gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Roelofsen wordt hoofd scouting bij De Graafschap

fe181f1a61b902921cf91cfb4e3d21be

Assistent-trainer Richard Roelofsen wordt hoofd scouting en persoonlijke ontwikkeling bij De Graafschap. Tot het einde van dit seizoen blijft Roelofsen onderdeel van de staf bij het eerste vanwege de ziekte van hoofdtrainer Adrie Poldervaart.

Jasper Hazelaar |
“Ik denk dat het belangrijk is voor onze club om deze positie in te kleden met een persoon die de club door en door kent en zijn ambities en kwaliteiten ook juist op deze gebieden wil inzetten”, meldt technisch manager Peter Bijvelds over de positie van hoofd scouting. De scoutingtak was de afgelopen jaren een ondergeschoven kindje binnen de organisatie, zeker na het vertrek van Marcel Lötters, maar wordt onder Bijvelds weer opgetuigd. Volgens de technisch manager zijn er inmiddels twintig mensen betrokken bij het scoutingapparaat.

Op het gebied van scouting moet Roelofsen nauw gaan samenwerken met Bijvelds en hoofd jeugd Jefta Bresser. Het andere gedeelte van de nieuwe functie, persoonlijke ontwikkeling, betekent dat Roelofsen de grootste talenten van De Graafschap maatwerkbegeleiding gaat bieden. Dit om de brug naar het eerste kleiner te maken. Dan gaat het onder meer om het omgaan met media en mentale druk en persoonlijke verzorging.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

|

Lees ook

Boumans

Mark Boumans stopt als burgemeester van Doetinchem

Mark Boumans stopt per 1 december als burgemeester van Doetinchem. Dat maakte hij donderdagavond bekend tijdens de raadsvergadering. Hij gaat aan de slag als voorzitter van de Vereniging Hogescholen in Den Haag.

MarkDiemers0

Mark Diemers keert terug bij De Graafschap: 'Samen één zijn met de supporters'

Mark Diemers keert terug bij De Graafschap. De Doetinchemmers hebben de 32-jarige middenvelder per direct toegevoegd aan de selectie. De transfervrije Fries tekent een contract tot medio 2028 in Doetinchem.

Scheepvaart0

IJssel in de Achterhoek deels eenrichtingsverkeer door extreem laag water

Schepen kunnen vanaf vrijdag op de IJssel tussen Zutphen en Westervoort nog maar één kant op varen. Door het lage water is de vaargeul op sommige plekken te smal en te ondiep voor tweerichtingsverkeer, meldt Rijkswaterstaat. Schepen mogen alleen nog richting Arnhem varen.

Slaapkamerbrand Orion Lichtenvoorde

Slaapkamerbrand Lichtenvoorde snel onder controle

Aan de Orion in Lichtenvoorde heeft donderdagochtend een brand gewoed in een slaapkamer. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen. Over de oorzaak van de brand is niets bekend.

b9128a33fe59b72bfdf49dfdf109d385

Beruchte flexflitser deelt 649 boetes uit aan Gaanderenseweg in Doetinchem

De flexflitser aan de Gaanderenseweg in Doetinchem heeft in acht weken tijd 649 snelheidsovertredingen geregistreerd. Dat zijn er beduidend minder dan op de eerdere locatie aan de Rijksweg in Gaanderen, waar ruim 14.000 boetes werden uitgedeeld.

bebording afzetting  Eltenseweg

Grensfuik op A12 verdwijnt vrijdag, Eltenseweg 30 september weer open in twee richtingen

De gemeente Montferland brengt de Eltenseweg tussen Beek en Elten op woensdag 30 september terug naar de situatie van vóór de grenscontroles op de A12. Vanaf die dag kan het verkeer er weer in beide richtingen de grens over. De borden die nu eenrichtingsverkeer aangeven of het verkeer omleiden, worden weggehaald. De reden is dat de Duitse autoriteiten de grenscontroles anders gaan uitvoeren. De huidige vaste controleplek op de A12 vervalt daarmee.