalactiviteiten op hun perceel aan de Schovenweg in Zelhem. Het college van Gemeente Bronckhorst heeft besloten het omgevingsplan aan te passen waardoor bouwwerken nu zeven meter hoog mogen zijn, en niet één meter, zoals het voorheen was.

SuderwickDinxperlo.jpg

Duitse steden grijpen kans op 30 km-zones aan, Nederlandse frustratie

Aalten loopt voorop, Bocholt volgt. Als het gaat om de versnelde invoering van 30 km-zones, werken Nederlandse en Duitse buren nauw samen in de grensgemeente ‘Dinxperwick’ (Dinxperlo en Suderwick). Bocholt heeft de inrichting van het centrum van Dinxperlo gekopieerd voor Suderwick.

Afbeelding1.jpg

Familie Lurvink draagt bakkerij na ruim 40 jaar over: ‘Goed gevoel bij deze stap’

Na meer dan veertig jaar neemt de familie Lurvink afscheid van hun bakkerij in het centrum van Doetinchem. De zaak komt in handen van familiebedrijf Koenen. Hoewel het afscheid niet zonder emoties is, overheerst bij mede-eigenaar Bastiaan Lurvink een positief gevoel.

LiekeAchterhoek30.jpg

Kennismaken met de Achterhoek levert Lieke tienduizenden views op: ‘Ik wilde snel integreren’

Hoe leer je de regio kennen als je vanuit het westen naar de Achterhoek verhuist? De 25-jarige Lieke Pouwer uit Doetinchem maakt de serie ‘kennismaken met de Achterhoek’ en heeft tienduizenden kijkers op Instagram en TikTok. “Ik heb ook al vrienden en vriendinnen gemaakt door de video’s, superleuk!”

Jose van Egmond + gemeentehuis.jpg

Waarnemend burgemeester van Tiel verkenner in Montferland: zoektocht naar stabiliteit

José van Egmond gaat het als verkenner aan de slag in de gemeente Montferland tijdens de bestuursvorming. Momenteel is ze waarnemend burgemeester in Tiel. De verkenningsfase moet medio mei klaar zijn.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Grote methzaak met labs onder meer in Baak: 44 maanden cel geëist tegen Doesburger

Tegen een 50-jarige man uit Doesburg is door het Openbaar Ministerie een gevangenisstraf van 44 maanden geëist. De man wordt ervan verdacht deel uit te maken van een crimineel verband dat zich op grote schaal bezighield met de productie van crystal meth, onder andere in Baak.