gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Nieuwe thuisdeceptie voor De Graafschap

ad911628a798dbb98869d44afad9da35

De Graafschap heeft vrijdagavond opnieuw puntenverlies geleden tegen een laagvlieger op de eigen Vijverberg. Tegen Jong AZ kregen de Doetinchemmers meer dan voldoende kansen op een doelpunt, maar niemand wist te scoren: 0-0.

Jasper Hazelaar |
Na een kwartier spelen was de thuisploeg voor het eerst gevaarlijk via Jesse Schuurman. Zijn poging werd gestopt door Jong AZ-doelman Sem Westerveld, die vaker een sta-in-de-weg zou blijken. Tien minuten later was Sam Hendriks uit een hoekschop dichtbij de openingstreffer, maar hij kopte van dichtbij op de lat. De Graafschap was sterker en raakte in de dertigste minuut opnieuw het aluminium. Ditmaal was het Giovanni Korte, hij schoot op aangeven van Julian Lelieveld tegen de paal. Vlak voor rust probeerde Schuurman het met een hard schot, maar Westerveld bracht redding.

Een kopbal van Korte werd vlak na rust door Weseterveld op de lat getikt. Jasper van Heertum kreeg na een uur spelen een mogelijkheid, maar kopte over. Vlak daarna betraden twee supporters het veld. Na een korte onderbreking ging het spel weer verder. Jong AZ, waar Winterswijker Mexx Meerdink na rust binnen de lijnen kwam, creërde nauwelijks mogelijkheden, terwijl De Graafschap kansen bleef missen. Jeffrey Fortes schoot acht minuten voor tijd op de lat, terwijl invaller Danzell Gravenberch de bal van dichtbij niet in het doel kreeg.

Na het derde gelijke spel op rij in eigen huis ziet De Graafschap de achterstand op de kop van de ranglijst oplopen. De club staat zevende. De volgende wedstrijd voor de ploeg van trainer Reinier Robbemond is volgende week vrijdag op bezoek bij NAC Breda.

Foto: De Graafschap media

Lees meer over:

|

Lees ook

SluisEefde0

Sluizen bij Eefde komende tijd nog dicht: 'Langere periode met regen nodig'

Het sluizencomplex in Eefde blijven nog tot in ieder geval dit weekend dicht. Vanwege de aanhoudende droogte kwam het waterpeil onder de ondergrens, die op 9,10 meter NAP ligt en werd scheepvaart verboden op het Twentekanaal.

Steenderen0

Inwoners Steenderen mogen meedenken over nieuwe woonwijk

Inwoners van Steenderen kunnen tijdens een participatiebijeenkomst meedenken met een nieuwe buurt voor hun dorp. De bijeenkomst vindt op 3 september plaats op de bouwlocatie aan de Bronkhorsterweg.

d7b811b3-2368-3954-b558-e1383eb18593

Ook 'vriend' die Lisanne doodstak in hoger beroep

De 26-jarige man uit Ulft, die twee jaar geleden de toen 23-jarige Lisanne doodstak in haar huis in Hoog-Keppel, vecht zijn straf aan. De man werd in juli veroordeeld tot TBS met dwangverpleging maar gaat in beroep tegen deze straf. Eerder ging het Openbaar Ministerie ook al in hoger beroep.

Koen bouwman30

Achterhoekers Bouwman en Leemreize aan start Vuelta

De Achterhoekse wielrenners Gijs Leemreize en Koen Bouwman staan zaterdag in Monaco aan de start van de Vuelta a España. Beide heren reden eerder dit jaar ook de Giro d’Italia.

1112corle

Twee gewonden bij frontale aanrijding bij Winterswijk

Bij een frontale botsing op de Corleseweg in Winterswijk zijn twee mensen gewond geraakt. De brandweer heeft een van de slachtoffers uit zijn auto moeten halen.

WhatsApp Image 2026-08-17 at 20.46.27

Auto botst tegen boom op terrein kwekerij in Aalten

Een personenauto is maandagavond tegen een boom op het terrein van kwekerij Bert Lensink in Aalten gebotst. Er raakte een persoon gewond.