gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Poldervaart wil dit seizoen 'beesten' zien

f09b7519b9bf5f087090722d359a4b8f

“Er moeten beesten staan dit seizoen”, zijn de veelbelovende woorden van de nieuwe De Graafschap-trainer Adrie Poldervaart. De geboren Zuid-Hollander geniet volop in zijn eerste weken als coach van de Superboeren en gaat in De Naoproat in op zijn start.

Dean van het Laar |
“Het is een leergierige groep die hard wil werken”, zegt Poldervaart in de nieuwe aflevering van de podcast De Naoproat. “Dat is ook de bedoeling, want we gaan een zwaar seizoen tegemoet.” Sinds de komst van Poldervaart en technisch manager Peter Bijvelds, waait er een frisse wind door de club. Beiden zoeken veelvuldig contact met de supporters, staan media uitgebreid te woord en zijn helder over de doelstelling voor komend seizoen: “Het behalen van de play-offs”, aldus Poldervaart. “Er staat dit seizoen een ontzettend sterk deelnemersveld, maar bij De Graafschap moet je het hoogst haalbare altijd nastreven.”

Dat is iets wat de trainer zelf ook dicht aan het hart ligt. Hij heeft maar één doel in Doetinchem: winnen. Én dan het liefst met aanvallend voetbal, dat herkenbaar is voor het publiek op de tribunes. Hoe Poldervaart dit wil bereiken, vertelt hij in De Naoproat. Ook gaat hij in op zijn succesvolle tijd in het amateurvoetbal, het assistent-trainerschap bij FC Groningen en zijn idolen in de voetbalwereld.

Foto: REGIO8

Lees ook

TrialGP0

WK Trial keert na zeven jaar terug naar Zelhem: ‘De wereldtop is hier gewoon’

Na zeven jaar was Zelhem dit weekend weer het toneel van WK Trial. Het gaat bij deze motorwedstrijden niet om de snelheid. Bij motortrial moeten de rijders zonder hun voeten aan de grond te zetten hindernissen overbruggen. De rijder met de minste strafpunten wint. Voor organisator Dick Bulten van ZAMC is het zijn laatste kunstje. Hij geniet dan ook volop van het weekend.

WhatsApp Image 2026-09-07 at 15.55.12

Duitse bieraanbiedingen trekken Achterhoekers over de grens

Voor een enkel kratje bier rijden Achterhoekers doorgaans niet naar Duitsland. Dat verandert wanneer Duitse supermarkten stunten met bekende pilsmerken. Dan verdwijnen er al snel enkele kratten in de kofferbak, vaak tijdens een groter boodschappenrondje. Nederlandse slijters en supermarkten kunnen daar volgens bierdeskundige Jos Oostendorp nauwelijks tegenop.

StadsfeestDoetinchem0

Stadsfeest Doetinchem houdt koers op gratis feest en wil verder groeien

Traditioneel staat Doetinchem het eerste weekend van september volledig in het teken van het Stadsfeest. Zo’n 60.000 bezoekers komen naar het centrum van de stad. Op één dag na is het feest dit jaar volledig gratis toegankelijk. Een bewuste keuze, maar wel één die financiële risico’s met zich meebrengt voor de organisatie.

Hond in weiland

Oude IJsselstreek krijgt tóch hondenlosloopveld, Terborg aangewezen

Er komt een hondenlosloopveld in Oude IJsselstreek. Het college wil 15.000 euro uittrekken voor de aanleg en jaarlijks 8.000 euro betalen voor het onderhoud. De plek waar het veld moet komen is het park aan de IJsselweg in Terborg. Daarmee lijkt de gemeente alsnog overstag te gaan na maanden trekken en duwen van een groep hondenbezitters.

Bouw stadhuis Bocholt

Bocholt besteedt 1,7 miljoen euro aan deuren voor gerenoveerd stadhuis

Voor de renovatie van het monumentale stadhuis in Bocholt is naar schatting 1,7 miljoen euro gereserveerd voor het vervangen van ruim driehonderd binnen- en buitendeuren. Het opvallend hoge bedrag maakt deel uit van de totale renovatiekosten van meer dan 100 miljoen euro.

Ongeval Westendorp_blur

Scooterrijder gewond na aanrijding met auto Westendorp

Een scooterrijder is maandagochtend gewond geraakt na een aanrijding met een auto op de Stompendijk in Westendorp. Hij is op locatie behandeld.