gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Roelofsen wordt hoofd scouting bij De Graafschap

fe181f1a61b902921cf91cfb4e3d21be

Assistent-trainer Richard Roelofsen wordt hoofd scouting en persoonlijke ontwikkeling bij De Graafschap. Tot het einde van dit seizoen blijft Roelofsen onderdeel van de staf bij het eerste vanwege de ziekte van hoofdtrainer Adrie Poldervaart.

Jasper Hazelaar |
“Ik denk dat het belangrijk is voor onze club om deze positie in te kleden met een persoon die de club door en door kent en zijn ambities en kwaliteiten ook juist op deze gebieden wil inzetten”, meldt technisch manager Peter Bijvelds over de positie van hoofd scouting. De scoutingtak was de afgelopen jaren een ondergeschoven kindje binnen de organisatie, zeker na het vertrek van Marcel Lötters, maar wordt onder Bijvelds weer opgetuigd. Volgens de technisch manager zijn er inmiddels twintig mensen betrokken bij het scoutingapparaat.

Op het gebied van scouting moet Roelofsen nauw gaan samenwerken met Bijvelds en hoofd jeugd Jefta Bresser. Het andere gedeelte van de nieuwe functie, persoonlijke ontwikkeling, betekent dat Roelofsen de grootste talenten van De Graafschap maatwerkbegeleiding gaat bieden. Dit om de brug naar het eerste kleiner te maken. Dan gaat het onder meer om het omgaan met media en mentale druk en persoonlijke verzorging.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

|

Lees ook

FotoGijsBolkCopyrightDeGraafschapMedia

De Graafschap legt 21-jarige verdediger Gijs Bolk vast

De 21-jarige verdediger Gijs Bolk maakt de transfervrije overstap van FC Emmen naar De Graafschap. Hij tekent een contract voor twee seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

dorpsstraat Laag-Keppel10

Werkzaamheden Dorpsstraat Laag-Keppel starten in juli, verkeersproef uitgesteld

De provincie Gelderland gaat tussen 6 en 24 juli werkzaamheden uitvoeren aan de Dorpsstraat in Laag-Keppel. De werkzaamheden zijn geen onderdeel van de verkeersproef met de eenrichtingswegen bij de Dorpsstraat. De proef wordt op een later moment uitgevoerd.

Schermafbeelding 2026-06-17 093533

Brommerrijder gewond na harde botsing achter op auto in Doetinchem

Een jongeman op een brommer is dinsdagavond gewond geraakt bij een aanrijding in Doetinchem. Hij knalde hard achter op een personenauto en schoot met zijn handen door de achterruit heen.

flitser stickers

'Beruchte' flitspaal in Gaanderen is bestickerd: 'Wie was er klaar mee?

De mobiele flitspaal die in de afgelopen vijf weken bijna 15.000 mensen op de bon heeft geslingerd voor snelheidsovertredingen in Gaanderen, is afgeplakt. Iemand heeft blauwe stickers op de camera's van de flexflitser geplakt.

WhatsApp Image 2026-06-16 at 16.38.39

‘Grootste uitdaging is in het echt te verbinden, maak er een werkwoord van’

‘Berkelland, met elkaar in verbinding!’ Een ronkende titel van vijf fracties op papier, die in de praktijk gestalte moet krijgen, zo gaf burgemeester Joost van Oostrum mee. “Verbinden is een werkwoord, je zult aan de slag moeten met elkaar. De grootste uitdaging is elkaar in het echt te verbinden, dus maak er een werkwoord van”, aldus Van Oostrum.

AZCDidam0

Centrum Didam deels dicht voor verkeer rond demonstratie met toespraak Wilders

Een deel van het centrum van Didam wordt woensdagavond afgesloten voor al het verkeer vanwege een demonstratie tegen de beoogde asielopvang in de gemeente Montferland. De gemeente heeft maatregelen getroffen die wijzen op een verwachte grote opkomst, mede door de aangekondigde aanwezigheid van PVV-fractievoorzitter Geert Wilders.