gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Silkeborg verslaat De Graafschap in finale Karel Stegeman Toernooi

98d4f96887fa48874290c151053b89e7.jpg

De Deense voetbalclub Silkeborg IF heeft De Graafschap maandag verslagen in de finale, en daarmee het Karel Stegeman Toernooi gewonnen. Het voetbaltoernooi voor Onder 19-teams werd de afgelopen dagen gespeeld op de velden van VV Ruurlo.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
Silkeborg had na een 0-0 eindstand in de finale strafschoppen nodig om af te rekenen met de Achterhoekse jeugdploeg, waardoor De Graafschap genoegen moest nemen met een tweede plek. De Doetinchemmers versloegen in de halve finale het Argentijnse CA Sarmiento. Die ploeg viel na een nederlaag tegen AC Horsens uit Denemarken buiten het podium. Thuisploeg VV Ruurlo sloot het toernooi met in totaal twaalf deelnemers af als de nummer laatst.

Enkele deelnemers aan het toernooi in Ruurlo, reizen komend weekend door naar Terborg voor een ander voetbaltoernooi voor Onder 19-teams. Het gaat om De Graafschap, CA Sarmiento en Garden City Panthers. Naast deze drie, staan ook sc Heerenveen, FC Twente/Heracles Almelo, Borussia Mönchengladbach, RC Strasbourg de Braziliaanse clubs Palmeiras en Fluminense en het Deense FC Midtjylland op het Terborg Toernooi.

Lees ook

MediaMarkt.jpeg

Mogelijk woningen op voormalig MediaMarkt-pand Doetinchem, ook Basic-Fit vertrekt

Het voormalige MediaMarkt-pand aan de Burgemeester van Nispenstraat in Doetinchem krijgt mogelijk een nieuwe invulling met woningbouw en vrijetijdsvoorzieningen. Sinds het vertrek van de elektronicazaak staat een groot deel van het pand leeg. Momenteel maakt alleen sportschool Basic-Fit nog gebruik van het gebouw, maar ook daar komt binnenkort verandering in.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 14.10.12.jpeg

Doetinchem ontvangt vijfde editie Achterhoek Pride

Doetinchem is in juni gastgemeente van de Achterhoek Pride. Aandacht voor inclusiviteit is er al op zondag 31 mei, als de gezamenlijke startbijeenkomst in de stad wordt gehouden. De belangenvereniging Stadsgroep Doetinchem organiseert de maand voor LHBTI+ met vrijwilligers en initiatiefnemers.

Groenetuinen20.jpg

Straten groener én klaar voor droogte: Doetinchem zet in op inspiratietuinen

In een tijd van toenemende weersextremen en droge periodes, wordt het steeds belangrijker om onze leefomgeving aan te passen volgens het Waterschap Rijn en IJssel. Toch ontbreekt het veel huiseigenaren aan inspiratie om hun tuin groener en waterbestendiger te maken. Met de opening van zogenoemde ‘groen-blauwe inspiratietuinen’ in de gemeente Doetinchem, moet daar verandering in komen.

Berkel.jpg

CDA en PRO in Berkelland voor blok gezet: aansluiten of buitenspel

Een open discussie over het tweesporen-voorstel van verkenner Jurgen van Houdt? Vergeet het maar! De politieke koers voor de komende vier jaren in Berkelland werd direct verankerd en Van Houdt, burgemeester van Rijssen-Holten, verliet dinsdagavond ontgoocheld het gemeentehuis in Borculo.

ophokplicht0.jpg

Ophokplicht voor pluimvee in de Achterhoek vervalt

De ophok- en afschermplicht die in verband met de vogelgriep gold voor pluimvee wordt in de Achterhoek, net als bijna in het hele land ingetrokken. Alleen in de Gelderse Vallei, waar veel pluimveebedrijven zitten, moeten de dieren nog binnen blijven, zo heeft staatssecretaris Erkens van Landbouw bekendgemaakt.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 08.59.45.jpeg

Botsing tussen auto en fietser in Varsseveld: fiets vast onder voertuig

Bij een ongeval op de Hovenstraat in Varsseveld is woensdagochtend een automobilist met een fietser in botsing gekomen. De bestuurder van de auto zag de fietser over het hoofd, waarna deze onder het voertuig terechtkwam.