gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Siem de Jong zet punt achter zijn carrière

cdb0f148e95df3ff104ffaa052fd2eba

Middenvelder Siem de Jong (34) zet vrijdag een punt achter zijn actieve loopbaan als voetballer. De wedstrijd De Graafschap - FC Den Bosch wordt het laatste duel in zijn carrière.

Tim Rondeel |
"De droom begon bijna dertig jaar geleden naast Stadion De Vijverberg, toen Luuk en ik over het hek klommen om op het oude trainingsveld lekker te voetballen”, blikt De Jong terug. "Vrijdag speel ik mijn laatste wedstrijd als profvoetballer in dit mooie stadion. Bedankt daarvoor, het was een eer." De middenvelder kwam tot vrijdagavond vier keer tot scoren in 27 duels voor de Superboeren.

De Jong stapte vanuit de jeugd van De Graafschap over naar de opleiding van Ajax. In Amsterdam maakte hij zijn debuut in het betaald voetbal en won hij als aanvoerder meerdere prijzen. Verder speelde de middenvelder nog voor PSV, het Engelse Newcastle United, Sydney FC in Australië, het Amerikaanse FC Cincinnati en SC Heerenveen voor hij terugkeerde in Doetinchem.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

GRAAEK0

Oefenduel De Graafschap in Hengelo gaat niet door: zaterdag wel in Nieuw-Dijk

De Graafschap oefent zondag niet tegen Al Jazira op het terrein van Pax in Hengelo. De Doetinchemmers hebben het duel afgelast vanwege het beschikbaar aantal spelers.

image

Geen aparte Nederlandse voorwaarden in vergunning voor Duitse megaturbines

Nederlandse omwonenden krijgen geen afzonderlijke beschermingsvoorwaarden bij de komst van drie ongeveer 250 meter hoge windturbines vlak over de grens bij Winterswijk. Kreis Borken heeft wel maatregelen tegen geluid en slagschaduw in de vergunning opgenomen, maar ziet geen reden voor voorschriften die uitsluitend op Nederland zijn gericht.

Horeca Doetinchem

Horeca Doetinchem tekent convenant: 'Voor alle ondernemers belangrijk'

Om het uitgaansleven van Doetinchem veilig te houden en waar nodig te verbeteren hebben Koninklijke Horeca Nederland, brandweer, politie en de gemeente, woensdag een vernieuwd horecaconvenant getekend. Onder andere is er gekeken naar afspraken rondom brandveiligheid en drugsbeleid. De veiligheid van zowel de bezoekers als het horecapersoneel van het uitgaansgebied moet hierdoor verbeterd worden.

WhatsApp Image 2026-07-23 at 10.11.46

Auto klapt achterop andere auto in Beek, mogelijk door vergeten richtingaanwijzer

Een auto is hard op een andere auto geklapt op de Arnhemseweg (N335) in Beek. Ter hoogte van de Oude Eltenseweg ging het mis. Beide voertuigen moesten worden afgesleept.

DeStrang

Paviljoen de Strang Ulft krijgt rekening van 18.000 euro van gemeente

Paviljoen de Strang krijgt een rekening van 18.000 euro van de gemeente Oude IJsselstreek voor grondsanering. De grond rond het paviljoen is licht tot sterk verontreinigd met onder andere zware metalen en PFAS. Volgens de gemeente heeft de stichting niet op de goede manier met de grond gehandeld. Belangrijkste bezwaar? Het worteldoek ontbreekt.

WhatsApp Image 2026-07-23 at 08.01.34

Scooterrijdster gewond na botsing tegen stilstaande hoogwerker bij Etten

Een scooterrijdster is woensdagavond tegen een stilstaande hoogwerker gebotst bij Etten. De bestuurster raakte hierbij gewond.