gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Puck Langenbarg rijdt mee met WK veldrijden

9740f7c56720c66509eac86c167247ca

Puck Langenbarg (16) uit Ruurlo rijdt zaterdag het WK veldrijden in Hoogerheide. De Ruurlose rijdt mee in de categorie voor junior vrouwen.

Serena Speet |
"Puck liet zich afgelopen maanden zeer goed zien in de wereldbeker wedstrijden", aldus RTC de Stofwolk via Facebook. Puck rijdt voor wielervereniging Schijndel en is lid van de Stofwolk. De 16-jarige veldrijdster wist vorige week in Frankrijk een elfde plek te behalen. "De WB wedstrijd in Besançon werd gezien als laatste test voor dit WK in Hoogerheide", aldus RTC de Stofwolk. "Daar liet ze zien lekker in vorm te zijn." Eerder deze maand werd ze vierde op het Nederlands Kampioenschap in Zaltbommel.

Puck Langenbarg komt zaterdag om 11.00 uur in actie tijdens de wedstrijd voor junior dames. Zij maakt samen met Lauren Molengraaf, Sara Sonnemans, Roxanne Takken en Bloeme Kalis deel uit van de selectie van TeamNL voor junior dames. "Ze hoopt als 1e jaars junior het seizoen mooi af te sluiten", meldt RTC de Stofwolk.

Nieuwenhuis
Joris Nieuwenhuis maakt onderdeel uit van de Nederlandse selectie voor het WK veldrijden dat gereden wordt in het Brabantse Hoogerheide. De Zelhemmer zit in een team met onder meer Lars van der Haar en een van de topfavorieten Mathieu van der Poel.

Foto: Vic Geerligs

Lees ook

IMG_1318

Laatbloeier Van Zijl klaar voor volgende stap bij De Graafschap

Het komt niet vaak voor dat De Graafschap transfersommen betaalt voor nieuwe spelers. Voor de 21-jarige Bjorn van Zijl deed de club dat wel. De Superboeren maakten enkele tonnen over aan VVV Venlo voor de aanvaller, die tot twee seizoenen geleden nog in de vijfde klasse van het amateurvoetbal actief was. “Het is allemaal heel snel gegaan. Ik leef de droom op dit moment.”

ac91cbac-f9da-4c1a-919d-2eb67cafa8bf

De Graafschap verliest ruim van SC Heerenveen en is Kwint maanden kwijt

De Graafschap is vrijdagavond in Akkrum tegen een fikse nederlaag aangelopen. Tegen SC Heerenveen werd het na 120 minuten spelen 7-2. Nadat de Superboeren vorige week vertrouwen tankten door in de eerste oefenwedstrijd te winnen van FC Utrecht, werden ze vrijdagavond geconfronteerd met een andere realiteit.

CorsoVarsseveld

Organisatie optocht Varsseveld stuurt brandbrief: ‘Het wordt heel lastig’

De toekomst van het Varsseveldse bloemencorso en allegorisch optocht staat onder druk. De organisatie heeft te maken met een bekend fenomeen in de wereld van carnavalsoptochten en bloemencorso’s: steeds minder bouwplekken. AOV Varsseveld en Stichting Bloemencorso Varsseveld sturen daarom samen een brandbrief naar de gemeente Oude IJsselstreek.

GWWP0

Weerboer Gerrit voorspelt een mooi weekend: 'De zon gaat goed schijnen'

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Op het beachvolleybalveld in Megchelen voorspelt de weerboer 'een prima zomersweekend' met ook kans op bui.

ARGO (GLD)

Doetinchemse atletiekclub ARGO viert 65-jarig jubileum

Een briljanten feest in Doetinchem, zaterdag op sportpark De Bezelhorst. Atletiekvereniging ARGO viert het 65-jarig bestaan.

WethoudersMontferland0

Twee nieuwkomers in college Montferland waaronder jongste wethouder van de Achterhoek

Montferland heeft een nieuw college, in plaats van vier, gaan vijf wethouders het de komende vier jaar doen. VVD'er Martin Som keert terug in het college. Jeanette Derksen van Lokaal Belang en Ingrid Wolsing van PRO gaan door. Het CDA komt met twee nieuwkomers, Chiel Polman en Merel Balduk.