gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Seuntjens helpt De Graafschap naar tweede plek met hattrick

ec87b888a2826a3b5777b062e0f6b73f

Voor de tweede keer dit seizoen heeft De Graafschap TOP Oss over de knie gelegd. Deze keer werd het een 4-0 overwinning. Omdat Helmond Sport de derby tegen FC Eindhoven met 3-4 verloor, zijn de Superboeren opgeschoven naar de tweede plaats in de Keuken Kampioen Divisie.

Tim Rondeel | Martijn Berkenfeldt |  | Aangepast op
Vanaf de eerste minuut drong De Graafschap al aan. Jeffry Fortes bediende Ralf Seuntjens, maar die prikte de bal net naast. Even later mikte Tristan van Gilst ook net iets te veel naar rechts. Daarna volgden twee kansen voor de Brabanders, maar de Noorse spits Abel Stensrud had het vizier niet op scherp staan.De Graafschap bleef het spel domineren. In het eerste half uur leverde dat echter geen grote kansen op. Maar daarna ging het ineens hard en vielen er vier treffers in acht minuten tijd.

Het eerste doelpunt werd ingeleid door Levi Schoppema. Hij werd onreglementair gestuit in het Brabantse strafschopgebied. De toegekende penalty werd door Ralf Seuntjens hard via de binnenkant van de paal tot doelpunt gepromoveerd.

Twee minuten later was Seuntjens opnieuw succesvol, dit keer op aangeven van Jeffry Fortes. ‘The Seun of God’ schoot dankbaar de messcherpe voorzet van zijn aanvoerder in de touwen. Een kleine drie minuten later kon Ibrahim El Kadiri zijn favoriete kunstje laten zien: Hij brak via de linkerzijde door, trok naar binnen en schoot de bal laag langs Mike Havekotte in de verre hoek. De 4-0 viel enkele minuten voor rust, opnieuw door een benutte strafschop van Ralf Seuntjens.

In de tweede helft ging De Graafschap op de oude voet verder; het bleef het spel maken. TOP Oss kwam maar sporadisch op de helft van de Superboeren.

Mimoun Mahi, Philip Brittijn, Anis Yadir en Youssef El Jebli kregen in het tweede bedrijf wat speelminuten van Jan Vreman. Ondanks dat deze invallers hun uiterste best deden om zich in de kijker te spelen, kwam het niet tot nog meer doelpunten op De Vijverberg. De grootste kansen waren voor Mimoun Mahi en Jeffry Fortes, maar beide heren zagen hun inzet gekeerd worden door Mike Havekotte.

Deze ruime overwinning was voldoende om te klimmen naar de tweede plaats, die recht geeft op rechtstreekse promotie naar de eredivisie. Maandag staat voor de ploeg van Jan Vreman de uitwedstrijd tegen FC Emmen op het programma.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-08-25 at 15.35.00

Brandweer blust brand in weiland met koeien in Varsseveld

Op een weiland in Varsseveld waar onder andere koeien in stonden, is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Voorbijgangers probeerden de brand nog te blussen, maar schakelde toch de brandweer in.

Rechtbank Arnhem  goede

Slachtoffer wist van niets terwijl collega’s live meekeken met seks

Een van hen had seks in de machinekamer, de ander startte een livestream en keek met collega's vanuit een technische ruimte mee. Twee matrozen uit de Achterhoek zouden aan boord van een marineschip in Den Helder seksueel beeldmateriaal hebben gemaakt en verspreid. Het slachtoffer kampt met paniekaanvallen.

BrandweerReanimatie

Brandweer Lochem doet mee met reanimatiepilot: 'Wij kunnen snel hulp bieden'

Brandweer Lochem wordt sinds begin deze maand ook gealarmeerd voor reanimaties in het eigen verzorgingsgebied. De brandweerpost doet mee aan een vrijwillige pilot binnen de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland. Postcommandant Eddy Hiddink is blij dat zijn korps op deze manier extra hulp kan verlenen.

giertank

Giertank gevuld met mest gekanteld in Zeddam

Een giertank die achter een trekker gekoppeld zat, is dinsdagochtend op de Terborgseweg in Zeddam op zijn zijkant terechtgekomen. De giertank was gevuld met mest, die na het ongeval licht uit de tank lekte.

Politie handboeien 4

Agenten vragen tweetal om ID, dan gaat het verschrikkelijk mis

Omstanders en een stroomstootwapen moesten er aan te pas komen om agenten te ontzetten: het liep in april vorig jaar in Lochem helemaal uit de hand toen om een identiteitsbewijs werd gevraagd. De rechtbank boog zich vrijdag over de zaak tegen twee mannen, die geprobeerd zouden hebben twee politiemensen te wurgen.

Coffeeshop0

Coffeeshop Magic verhoogt beloning gouden tip explosies naar 25.000 euro

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft de beloning voor de tip die leidt tot de aanhouding van de verdachte achter de explosies bij het pand verhoogd naar 25.000 euro. De cannabiszaak hoopt daarmee nieuwe informatie los te krijgen over de dader of daders van de aanslagen, die eind vorig jaar grote schade veroorzaakten aan de coffeeshop aan de Veemarkt.