gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Poldervaart wil dit seizoen 'beesten' zien

f09b7519b9bf5f087090722d359a4b8f

“Er moeten beesten staan dit seizoen”, zijn de veelbelovende woorden van de nieuwe De Graafschap-trainer Adrie Poldervaart. De geboren Zuid-Hollander geniet volop in zijn eerste weken als coach van de Superboeren en gaat in De Naoproat in op zijn start.

Dean van het Laar |
“Het is een leergierige groep die hard wil werken”, zegt Poldervaart in de nieuwe aflevering van de podcast De Naoproat. “Dat is ook de bedoeling, want we gaan een zwaar seizoen tegemoet.” Sinds de komst van Poldervaart en technisch manager Peter Bijvelds, waait er een frisse wind door de club. Beiden zoeken veelvuldig contact met de supporters, staan media uitgebreid te woord en zijn helder over de doelstelling voor komend seizoen: “Het behalen van de play-offs”, aldus Poldervaart. “Er staat dit seizoen een ontzettend sterk deelnemersveld, maar bij De Graafschap moet je het hoogst haalbare altijd nastreven.”

Dat is iets wat de trainer zelf ook dicht aan het hart ligt. Hij heeft maar één doel in Doetinchem: winnen. Én dan het liefst met aanvallend voetbal, dat herkenbaar is voor het publiek op de tribunes. Hoe Poldervaart dit wil bereiken, vertelt hij in De Naoproat. Ook gaat hij in op zijn succesvolle tijd in het amateurvoetbal, het assistent-trainerschap bij FC Groningen en zijn idolen in de voetbalwereld.

Foto: REGIO8

Lees ook

Zon0

Code geel vanwege hitte in de Achterhoek

Het KNMI heeft code geel afgegeven voor hitte in de Achterhoek. De weerswaarschuwing is afgegeven tot en met vrijdag.

Drone fotografie hennep

Wildkwekerij met zo'n tien hennepplanten gevonden in Lochem

Groene Boa’s hebben in het buitengebied van Lochem een illegale wietplantage gevonden. Tussen de bomen was een wildkwekerij gemaakt met zo’n tien hennepplanten.

pride vlag

Achterhoek Pride hangt regenboog vlag halfstok: 'De aanslag in Berlijn raakt ons diep'

De organisatie van Achterhoek Pride roept op om woensdag 29 juli de regenboogvlag halfstok te hangen. Deze actie wordt georganiseerd om stil te staan bij de slachtoffers van de aanslag in Berlijn tijdens het slotfeest van de Pride. Het doel is om met deze actie een krachtig statement te maken tegen elke vorm van haat en geweld tegen de lhbtiqa+ -gemeenschap.

Hidde Jurjus

Achterhoeker Jurjus tekent voor drie seizoenen in Volendam

Doelman Hidde Jurjus heeft een contract voor drie jaar getekend bij eerstedivisionist FC Volendam. De 32-jarige Achterhoeker was transfervrij na zijn vertrek bij FC Groningen en tekent nu bij de competitiegenoot van De Graafschap.

WhatsApp Image 2026-07-29 at 11.33.17

Brand in bos bij Zeddam, kampvuur met worsten is de boosdoener

In het bos tussen Zeddam en ’s-Heerenberg heeft een brandje gewoed. De oorzaak van de brand is een kampvuurtje geweest waar worstjes op zijn gebakken.

WhatsApp Image 2026-07-29 at 11.22.22

Zorgaanbieder in Doetinchem moet cliënten overdragen na ingrijpen inspectie

De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) heeft zorgaanbieder CuraCo in Doetinchem vier weken de tijd gegeven om hun cliënten over te dragen aan een andere zorgaanbieder. Volgens de inspectie wordt de zorg met ernstige tekortkomingen aangeboden.