gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Nieuwe thuisdeceptie voor De Graafschap

ad911628a798dbb98869d44afad9da35

De Graafschap heeft vrijdagavond opnieuw puntenverlies geleden tegen een laagvlieger op de eigen Vijverberg. Tegen Jong AZ kregen de Doetinchemmers meer dan voldoende kansen op een doelpunt, maar niemand wist te scoren: 0-0.

Jasper Hazelaar |
Na een kwartier spelen was de thuisploeg voor het eerst gevaarlijk via Jesse Schuurman. Zijn poging werd gestopt door Jong AZ-doelman Sem Westerveld, die vaker een sta-in-de-weg zou blijken. Tien minuten later was Sam Hendriks uit een hoekschop dichtbij de openingstreffer, maar hij kopte van dichtbij op de lat. De Graafschap was sterker en raakte in de dertigste minuut opnieuw het aluminium. Ditmaal was het Giovanni Korte, hij schoot op aangeven van Julian Lelieveld tegen de paal. Vlak voor rust probeerde Schuurman het met een hard schot, maar Westerveld bracht redding.

Een kopbal van Korte werd vlak na rust door Weseterveld op de lat getikt. Jasper van Heertum kreeg na een uur spelen een mogelijkheid, maar kopte over. Vlak daarna betraden twee supporters het veld. Na een korte onderbreking ging het spel weer verder. Jong AZ, waar Winterswijker Mexx Meerdink na rust binnen de lijnen kwam, creërde nauwelijks mogelijkheden, terwijl De Graafschap kansen bleef missen. Jeffrey Fortes schoot acht minuten voor tijd op de lat, terwijl invaller Danzell Gravenberch de bal van dichtbij niet in het doel kreeg.

Na het derde gelijke spel op rij in eigen huis ziet De Graafschap de achterstand op de kop van de ranglijst oplopen. De club staat zevende. De volgende wedstrijd voor de ploeg van trainer Reinier Robbemond is volgende week vrijdag op bezoek bij NAC Breda.

Foto: De Graafschap media

Lees meer over:

|

Lees ook

hitte0

Nationaal Hitteplan weer van kracht: code geel in Achterhoek vanwege hitte

Het KNMI heeft code geel afgegeven voor de Achterhoek. Donderdag, vrijdag en zaterdag worden er temperaturen boven de 30°C verwacht. Ook is het Nationaal Hitteplan van kracht. Het is belangrijk om goed op de kwetsbare mensen in je omgeving te letten.

KoningBergh

Koning Willem Alexander opent gerestaureerd Kasteel Huis Bergh

Niemand minder dan koning Willem Alexander opent het gerestaureerde Kasteel huis Bergh in ’s-Heerenberg op donderdag 17 september. Directeur Floris de Gelder heeft donderdagochtend de vrijwilligers het ‘grote geheim’ verteld. “Dit is echt enorm eervol.”

WhatsApp Image 2026-08-13 at 09.26.24

Raad van State beslist: Van der Valk mag bouwen in Doetinchem

De bouw van een Van der Valk-hotel aan de A18 bij Doetinchem kan doorgaan. Dat heeft de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State vandaag beslist. Nadat de plaatselijke horeca haar verzet tegen het hotel had gestaakt, waren alleen vier toekomstige buren over. Die hebben nu bot gevangen. Juridisch verzet is niet meer mogelijk.

ongeval Zelhem

Bedrijfsbus schiet van weg Zelhem, bestuurder moet mee naar politiebureau

De bestuurder van een bedrijfsbus is woensdagavond aangehouden na een eenzijdig ongeval op de Rondweg (N315) in Zelhem. Hij is niet gewond geraakt.

graviod

VIOD thuisbasis voor De Graafschap Vrouwen: ‘Een zorgvuldig traject doorlopen’

De Graafschap Vrouwen speelt dit seizoen haar thuiswedstrijden in de eredivisie op Sportpark Dichteren van de Doetinchemse tweedeklasser VIOD. Dit besluit is genomen na overleg tussen gemeente, beide clubs en de omwonenden.

DroogteVrachtwagen

Duitsland tornt aan ‘heilige’ zondag: vrachtwagens mogen rijden vanwege laag water

Geen vrachtwagens op zondag: in Duitsland is het al zeventig jaar bijna heilig. Maar om te voorkomen dat de lage waterstand van de Rijn ook de economie tot stilstand brengt, gaan Noordrijn-Westfalen en nog drie deelstaten waar de Rijn door stroomt overstag. Vrachtwagens mogen tijdelijk ook op zon- en feestdagen de weg op. Een kleine cultuurdoorbraak waar Nederlandse transporteurs al jaren op hopen.