Ulft, Netherlands

Roelofsen wordt hoofd scouting bij De Graafschap

Assistent-trainer Richard Roelofsen wordt hoofd scouting en persoonlijke ontwikkeling bij De Graafschap. Tot het einde van dit seizoen blijft Roelofsen onderdeel van de staf bij het eerste vanwege de ziekte van hoofdtrainer Adrie Poldervaart.
Jasper Hazelaar | 9 maart 2023 15:41 | Aangepast op 9 maart 2023 15:41
“Ik denk dat het belangrijk is voor onze club om deze positie in te kleden met een persoon die de club door en door kent en zijn ambities en kwaliteiten ook juist op deze gebieden wil inzetten”, meldt technisch manager Peter Bijvelds over de positie van hoofd scouting. De scoutingtak was de afgelopen jaren een ondergeschoven kindje binnen de organisatie, zeker na het vertrek van Marcel Lötters, maar wordt onder Bijvelds weer opgetuigd. Volgens de technisch manager zijn er inmiddels twintig mensen betrokken bij het scoutingapparaat.

Op het gebied van scouting moet Roelofsen nauw gaan samenwerken met Bijvelds en hoofd jeugd Jefta Bresser. Het andere gedeelte van de nieuwe functie, persoonlijke ontwikkeling, betekent dat Roelofsen de grootste talenten van De Graafschap maatwerkbegeleiding gaat bieden. Dit om de brug naar het eerste kleiner te maken. Dan gaat het onder meer om het omgaan met media en mentale druk en persoonlijke verzorging.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

Voetbal|De Graafschap|

Lees ook

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Spits Theodoridis verlaat De Graafschap al na half jaar

De Griekse spits Dimitrios Theodoridis laat de Achterhoek na slechts een half seizoen weer achter zi...

Geen voetbal op de Vijverberg: streep door De Graafschap-FC Den Bosch

Er wordt zondag niet gevoetbald op stadion De Vijverberg. De KNVB heeft de hele speelronde in de eer...

Invaller Kwint redt De Graafschap: late overwinning in Oss

De Graafschap heeft zaterdag in de slotfase weten te winnen in Oss van TOP. De Doetinchemmers wisten...