gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Poldervaart wil dit seizoen 'beesten' zien

f09b7519b9bf5f087090722d359a4b8f.jpg

“Er moeten beesten staan dit seizoen”, zijn de veelbelovende woorden van de nieuwe De Graafschap-trainer Adrie Poldervaart. De geboren Zuid-Hollander geniet volop in zijn eerste weken als coach van de Superboeren en gaat in De Naoproat in op zijn start.

Dean van het Laar |
“Het is een leergierige groep die hard wil werken”, zegt Poldervaart in de nieuwe aflevering van de podcast De Naoproat. “Dat is ook de bedoeling, want we gaan een zwaar seizoen tegemoet.” Sinds de komst van Poldervaart en technisch manager Peter Bijvelds, waait er een frisse wind door de club. Beiden zoeken veelvuldig contact met de supporters, staan media uitgebreid te woord en zijn helder over de doelstelling voor komend seizoen: “Het behalen van de play-offs”, aldus Poldervaart. “Er staat dit seizoen een ontzettend sterk deelnemersveld, maar bij De Graafschap moet je het hoogst haalbare altijd nastreven.”

Dat is iets wat de trainer zelf ook dicht aan het hart ligt. Hij heeft maar één doel in Doetinchem: winnen. Én dan het liefst met aanvallend voetbal, dat herkenbaar is voor het publiek op de tribunes. Hoe Poldervaart dit wil bereiken, vertelt hij in De Naoproat. Ook gaat hij in op zijn succesvolle tijd in het amateurvoetbal, het assistent-trainerschap bij FC Groningen en zijn idolen in de voetbalwereld.

Foto: REGIO8

Lees ook

Bouwmans

Boumans terug naar geboortegrond als verkenner in Coevorden: 'Een eervolle taak'

Burgemeester Mark Boumans krijgt er tijdelijk een nieuwe taak bij. Hij gaat aan de slag als verkenner in de gemeente Coevorden. Zijn opdracht: de lokale politieke partijen samenbrengen en onderzoeken welke coalities mogelijk zijn. De keuze voor de burgemeester van Doetinchem is niet geheel toevallig.

dagboek1.png

Oorlog en angst in Vorden: oud dagboek brengt roerige jaren tot leven

‘Ons land met Engeland in een oorlog gewikkeld. Door de onze geweerd met verraad en bedrog’, noteert Johan Hendrik Gallée aan het einde van de achttiende eeuw uit Vorden in een klein notitieboek. Gallée, die later onder meer secretaris, notaris en burgemeester van Vorden zou worden, legde in korte aantekeningen vast hoe onrust, oorlog en politieke veranderingen het dorp bereikten.

Hiddink3.jpeg

Erelid én borstbeeld: bijzonder eerbetoon voor Guus Hiddink in Doetinchem

Een bijzonder moment op De Vijverberg zondagmiddag. Nog vóór de aftrap van De Graafschap tegen ADO Den Haag werd Guus Hiddink benoemd tot erelid van de Superboeren. Als eerbetoon kreeg de 79-jarige Varssevelder een betonnen borstbeeld. “Ik wist er iets van”, glimlacht hij, “maar het brengt toch wat verlegenheid met zich mee.”

Gabrielius Camara (foto Henk Hommes).jpeg

Drie nationale tafeltennistitels voor Camara van Terborgse Hercules, clubgenoten in halve finale

Gabrielius Camara van het Terborgse Hercules beleefde zeer succesvolle Nederlandse kampioenschappen tafeltennis. De speler (20), die in november bij Hercules begon, won drie gouden medailles. Zijn clubgenoten Lode Hulshof en Daan Sanders haalden de halve finale.

Schermafbeelding 2026-03-23 094540.png

Automobilist knalt tegen boom in Halle, rijbewijs ingevorderd

Een automobilist is zondagavond op de Meindertweg in het buitengebied van Halle met de zijkant van zijn voertuig tegen een boom gebotst. Door een stuurcorrectie tijdens het rijden raakte de auto van de weg en kwam deze tegen de boom tot stilstand.

halle112 (2) geblurd.jpg

Auto belandt op zijkant na botsing in Halle

Bij een eenzijdig ongeval in Halle is zondagavond rond 19.30 uur een auto op de zijkant terechtgekomen. Het ongeluk gebeurde op de kruising van de Dorpsstraat en de Kerkstraat in het centrum van het dorp.