gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ongewijzigd De Graafschap moet beter tegen TOP Oss, Mahi klopt op de deur

5d3ef035ec0368b080c919370459dd51

Met het nodige fortuin hield De Graafschap drie punten over aan het thuisduel met FC Den Bosch, maar tegen TOP Oss wil de ploeg van trainer Jan Vreman verbetering laten zien. Met dezelfde elf namen is de opdracht duidelijk, winnen om een beetje hoop te houden op de directie promotieplekken.

Nick Hermsen | Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
“De verwachtingen zijn gewoon hoog bij iedereen”, zegt Vreman in aanloop naar het duel met de nummer negentien van de ranglijst. Net als hekkensluiter FC Den Bosch is het een laagvlieger, maar de trainer rekent zich zeker na de moeizame wedstrijd van vorige week niet rijk: “Is dat dan een prettige tegenstander? Ik denk dat het de lastigsten zijn.” Want vrijdag liep De Graafschap zich lange tijd stuk. “Tegen Den Bosch was het denk ik een uitzondering, het wordt wel beter”, verwacht vleugenaanvaller Tristan van Gilst. “We hebben een goede ploeg en willen bovenin meedoen, dan moeten we ook willen winnen.”

Het wisselvallige De Graafschap heeft de nacompetitieplek stevig in handen, maar het gat met een directe promotieplek is alweer opgelopen tot zeven punten. “Wij zien het niet alsof het klaar is”, benadrukt Van Gilst. “Wij gaan nog steeds vol voor de tweede plek. Ik zie het niet alsof we in niemandsland zitten.” Vreman: “Als je kijkt naar beneden is het gat zeven punten, en naar boven is het gat zeven punten. Laten we dan maar lekker naar boven kijken en kijken of we de aansluiting kunnen krijgen.”

Optie voor Van Gilst
Van Gilst start bij afwezigheid van Önal weer in de basis, op zijn geliefde linkerkant. De vleugelaanvaller heeft een aflopend contract, maar De Graafschap heeft wel een optie om een jaar langer door te gaan. “Ik ben tevreden hier, dus ik hoop dat ik nog een jaartje mag blijven”, zegt de 21-jarige aanvaller, die afgelopen zomer overkwam van PEC Zwolle. “Ik krijg van Peter Bijvelds wel het gevoel dat ze tevreden met me zijn.”

Mahi op weg naar basis?
Vreman houdt vast aan dezelfde opstelling, wat betekent dat Mimoun Mahi ondanks zijn sterke invalbeurt op de bank zit: “Tegen Den Bosch wint hij misschien wel de wedstrijd voor je, dus het is veel waard om zo’n jongen te hebben.” Of Vreman hem niet wil belonen met een basisplek? “Je kan ook zeggen dat we hem belonen door te invallen. Het belangrijkste is het teamresultaat, en daar is hij een belangrijk onderdeel in.”

Opstelling: Jansen; Fortes, Schenk, Hardeman, A. Büttner; Brittijn, Warmerdam, Colyn; G. Büttner, Seuntjens, Van Gilst.

Lees meer over:

|

Lees ook

Neede Parallelweg 90 Oekraïners

Berkelland wil opvang maximaal zeventig Oekraïners in Neede

De gemeente Berkelland wil in Neede maximaal zeventig Oekraiense ontheemden opvangen voor de duur van maximaal vijf jaar, met een optie tot verlenging. De beoogde locatie is een pand van een voormalig garagebedrijf aan de Parallelweg 90, dat door een bedrijf in camperonderdelen in gebruik is geweest.

arriva3

Staking legt woensdag openbaar vervoer plat in de Achterhoek

Door een 24 uurs-staking kunnen reizigers in de Achterhoek woensdag geen gebruik maken van het openbaar vervoer. Vakbond FNV geeft aan dat de staking een actie is tegen de bezuinigingen op sociale zekerheid van OV-personeel.

Rechtbank Arnhem  goede

Matrozen bestraft voor livestream van seks met collega

Twee matrozen uit Lochem en Vorden hebben maandag taakstraffen gekregen voor het maken en verspreiden van beeldmateriaal van een seksuele ontmoeting met een vrouwelijke collega. Tien tot vijftien collega's volgden de vrijpartij via een livestream.

TenneT

Elektriciteitsstation Langerak op lijst mogelijke doelwitten Duitse klimaatactivist

Het elektriciteitsstation van TenneT in Langerak nabij Doetinchem zou op een lijst staan als mogelijk doelwit van een Duitse klimaatactivist. De man werd gezocht voor meerdere sabotagepogingen op het energienet in Duitsland, maar werd dinsdagochtend opgepakt. Dat meldt de NOS op basis van berichtgeving van de Duitse krant Frankfurter Allgemeine Zeitung.

steenlochem0

Gedenksteen markeert nieuw hoofdstuk voor Lochemse tafeltennisvereniging

Tafeltennisvereniging De Toekomst uit Lochem heeft vrijdag 4 september een speciaal gedenksteen in de nieuwe sporthal gemetseld. Ruim anderhalf jaar geleden werd de oude hal verwoest door een brand en moest worden gesloopt. Voorzitter Jan Slagt blikt terug op een moeilijke periode.

A18OngevalBlur

Auto raakt in slip en wordt aangereden op A18 bij Wehl

Een auto is maandagavond op de A18 ter hoogte van Wehl in de slip geraakt, vervolgens in een spin terechtgekomen en op de rijbaan tot stilstand gekomen. Een achteropkomende automobilist kon het voertuig niet meer ontwijken en botste ertegenaan.