gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Nieuwe thuisdeceptie voor De Graafschap

ad911628a798dbb98869d44afad9da35

De Graafschap heeft vrijdagavond opnieuw puntenverlies geleden tegen een laagvlieger op de eigen Vijverberg. Tegen Jong AZ kregen de Doetinchemmers meer dan voldoende kansen op een doelpunt, maar niemand wist te scoren: 0-0.

Jasper Hazelaar |
Na een kwartier spelen was de thuisploeg voor het eerst gevaarlijk via Jesse Schuurman. Zijn poging werd gestopt door Jong AZ-doelman Sem Westerveld, die vaker een sta-in-de-weg zou blijken. Tien minuten later was Sam Hendriks uit een hoekschop dichtbij de openingstreffer, maar hij kopte van dichtbij op de lat. De Graafschap was sterker en raakte in de dertigste minuut opnieuw het aluminium. Ditmaal was het Giovanni Korte, hij schoot op aangeven van Julian Lelieveld tegen de paal. Vlak voor rust probeerde Schuurman het met een hard schot, maar Westerveld bracht redding.

Een kopbal van Korte werd vlak na rust door Weseterveld op de lat getikt. Jasper van Heertum kreeg na een uur spelen een mogelijkheid, maar kopte over. Vlak daarna betraden twee supporters het veld. Na een korte onderbreking ging het spel weer verder. Jong AZ, waar Winterswijker Mexx Meerdink na rust binnen de lijnen kwam, creërde nauwelijks mogelijkheden, terwijl De Graafschap kansen bleef missen. Jeffrey Fortes schoot acht minuten voor tijd op de lat, terwijl invaller Danzell Gravenberch de bal van dichtbij niet in het doel kreeg.

Na het derde gelijke spel op rij in eigen huis ziet De Graafschap de achterstand op de kop van de ranglijst oplopen. De club staat zevende. De volgende wedstrijd voor de ploeg van trainer Reinier Robbemond is volgende week vrijdag op bezoek bij NAC Breda.

Foto: De Graafschap media

Lees meer over:

|

Lees ook

Waterstofbus-Arriva

Streekvervoer in de Achterhoek dreigt weer stil te liggen door stakingen

Vakbonden FNV en CNV hebben nieuwe stakingen aangekondigd voor het streekvervoer in de Achterhoek. Werkgevers hebben tot woensdag 7 oktober om akkoord te gaan met de eisen van beide bonden, anders volgen er acties.

WhatsApp Image 2026-10-01 at 13.48.27

Ruit stadhuis Doetinchem ingeslagen, man kort daarna opgepakt

Een man heeft donderdagmiddag een ruit van het stadhuis van de gemeente Doetinchem ingeslagen. De man, volgens de politie een bekende, werd kort daarna aangehouden.

EKVeldrijden0

'Achterhoekse aanpak' leidt tot bouw iconische trap in Zeddam voor EK Veldrijden

Nog iets meer dan een maand en dan komt het EK veldrijden naar de Achterhoek. In het weekend van 7 en 8 november draait alles in Zeddam en omgeving om het wielerevenement. De laatste werkzaamheden aan het parcours zijn nog in volle gang, maar de eerste voorbereidingen begonnen al jaren geleden.

EMEU20

Europese mbo-docenten bouwen in Ulft aan nieuwe uitwisselingen: ‘Daar doe je het voor’

Als het aan het Graafschap College en andere mbo-scholen uit heel Europa ligt, gaan meer studenten tijdens hun opleiding internationale ervaring opdoen. Om daarvoor nieuwe, korte internationale programma’s te ontwikkelen, kwamen docenten uit 25 Europese landen deze week samen tijdens de EMEU-bijeenkomst bij het CIVON in Ulft.

TankElten

Duitse brandstofkorting gaat in: tanken over de grens aantrekkelijker

Voor de Achterhoeker is tanken over de grens weer een stuk aantrekkelijker. Duitsland verlaagt de energiebelasting op benzine en diesel met 14 cent per liter. Inclusief btw komt de belastingverlaging neer op ongeveer 17 cent per liter. De maatregel geldt tot het einde van het jaar.

WhatsApp Image 2026-09-30 at 20.41.06

Bermbrand ontstaan door vuurwerk in Zeddam

In een berm aan de Holthuizerstraat in Zeddam heeft woensdagavond een brandje gewoed. De brand is volgens ooggetuigen ontstaan doordat er vuurwerk in de berm is afgestoken.