Ulft, Netherlands

Meerdink speelt komend halfjaar bij hekkensluiter Vitesse

Aanvaller Mexx Meerdink speelt de komende maanden voor Vitesse. De twintigjarige Winterswijker wordt door AZ voor de rest van het seizoen verhuurd aan de hekkensluiter in de eredivisie.
Jasper Hazelaar | 1 februari 2024 10:06 | Aangepast op 1 februari 2024 10:06
“Ik ben ontzettend blij met de kans en hoop de komende maanden belangrijk te kunnen zijn voor het team”, laat Meerdink weten in reactie op zijn tijdelijke overstap naar Arnhem. “Met het gevoel zit het goed. De club, het team, de staf, supporters: iedereen wil knokken voor het geel-zwart. Daar maak ik graag onderdeel van uit.”

Meerdink, zoon van oud-international Martijn Meerdink, staat sinds 2019 onder contract in Alkmaar. Hij stapte destijds van de jeugdopleiding van De Graafschap over naar AZ. De aanvaller maakte al zijn debuut in de hoofdmacht, maar speelt zijn wedstrijden voornamelijk voor Jong AZ in de Keuken Kampioen Divisie.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

Voetbal|Winterswijk|

Meest gelezen

Redactie REGIO8 | 24 apr 2025 16:51

Dit is er allemaal te doen rond Koningsdag in Doetinchem

Viggo Zweverink | Syb Boumeester | 24 apr 2025 09:54

Lees ook

De Storm kan tien jaar vooruit met 5,8 miljoen voor noodzakelijke renovatieklus

Alleen een gepensioneerde elektricien kan het luchtbehandelingssysteem van het theater nog repareren...

Bengevoord verlaat Winterswijk en Euregio voor dijkgraafschap in Brabant en samenwerking met België

Hij pakt Koningsdag in Doetinchem nog mee en kan zijn burgemeesterschap van de gemeente Winterswijk ...

‘Hemelpost’ en een bakje koffie op begraafplaats Winterswijk

Vanaf vrijdag kunnen mensen in Winterswijk brieven symbolisch opsturen naar overleden naasten. Deze ...

Politie Winterswijk ontdekt per toeval brand bij achterburen

De politie heeft donderdagavond per toeval een schoorsteenbrand bij een woning in Winterswijk ontdek...

TeamUp in azc Winterswijk zoekt helpende handen: 'Zonder vrijwilligers kunnen we weinig'

Om kinderen van alle leeftijden te kunnen voorzien van sport en spel moeten er meer vrijwilligers zi...

Winterswijkse Daphne Oonk gekroond tot Miss Universe Gelderland

De in Winterswijk geboren en getogen Daphne Oonk (27) heeft afgelopen zondag de finale van Miss Univ...