gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Siem de Jong zet punt achter zijn carrière

cdb0f148e95df3ff104ffaa052fd2eba

Middenvelder Siem de Jong (34) zet vrijdag een punt achter zijn actieve loopbaan als voetballer. De wedstrijd De Graafschap - FC Den Bosch wordt het laatste duel in zijn carrière.

Tim Rondeel |
"De droom begon bijna dertig jaar geleden naast Stadion De Vijverberg, toen Luuk en ik over het hek klommen om op het oude trainingsveld lekker te voetballen”, blikt De Jong terug. "Vrijdag speel ik mijn laatste wedstrijd als profvoetballer in dit mooie stadion. Bedankt daarvoor, het was een eer." De middenvelder kwam tot vrijdagavond vier keer tot scoren in 27 duels voor de Superboeren.

De Jong stapte vanuit de jeugd van De Graafschap over naar de opleiding van Ajax. In Amsterdam maakte hij zijn debuut in het betaald voetbal en won hij als aanvoerder meerdere prijzen. Verder speelde de middenvelder nog voor PSV, het Engelse Newcastle United, Sydney FC in Australië, het Amerikaanse FC Cincinnati en SC Heerenveen voor hij terugkeerde in Doetinchem.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

UitkijktorenBelvedere0

Restauratie Lochemse Belvedère dichterbij dankzij actie voor inwoners en bedrijven

Boven op de Lochemse Berg staat uitkijktoren Belvedère. Deze is al ruim een halve eeuw niet voor bezoekers te beklimmen om van het uitzicht te genieten. Ondanks dat enkele pogingen om het Lochemse icoon te restaureren mislukten, doet Stichting Behoud Belvedère een nieuwe poging.

04 slingeland ziekenhuis0

Slingeland Ziekenhuis trotseert hitte: 'Doen er alles aan om het draaglijk te houden'

Terwijl de meeste basisscholen hun deuren gesloten houden en steeds meer evenementen worden afgelast vanwege de extreme hitte, draait het Slingeland Ziekenhuis onverminderd door. Dat vraagt wel om extra maatregelen om het voor patiënten en medewerkers zo aangenaam mogelijk te maken.

hitte0

HITTEBLOG | Basisscholen dicht, strooien en evenementen afgelast: code rood in Achterhoek

Met een weeralarm van het KNMI en code rood van kracht in de Achterhoek zijn verschillende evenement afgelast en ziet het dagelijks leven er iets anders uit. Zo zijn de meeste basisscholen gesloten en werken verschillende bedrijven met afwijkende tijden. Lokaal kan het kwik zelfs stijgen tot 40°C in de regio.

WhatsApp Image 2026-06-25 at 16.52.05

Eenzijdig ongeval bij afrit A18 bij Didam, bestuurder meegenomen naar ziekenhuis

Door een eenzijdig ongeval met een auto op de Bievankweg bij Didam is donderdagmiddag een flinke verkeershinder ontstaan. De bestuurder van het voertuig werd mogelijk onwel en is meegenomen naar het ziekenhuis.

Zon0

KNMI geeft weeralarm af vanwege extreme hitte: code rood in Achterhoek

Het KNMI heeft vanaf donderdagnacht 00.00 uur tot en met vrijdagavond 23.00 uur code rood afgegeven voor acht provincies in Nederland, waaronder ook Gelderland. Er was al code oranje afgegeven vanwege extreme hitte, dit is nu opgeschaald.

Veva10

VeVa-studenten marcheren door Doetinchem voor veteranen: ‘Zij vochten voor onze vrijheid’

Tientallen Veiligheid en Vakmanschap-studenten (VeVa) van het Graafschap College marcheerden donderdag door de Doetinchemse binnenstad. Tijdens de mars moeten studenten van de opleiding laten zien bereid te zijn verantwoordelijkheid te nemen voor onze vrijheid en veiligheid. Daarnaast willen ze hun waardering laten zien voor veteranen die zich hebben ingezet voor Nederland.