gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Seuntjens helpt De Graafschap naar tweede plek met hattrick

ec87b888a2826a3b5777b062e0f6b73f

Voor de tweede keer dit seizoen heeft De Graafschap TOP Oss over de knie gelegd. Deze keer werd het een 4-0 overwinning. Omdat Helmond Sport de derby tegen FC Eindhoven met 3-4 verloor, zijn de Superboeren opgeschoven naar de tweede plaats in de Keuken Kampioen Divisie.

Tim Rondeel | Martijn Berkenfeldt |  | Aangepast op
Vanaf de eerste minuut drong De Graafschap al aan. Jeffry Fortes bediende Ralf Seuntjens, maar die prikte de bal net naast. Even later mikte Tristan van Gilst ook net iets te veel naar rechts. Daarna volgden twee kansen voor de Brabanders, maar de Noorse spits Abel Stensrud had het vizier niet op scherp staan.De Graafschap bleef het spel domineren. In het eerste half uur leverde dat echter geen grote kansen op. Maar daarna ging het ineens hard en vielen er vier treffers in acht minuten tijd.

Het eerste doelpunt werd ingeleid door Levi Schoppema. Hij werd onreglementair gestuit in het Brabantse strafschopgebied. De toegekende penalty werd door Ralf Seuntjens hard via de binnenkant van de paal tot doelpunt gepromoveerd.

Twee minuten later was Seuntjens opnieuw succesvol, dit keer op aangeven van Jeffry Fortes. ‘The Seun of God’ schoot dankbaar de messcherpe voorzet van zijn aanvoerder in de touwen. Een kleine drie minuten later kon Ibrahim El Kadiri zijn favoriete kunstje laten zien: Hij brak via de linkerzijde door, trok naar binnen en schoot de bal laag langs Mike Havekotte in de verre hoek. De 4-0 viel enkele minuten voor rust, opnieuw door een benutte strafschop van Ralf Seuntjens.

In de tweede helft ging De Graafschap op de oude voet verder; het bleef het spel maken. TOP Oss kwam maar sporadisch op de helft van de Superboeren.

Mimoun Mahi, Philip Brittijn, Anis Yadir en Youssef El Jebli kregen in het tweede bedrijf wat speelminuten van Jan Vreman. Ondanks dat deze invallers hun uiterste best deden om zich in de kijker te spelen, kwam het niet tot nog meer doelpunten op De Vijverberg. De grootste kansen waren voor Mimoun Mahi en Jeffry Fortes, maar beide heren zagen hun inzet gekeerd worden door Mike Havekotte.

Deze ruime overwinning was voldoende om te klimmen naar de tweede plaats, die recht geeft op rechtstreekse promotie naar de eredivisie. Maandag staat voor de ploeg van Jan Vreman de uitwedstrijd tegen FC Emmen op het programma.

Lees ook

PontbaasDirkWijers0

Dirk Wijers viert halve eeuw als pontbaas van Bronkhorsterveer: 'Je kunt hier van alles doen'

Al vijftig jaar staat Dirk Wijers aan het roer van een van de belangrijkste verbindingen tussen de Veluwe en de Achterhoek. De 74-jarige Bronkhorster pontbaas heeft in die halve eeuw ontelbare mensen van de ene naar de andere oever gebracht. De stoïcijnse pontbaas werd woensdagochtend met een smoesje naar Herberg De Gouden Leeuw gelokt, waar hij ter ere van zijn vijftigjarig jubileum in het zonnetje werd gezet.

Frederik Jacob Weber

Doetinchemmer schrijft boek na hersentumor: ‘Ik wist niet dat het leven zo mooi kon zijn’

Een hersentumor ter grootte van anderhalve sinaasappel zette elf jaar geleden het leven van de 49-jarige Frederik Jacob Weber uit Doetinchem op zijn kop. In de zware herstelperiode besloot hij zijn ervaringen op papier te zetten om deze periode te kunnen verwerken. Deze ervaringen vormden de basis voor zijn eigen boek dat op 10 september gelanceerd werd.

DJI_20261026142410_0134_D

Hoogste punt bereikt voor veertig sociale huurappartementen naast station Doetinchem

Naast station Doetinchem zijn de afgelopen maanden nieuwe sociale huurappartementen uit de grond verrezen. Bij de bouw van de veertig appartementen is inmiddels het hoogste punt bereikt. Daarmee krijgt het Stationskwartier, zoals het woongebied heet, steeds meer vorm.

WhatsApp Image 2026-10-27 at 23.03.56

De Graafschap sneuvelt weer in eerste bekerronde

Ook dit seizoen is De Graafschap in de Eurojackpot KNVB-beker niet verder gekomen dan ronde 1. In het Parkstad Limburg Stadion werd met 1-0 verloren van Roda JC.

2e2d95ac-c2e6-4e4d-8560-19411610fb6a

Parkeren in Duitse grenssteden duurder? Kleve wil tarieven met 50 procent verhogen

Parkeren in Kleve en Emmerich kan vanaf 2027 duurder worden. In Kleve liggen verhogingen tot 50 procent op tafel, Emmerich krijgt ook te maken met een verhoging van de parkeertarieven in de binnenstad. De aanjager van het duurder worden is een wijziging van btw-regels.

profielschetsLochem0

Lochem zoekt verbindende burgemeester met gevoel voor nuchterheid

Inlevingsvermogen, verbindend, vernieuwingsgericht en benaderbaar, dat zijn eigenschappen die de nieuwe burgemeester van Lochem moet hebben. Tijdens een extra raadsvergadering heeft de gemeenteraad de profielschets van de nieuwe burgemeester vastgesteld en overhandigd aan de commissaris van de Koning.