gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Poldervaart wordt trainer De Graafschap

7e822257c25a10a16020ab0a276b9d6a

Adrie Poldervaart wordt komend seizoen de nieuwe trainer van De Graafschap. De huidige assistent van FC Groningen tekent een contract voor twee seizoenen in Doetinchem.

Jasper Hazelaar |
"Ik ben enorm trots, dankbaar en blij dat ik bij zo’n grote club trainer mag worden", aldus Poldervaart. De 51-jarige Poldervaart was in de zomer van 2021 ook al topkandidaat om trainer te worden van De Graafschap als opvolger van de ontslagen Mike Snoei. Toen kwam de Doetinchemse voetbalclub er niet uit met zijn huidige werkgever. FC Groningen verlangde een te hoge afkoopsom van De Graafschap. Het contract van Poldervaart in Groningen loopt nu af, waardoor hij zonder betaling de overstap naar de Achterhoek kan maken. "Na een jaar is het er dan toch van gekomen", laat de nieuwe hoofdtrainer weten. "Ik word onderdeel van de historie van De Graafschap. Kijk er naar uit om met de enorme supportersschare en iedereen eromheen, met elkaar iets moois neer te gaan zetten en de sfeer als trainer op De Vijverberg te proeven."

De Doetinchemse voetbalclub zocht naar een nieuwe trainer sinds het ontslag van Reinier Robbemond in maart. Jan Vreman werd aangesteld om als interim-trainer het seizoen af te maken. Onder zijn leiding komt De Graafschap uit in de play-offs. "We zijn ervan overtuigd dat Adrie binnen de mens- en voetbalvisie van De Graafschap past”, laat technisch manager Peter Bijvelds weten over Poldervaart. "We hebben nadrukkelijk gesproken over hetgeen we graag willen en wij denken dat Adrie hierin een hele goede hoofdrol kan spelen."

Amateurtrainer
Voor zijn periode in Groningen was Poldervaart hoofdtrainer bij eerstedivisionist Excelsior. Dat was zijn eerste club in het betaald voetbal, nadat hij eerder onder meer voor de amateurclubs VV Zwaluwen en BVV Barendrecht had gewerkt. In 2015 werd hij als trainer van Zwaluwen uitgeroepen tot beste trainer in het amateurvoetbal.

Foto: REGIO8

Lees ook

Steenderen0

Bronckhorsterweg in Steenderen tot medio maart in fases afgesloten voor herinrichting

De gemeente Bronckhorst gaat de Bronkhorsterweg in Steenderen opnieuw inrichten. De straat wordt in delen aangepakt, de eerste werkzaamheden beginnen op 26 oktober. Naar verwachting zal alles medio maart af zijn.

Nederlandse en Duitse politie Bocholtse kermis

Politie 91 keer in actie tijdens kermis Bocholt: drie meldingen van seksuele intimidatie

De Duitse politie is dit weekend tijdens de Bocholtse kermis 91 keer in actie gekomen, dit met ondersteuning van Nederlandse agenten en Achterhoekse boa’s. De politie kreeg onder andere meldingen van seksuele intimidatie, vechtpartijen en lichamelijk letsel door dronkenschap. De Duitsers noemen het evenement dat een half miljoen bezoekers trekt, overwegend positief verlopen.

3d3982c4-60aa-46ee-abcb-166919011467

In deze Winterswijkse kerk gaan ze aan het bier (maar dat duurt nog even)

In de Jacobuskerk in het centrum van Winterswijk krijg je straks bier en woon je op stand. Dat is althans het idee van aannemer Jelle Hegeman en bierbrouwer Erwin Hoftijser. De kerk wordt deels gesloopt om plaats te maken voor tien appartementen, Bierbrouwerij Wentersch gaat er brouwen en er komen een winkel en horeca.

Hamalandstrasse Umbau MiB

Grenspendelweg tussen Aalten en Bocholt ruim een jaar op de schop

Het Duitse deel van de Hamalandstraße, vanaf de rotonde bij de Dinxperloer Straße in Bocholt tot aan de grens bij Hemden, wordt compleet vernieuwd. De werkzaamheden beginnen maandag 26 oktober en duren naar verwachting tot eind 2027.

WhatsApp Image 2026-10-19 at 21.33.19

Persoon overleden bij eenzijdig ongeval in buitengebied van Heelweg

Bij een eenzijdig verkeersongeval in het buitengebied van Heelweg is maandagavond een persoon om het leven gekomen. In eerste instantie werd er een traumahelikopter opgeroepen, maar hoefde uiteindelijk niet meer ter plaatse te komen.

5f72c956-6cd9-4236-8d77-594ae91103c1

Persoon gewond na steekincident in Aalten, verdachte aangehouden

Bij een steekincident in Aalten is in de nacht van maandag op dinsdag een persoon gewond geraakt. De politie heeft een verdachte aangehouden.