gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Roelofsen wordt hoofd scouting bij De Graafschap

fe181f1a61b902921cf91cfb4e3d21be.jpg

Assistent-trainer Richard Roelofsen wordt hoofd scouting en persoonlijke ontwikkeling bij De Graafschap. Tot het einde van dit seizoen blijft Roelofsen onderdeel van de staf bij het eerste vanwege de ziekte van hoofdtrainer Adrie Poldervaart.

Jasper Hazelaar |
“Ik denk dat het belangrijk is voor onze club om deze positie in te kleden met een persoon die de club door en door kent en zijn ambities en kwaliteiten ook juist op deze gebieden wil inzetten”, meldt technisch manager Peter Bijvelds over de positie van hoofd scouting. De scoutingtak was de afgelopen jaren een ondergeschoven kindje binnen de organisatie, zeker na het vertrek van Marcel Lötters, maar wordt onder Bijvelds weer opgetuigd. Volgens de technisch manager zijn er inmiddels twintig mensen betrokken bij het scoutingapparaat.

Op het gebied van scouting moet Roelofsen nauw gaan samenwerken met Bijvelds en hoofd jeugd Jefta Bresser. Het andere gedeelte van de nieuwe functie, persoonlijke ontwikkeling, betekent dat Roelofsen de grootste talenten van De Graafschap maatwerkbegeleiding gaat bieden. Dit om de brug naar het eerste kleiner te maken. Dan gaat het onder meer om het omgaan met media en mentale druk en persoonlijke verzorging.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

|

Lees ook

VanKeukentafelNaarKieslijstJORISEVA.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Joris en Eva ten Have in Oude IJsselstreek

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Joris en Eva ten Have, samen op de kieslijst van Achterhoeks Democratisch Alternatief (ADA) in de gemeente Oude IJsselstreek.

Schermafbeelding 2026-03-11 124346.png

Twee auto’s total loss bij ongeval op A18 bij Doetinchem

Bij een ongeval op de snelweg A18 ter hoogte van de McDonald’s in Doetinchem zijn twee auto’s total loss geraakt. Een automobilist wilde de snelweg oprijden, raakte daarbij in de slip en kwam in aanrijding met een ander voertuig op de snelweg. De snelweg is vanaf de op- en afrit afgesloten.

Grensovergang2.jpg

Gemeenten aan weerszijden grens willen andere aanpak grenscontroles A3

Ongelukken, drukte in de kernen en lange files, de gemeenten Montferland, Zevenaar en Emmerich zijn er klaar mee. Ze hebben de krachten gebundeld in de vorm van een gezamenlijke brief aan de Duitse minister. Er is een duidelijk doel: de grenscontroles moeten aangepast worden.

Brand Vrachtwagen Gelselaar.jpg

Vrachtwagen uitgebrand in Gelselaar, politie vermoedt brandstichting

Een vrachtwagen is in de nacht van maandag op dinsdag aan de Bollertweg in Gelselaar volledig uitgebrand. De politie is een onderzoek gestart naar de oorzaak van de brand, mogelijk is die aangestoken.

180dfe50-b331-4cc8-8f0e-a649148e568a.jpg

Motorrijder rijdt ree aan en komt hard ten val in Vorden

Een motorrijder is in Vorden hard ten val gekomen nadat hij een overstekende ree heeft aangereden. Het slachtoffer is met onbekend letsel meegenomen naar het ziekenhuis.

De Huet 1 (003).png

Sité verduurzaamt ruim 400 woningen in Doetinchem en Gaanderen

Sité Woondiensten gaat ruim 400 woningen in de gemeente Doetinchem opknappen en verduurzamen. Veel woningen zijn toe aan energiebesparende maatregelen en bij een groot deel moeten de daken worden aangepakt. De werkzaamheden starten dit jaar.