gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Nieuwe thuisdeceptie voor De Graafschap

ad911628a798dbb98869d44afad9da35

De Graafschap heeft vrijdagavond opnieuw puntenverlies geleden tegen een laagvlieger op de eigen Vijverberg. Tegen Jong AZ kregen de Doetinchemmers meer dan voldoende kansen op een doelpunt, maar niemand wist te scoren: 0-0.

Jasper Hazelaar |
Na een kwartier spelen was de thuisploeg voor het eerst gevaarlijk via Jesse Schuurman. Zijn poging werd gestopt door Jong AZ-doelman Sem Westerveld, die vaker een sta-in-de-weg zou blijken. Tien minuten later was Sam Hendriks uit een hoekschop dichtbij de openingstreffer, maar hij kopte van dichtbij op de lat. De Graafschap was sterker en raakte in de dertigste minuut opnieuw het aluminium. Ditmaal was het Giovanni Korte, hij schoot op aangeven van Julian Lelieveld tegen de paal. Vlak voor rust probeerde Schuurman het met een hard schot, maar Westerveld bracht redding.

Een kopbal van Korte werd vlak na rust door Weseterveld op de lat getikt. Jasper van Heertum kreeg na een uur spelen een mogelijkheid, maar kopte over. Vlak daarna betraden twee supporters het veld. Na een korte onderbreking ging het spel weer verder. Jong AZ, waar Winterswijker Mexx Meerdink na rust binnen de lijnen kwam, creërde nauwelijks mogelijkheden, terwijl De Graafschap kansen bleef missen. Jeffrey Fortes schoot acht minuten voor tijd op de lat, terwijl invaller Danzell Gravenberch de bal van dichtbij niet in het doel kreeg.

Na het derde gelijke spel op rij in eigen huis ziet De Graafschap de achterstand op de kop van de ranglijst oplopen. De club staat zevende. De volgende wedstrijd voor de ploeg van trainer Reinier Robbemond is volgende week vrijdag op bezoek bij NAC Breda.

Foto: De Graafschap media

Lees meer over:

|

Lees ook

WhatsApp Image 2026-10-27 at 23.03.56

De Graafschap sneuvelt weer in eerste bekerronde

Ook dit seizoen is De Graafschap in de Eurojackpot KNVB-beker niet verder gekomen dan ronde 1. In het Parkstad Limburg Stadion werd met 1-0 verloren van Roda JC.

2e2d95ac-c2e6-4e4d-8560-19411610fb6a

Parkeren in Duitse grenssteden duurder? Kleve wil tarieven met 50 procent verhogen

Parkeren in Kleve en Emmerich kan vanaf 2027 duurder worden. In Kleve liggen verhogingen tot 50 procent op tafel, in Emmerich maakt de politiek plannen om parkeren in de binnenstad voor het eerst betaald te maken.

profielschetsLochem0

Lochem zoekt verbindende burgemeester met gevoel voor nuchterheid

Inlevingsvermogen, verbindend, vernieuwingsgericht en benaderbaar, dat zijn eigenschappen die de nieuwe burgemeester van Lochem moet hebben. Tijdens een extra raadsvergadering heeft de gemeenteraad de profielschets van de nieuwe burgemeester vastgesteld en overhandigd aan de commissaris van de Koning.

Knopenlaantjebrug0

Vordenaren redden geliefd ommetje met eigen ‘Knopenbrug’

Anderhalf jaar lang was het onzeker of het geliefde Vordense ommetje langs het Knopenlaantje ooit nog in ere hersteld zou worden. De gemeente Bronckhorst sloopte de oude, versleten wandelbrug waardoor het rondje verdween. Inwoners kwamen in actie en hebben zaterdag hun eigen brug geopend.

BrandweerDinxperlo0

Aalten trekt drie tot vier miljoen uit voor Nederlands-Duitse brandweerkazerne

De gemeente Aalten wil drie tot vier miljoen euro uittrekken voor een gezamenlijke brandweerkazerne voor Dinxperlo en Suderwick. Dat staat in de ontwerpbegroting. Als de plannen doorgaan, kan de bouw in 2027 beginnen.

Gelredome

Minder De Graafschap-supporters welkom in Arnhem: ‘Bijzonder teleurstellend’

De Graafschap mag op zondag 8 november slechts vijfhonderd supporters meenemen voor het Gelderse treffen met Vitesse in Arnhem. In het uitvak is normaal gesproken plek voor achthonderd bezoekende supporters, maar dit aantal is door de lokale driehoek in Arnhem afgewezen.