gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Poldervaart wil dit seizoen 'beesten' zien

f09b7519b9bf5f087090722d359a4b8f

“Er moeten beesten staan dit seizoen”, zijn de veelbelovende woorden van de nieuwe De Graafschap-trainer Adrie Poldervaart. De geboren Zuid-Hollander geniet volop in zijn eerste weken als coach van de Superboeren en gaat in De Naoproat in op zijn start.

Dean van het Laar |
“Het is een leergierige groep die hard wil werken”, zegt Poldervaart in de nieuwe aflevering van de podcast De Naoproat. “Dat is ook de bedoeling, want we gaan een zwaar seizoen tegemoet.” Sinds de komst van Poldervaart en technisch manager Peter Bijvelds, waait er een frisse wind door de club. Beiden zoeken veelvuldig contact met de supporters, staan media uitgebreid te woord en zijn helder over de doelstelling voor komend seizoen: “Het behalen van de play-offs”, aldus Poldervaart. “Er staat dit seizoen een ontzettend sterk deelnemersveld, maar bij De Graafschap moet je het hoogst haalbare altijd nastreven.”

Dat is iets wat de trainer zelf ook dicht aan het hart ligt. Hij heeft maar één doel in Doetinchem: winnen. Én dan het liefst met aanvallend voetbal, dat herkenbaar is voor het publiek op de tribunes. Hoe Poldervaart dit wil bereiken, vertelt hij in De Naoproat. Ook gaat hij in op zijn succesvolle tijd in het amateurvoetbal, het assistent-trainerschap bij FC Groningen en zijn idolen in de voetbalwereld.

Foto: REGIO8

Lees ook

Steenderen0

Bronckhorsterweg in Steenderen tot medio maart in fases afgesloten voor herinrichting

De gemeente Bronckhorst gaat de Bronkhorsterweg in Steenderen opnieuw inrichten. De straat wordt in delen aangepakt, de eerste werkzaamheden beginnen op 26 oktober. Naar verwachting zal alles medio maart af zijn.

Nederlandse en Duitse politie Bocholtse kermis

Politie 91 keer in actie tijdens kermis Bocholt: drie meldingen van seksuele intimidatie

De Duitse politie is dit weekend tijdens de Bocholtse kermis 91 keer in actie gekomen, dit met ondersteuning van Nederlandse agenten en Achterhoekse boa’s. De politie kreeg onder andere meldingen van seksuele intimidatie, vechtpartijen en lichamelijk letsel door dronkenschap. De Duitsers noemen het evenement dat een half miljoen bezoekers trekt, overwegend positief verlopen.

3d3982c4-60aa-46ee-abcb-166919011467

In deze Winterswijkse kerk gaan ze aan het bier (maar dat duurt nog even)

In de Jacobuskerk in het centrum van Winterswijk krijg je straks bier en woon je op stand. Dat is althans het idee van aannemer Jelle Hegeman en bierbrouwer Erwin Hoftijser. De kerk wordt deels gesloopt om plaats te maken voor tien appartementen, Bierbrouwerij Wentersch gaat er brouwen en er komen een winkel en horeca.

Hamalandstrasse Umbau MiB

Grenspendelweg tussen Aalten en Bocholt ruim een jaar op de schop

Het Duitse deel van de Hamalandstraße, vanaf de rotonde bij de Dinxperloer Straße in Bocholt tot aan de grens bij Hemden, wordt compleet vernieuwd. De werkzaamheden beginnen maandag 26 oktober en duren naar verwachting tot eind 2027.

WhatsApp Image 2026-10-19 at 21.33.19

Persoon overleden bij eenzijdig ongeval in buitengebied van Heelweg

Bij een eenzijdig verkeersongeval in het buitengebied van Heelweg is maandagavond een persoon om het leven gekomen. In eerste instantie werd er een traumahelikopter opgeroepen, maar hoefde uiteindelijk niet meer ter plaatse te komen.

5f72c956-6cd9-4236-8d77-594ae91103c1

Persoon gewond na steekincident in Aalten, verdachte aangehouden

Bij een steekincident in Aalten is in de nacht van maandag op dinsdag een persoon gewond geraakt. De politie heeft een verdachte aangehouden.