gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Poldervaart wil dit seizoen 'beesten' zien

f09b7519b9bf5f087090722d359a4b8f

“Er moeten beesten staan dit seizoen”, zijn de veelbelovende woorden van de nieuwe De Graafschap-trainer Adrie Poldervaart. De geboren Zuid-Hollander geniet volop in zijn eerste weken als coach van de Superboeren en gaat in De Naoproat in op zijn start.

Dean van het Laar |
“Het is een leergierige groep die hard wil werken”, zegt Poldervaart in de nieuwe aflevering van de podcast De Naoproat. “Dat is ook de bedoeling, want we gaan een zwaar seizoen tegemoet.” Sinds de komst van Poldervaart en technisch manager Peter Bijvelds, waait er een frisse wind door de club. Beiden zoeken veelvuldig contact met de supporters, staan media uitgebreid te woord en zijn helder over de doelstelling voor komend seizoen: “Het behalen van de play-offs”, aldus Poldervaart. “Er staat dit seizoen een ontzettend sterk deelnemersveld, maar bij De Graafschap moet je het hoogst haalbare altijd nastreven.”

Dat is iets wat de trainer zelf ook dicht aan het hart ligt. Hij heeft maar één doel in Doetinchem: winnen. Én dan het liefst met aanvallend voetbal, dat herkenbaar is voor het publiek op de tribunes. Hoe Poldervaart dit wil bereiken, vertelt hij in De Naoproat. Ook gaat hij in op zijn succesvolle tijd in het amateurvoetbal, het assistent-trainerschap bij FC Groningen en zijn idolen in de voetbalwereld.

Foto: REGIO8

Lees ook

VAMACEDIT2

WK zijspancross na dertien jaar terug in Varsseveld: ‘Heel bijzonder dat het hier is’

Na dertien jaar zijn de beste zijspancrossers weer te vinden in Varsseveld. In het tweede weekend van september vormt crossbaan de Vennebulten het decor voor de strijd om de wereldtitels. Wat deze editie extra bijzonder maakt: niet alleen is het dertien jaar geleden dat het WK hier voor het laatst werd verreden, ook is het de eerste keer dat de quads om de wereldtitel strijden.

Clint Leemans

De Graafschap verliest laatste oefenduel: ‘Er zit muziek in, maar er moet wat bij’

De Graafschap heeft zaterdag op een bomvol Sportpark Pluimerskamp in Zelhem de voorbereiding afgesloten met een ruime nederlaag tegen Excelsior Rotterdam. Op het veld van ZZC’20 werd het 1-5 voor de eredivisionist. Ondanks het teleurstellende resultaat heerst er bij Clint Leemans toch een goed gevoel over de voorbereiding.

Wijnjaar0

Droogte is niet voor iedereen slecht nieuws: Gendringse wijnboer ziet topjaar aankomen

Waar veel boeren met de handen in het haar zitten vanwege de droogte, kijkt wijnboer Leon Masselink met een grote glimlach naar zijn wijngaard bij Gendringen. De wijnranken op ’t Oerlegoed hangen vol druiven en volgens de Achterhoekse wijnmaker kan 2026 zomaar een uitzonderlijk wijnjaar worden.

GerritMegchelen0

Weerboer Gerrit voorspelt een zonnig en droog weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Bij Nostalgie Megchelen voorspelt Gerrit een warm en droog weekend.

OngevalA12Blur

A12 ter hoogte van Beek afgesloten na ernstig ongeval: meerdere gewonden

De snelweg A12 is vrijdagochtend richting de Duitse grens afgesloten. Ter hoogte van Beek heeft een ernstig ongeval plaatsgevonden waarbij meerdere voertuigen zijn betrokken.

GLDHavenEmmerich

Droogte treft ook Emmerichse haven: Logistieke uitdaging en stijgende kosten voor Nederland

De aanhoudende droogte stopt niet bij de grens. Ook in Duitsland zijn de gevolgen groot. Voor vrachtschepen ontstaan er nu moeilijkheden. Bij Port Emmerich is dit al te merken, en die effecten worden ook in de Achterhoek voelbaar.