gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Roelofsen wordt hoofd scouting bij De Graafschap

fe181f1a61b902921cf91cfb4e3d21be.jpg

Assistent-trainer Richard Roelofsen wordt hoofd scouting en persoonlijke ontwikkeling bij De Graafschap. Tot het einde van dit seizoen blijft Roelofsen onderdeel van de staf bij het eerste vanwege de ziekte van hoofdtrainer Adrie Poldervaart.

Jasper Hazelaar |
“Ik denk dat het belangrijk is voor onze club om deze positie in te kleden met een persoon die de club door en door kent en zijn ambities en kwaliteiten ook juist op deze gebieden wil inzetten”, meldt technisch manager Peter Bijvelds over de positie van hoofd scouting. De scoutingtak was de afgelopen jaren een ondergeschoven kindje binnen de organisatie, zeker na het vertrek van Marcel Lötters, maar wordt onder Bijvelds weer opgetuigd. Volgens de technisch manager zijn er inmiddels twintig mensen betrokken bij het scoutingapparaat.

Op het gebied van scouting moet Roelofsen nauw gaan samenwerken met Bijvelds en hoofd jeugd Jefta Bresser. Het andere gedeelte van de nieuwe functie, persoonlijke ontwikkeling, betekent dat Roelofsen de grootste talenten van De Graafschap maatwerkbegeleiding gaat bieden. Dit om de brug naar het eerste kleiner te maken. Dan gaat het onder meer om het omgaan met media en mentale druk en persoonlijke verzorging.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

|

Lees ook

99d46a90-83d8-4ca7-b4dc-52889117195c.jpg

Auto vliegt tijdens rijden in brand nabij Velswijk

Een auto is woensdagmiddag uitgebrand tussen Velswijk en Keijenborg. Het voertuig vloog door een nog onbekende oorzaak in brand en werd volledig verwoest.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.42.07.jpeg

Montferland wil honderden arbeidsmigranten huisvesten op bedrijventerrein ’s-Heerenberg

Montferland wil in 2027 een opvanglocatie realiseren voor drie- tot vierhonderd arbeidsmigranten op bedrijventerrein De Immenhorst in ’s-Heerenberg. De gemeente zet daarmee een volgende stap in een plan dat in 2024 al door de raad werd vastgesteld.

MediaMarkt.jpeg

Mogelijk woningen op voormalig MediaMarkt-pand Doetinchem, ook Basic-Fit vertrekt

Het voormalige MediaMarkt-pand aan de Burgemeester van Nispenstraat in Doetinchem krijgt mogelijk een nieuwe invulling met woningbouw en vrijetijdsvoorzieningen. Sinds het vertrek van de elektronicazaak staat een groot deel van het pand leeg. Momenteel maakt alleen sportschool Basic-Fit nog gebruik van het gebouw, maar ook daar komt binnenkort verandering in.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 14.10.12.jpeg

Doetinchem ontvangt vijfde editie Achterhoek Pride

Doetinchem is in juni gastgemeente van de Achterhoek Pride. Aandacht voor inclusiviteit is er al op zondag 31 mei, als de gezamenlijke startbijeenkomst in de stad wordt gehouden. De belangenvereniging Stadsgroep Doetinchem organiseert de maand voor LHBTI+ met vrijwilligers en initiatiefnemers.

Groenetuinen20.jpg

Straten groener én klaar voor droogte: Doetinchem zet in op inspiratietuinen

In een tijd van toenemende weersextremen en droge periodes, wordt het steeds belangrijker om onze leefomgeving aan te passen volgens het Waterschap Rijn en IJssel. Toch ontbreekt het veel huiseigenaren aan inspiratie om hun tuin groener en waterbestendiger te maken. Met de opening van zogenoemde ‘groen-blauwe inspiratietuinen’ in de gemeente Doetinchem, moet daar verandering in komen.

Berkel.jpg

CDA en PRO in Berkelland voor blok gezet: aansluiten of buitenspel

Een open discussie over het tweesporen-voorstel van verkenner Jurgen van Houdt? Vergeet het maar! De politieke koers voor de komende vier jaren in Berkelland werd direct verankerd en Van Houdt, burgemeester van Rijssen-Holten, verliet dinsdagavond ontgoocheld het gemeentehuis in Borculo.